Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie, chce sobie fotel do gier zrobić :D żeby się wygodnie przed TV siedziało :)

byłby koks i do tego G25 :gwizdanie:

Keżor bierz ten fotel i do audi zakładaj :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: po ciężkim dniu pracy, Krolu przekazałes dvd Rafałowi czy zapomnieliście o niej? :mysli:
Opublikowano

Witam :hi:

Wszyscy rezają pewnie :naughty:

Gdzie mogę jechać na przegląd, gdzie mi panowie puszczą ksenon :decayed:Mozę macie jakieś zaufane miejsca..

Opublikowano

Witam :hi:

Wszyscy rezają pewnie :naughty:

Gdzie mogę jechać na przegląd, gdzie mi panowie puszczą ksenon :decayed:Mozę macie jakieś zaufane miejsca..

Mysłowice koło giełdy hehe

Opublikowano
Mysłowice koło giełdy hehe

Jak mi tu nie podbiją to pojadę tam..

Opublikowano

raczej niepowinni robić problemów z takich rzeczy chociaż na głupa można trafić

Opublikowano

Dałem Cd Rafałowi w zamian wziąłem turbo teraz się rozliczcie :gwizdanie:

Opublikowano

Dałem Cd Rafałowi w zamian wziąłem turbo teraz się rozliczcie :gwizdanie:

hmmm tak to chyba był by interes życia hehehe

Opublikowano
Dałem Cd Rafałowi w zamian wziąłem turbo teraz się rozliczcie :gwizdanie:

To już wiem do kogo się zgłoszę po zapłate :naughty: Także Kędzior przy odbiorze płyty szykuj grubą gotówkę. Karty nie przyjmuje bo terminal mi się zepsuł :kox:

Opublikowano

Dałem Cd Rafałowi w zamian wziąłem turbo teraz się rozliczcie :gwizdanie:

hmmm tak to chyba był by interes życia hehehe

dla Ciebie chyba nie :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________

Dałem Cd Rafałowi w zamian wziąłem turbo teraz się rozliczcie :gwizdanie:

To już wiem do kogo się zgłoszę po zapłate :naughty: Także Kędzior przy odbiorze płyty szykuj grubą gotówkę. Karty nie przyjmuje bo terminal mi się zepsuł :kox:

No Rafał coś wspominał, że 800 zł za nią chce :decayed:

Opublikowano

no to ładnie mnie panowie załatwiliście muszę gdzieś auto ukryć w krzakach a sam będę jeździł autobusami co by mnie Rafał nieznalazł hehe

Opublikowano
No Rafał coś wspominał, że 800 zł za nią chce :decayed:

Tylko długo nie będę czekał bo kupuje dwa razy większe turbo :kox: Czekam max 2 dni później będziesz rozmawiał z mniej przyjemnymi ludźmi :decayed:

Opublikowano

to wychodzi na to że ja na forum też będę miał własną emotkę :vava:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Gracjan fotel w stanie powiedziałbym idealnym, no może by go przeprać trzeba bo w piwnicy stoi obecnie.

Pytanie czy ktoś z Was zna się na rejestratorach DVR i miał styczność z programem CM3000?? bo mam problemy z ustawieniem tego dziadostwa :disgust:

Opublikowano
:hi: po pracy ;)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 16:32_________________________________________________dziś okazało się, że mam o jednego kuca w silniku więcej (na papierze) :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:hi: po pracy ;)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 16:32_________________________________________________dziś okazało się, że mam o jednego kuca w silniku więcej (na papierze) :polew: :polew: :polew:

:yeah:
Opublikowano

qwa jeszcze 3 godziny pracy a ja już rozmawiałem chyba z 500 niezadowolonymi klientami.. uwielbiam takie dni jak wszystko sie pier... :angry:

Opublikowano

qwa jeszcze 3 godziny pracy a ja już rozmawiałem chyba z 500 niezadowolonymi klientami.. uwielbiam takie dni jak wszystko sie pier... :angry:

A co sprzedajesz :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.