Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde Keżor gwint zarezerwował Somes :kwasny: Szukam dalej

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qwa jeszcze 3 godziny pracy a ja już rozmawiałem chyba z 500 niezadowolonymi klientami.. uwielbiam takie dni jak wszystko sie pier... :angry:

A co sprzedajesz :?:

nic nie sprzedaje.. wmawiam ludziom że internet im działa prawidłowo.. :gwizdanie:

Opublikowano

A nie robisz czasem mnie w ..... ?:P Ja walczę z TP.

Opublikowano

qwa jeszcze 3 godziny pracy a ja już rozmawiałem chyba z 500 niezadowolonymi klientami.. uwielbiam takie dni jak wszystko sie pier... :angry:

A co sprzedajesz :?:

nic nie sprzedaje.. wmawiam ludziom że internet im działa prawidłowo.. :gwizdanie:

O k**wa :blink: to ci muszą chyba szkodliwe płacić za taką robotę :decayed:

A nie robisz czasem mnie w ..... ?:P Ja walczę z TP.

Jak go znam to pewnie on w tym maczał palce :naughty::kox:

Opublikowano

hahah nie nie robie w TP ale moja dziewczyna sprzedaje DSL w TP :polew: tam to dopiero jest masakra :shocked:

Opublikowano

Dogadać się z tymi ludźmi z TP graniczy z cudem, jak ty się z swoją dziewczyną dogadujesz to nie wiem :polew:

Opublikowano

Dogadać się z tymi ludźmi z TP graniczy z cudem, jak ty się z swoją dziewczyną dogadujesz to nie wiem :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

hahahah nie no moja jest od sprzedawania więc jest nad wyraz komunikatywna.. a jeśli chodzi o serwis i BOK to pewnie siedzą tam tacy z którymi na rozmowie kwalifikacyjnej sie dogadać nie umieli i dlatego mają tą pracę :naughty:

Opublikowano

z BOKiem trzeba ostro :D rozmawiać i coś się wtedy załatwi :D

Opublikowano

taaa ewentualnie możesz na youtuba trafić ;)

odebrałem głośnik z naprawy.. zobaczymy dziś wieczorem jak się sprawuje :D

Opublikowano

na dziewczynki jedziesz ?:P

Opublikowano

A nie robisz czasem mnie w ..... ?:P Ja walczę z TP.

to tak jak ja od ponad pol roku :wallbash:

Opublikowano

taaaa dzokejka z daszkiem na bok, muza Miszki ze wczorajszego spotu i wszystko co sie rusza moje :kox:

to z czym Wy tam macie takie problemy?? :chytry:

Opublikowano

Z TP trzeba konkretnie, albo dają albo spier... i po rozmowie :)[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 18:54_________________________________________________

na dziewczynki jedziesz ?:P

lans w a4 będzie..umyc umyc :gwizdanie:

Opublikowano

no baaa całe 700 metrów drogi do pracy :polew:

Opublikowano

ja nie wiem jak wy gadacie z tymi ludzmi..dzwonisz do nich mówisz co nie działa, mówisz, że ma być zrobione i tyle, rozmowy sa nagrywane więc nie ma bata żeby w hu.a lecieli, a jak nie pomaga rozwiązujesz umowę bo nie została ona z ich winy dtrzymana i po zabiegu.

Opublikowano

ja nie wiem jak wy gadacie z tymi ludzmi..dzwonisz do nich mówisz co nie działa, mówisz, że ma być zrobione i tyle, rozmowy sa nagrywane więc nie ma bata żeby w hu.a lecieli, a jak nie pomaga rozwiązujesz umowę bo nie została ona z ich winy dtrzymana i po zabiegu.

A jak zapytasz o imię i nazwisko to masz wszystko od razu załatwione...

Opublikowano

a muza z wczorajszego spota to był vol.1 a to jest na dwóch CD(teraz to nawet Maxowi mogę pożyczyć :polew:)

Opublikowano
  • Autor

a muza z wczorajszego spota to był vol.1 a to jest na dwóch CD(teraz to nawet Maxowi mogę pożyczyć :polew:)

dziewczyna Vol.1 ?? ja to chyba mam gdzieś na kasecie jeszcze :polew: :polew:
Opublikowano

ja nie wiem jak wy gadacie z tymi ludzmi..dzwonisz do nich mówisz co nie działa, mówisz, że ma być zrobione i tyle, rozmowy sa nagrywane więc nie ma bata żeby w hu.a lecieli, a jak nie pomaga rozwiązujesz umowę bo nie została ona z ich winy dtrzymana i po zabiegu.

A jak zapytasz o imię i nazwisko to masz wszystko od razu załatwione...

dokładnie jak już wiedzą, że masz się na kogo powołać to sie zaczynają starać, ja tak robię co roku np z moją kredytówką, zawsze chcą żebym im płacił opłate roczną, a ja ich pytam za co ? że płacę kartą i oni mają z tego siano ? ? ? i zawsze mi anulują :>[br]Dopisany: 09 Grudzień 2009, 19:30_________________________________________________

a muza z wczorajszego spota to był vol.1 a to jest na dwóch CD(teraz to nawet Maxowi mogę pożyczyć :polew:)

dziewczyna Vol.1 ?? ja to chyba mam gdzieś na kasecie jeszcze :polew: :polew:

:gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.