Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam nikomu nie bronię... :evil:

Ale niebieskie światła nie podobają mi się.... może dlatego, że przeważnie mnie oślepiają, bo jakieś barany sobie wkładają 12k do zwykłych reflektorów w jakiś starych trupach. :confused4::przebiegly:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:18_________________________________________________Śnieżnobiały to masz do 5k.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tam nikomu nie bronię... :evil:

Ale niebieskie światła nie podobają mi się.... może dlatego, że przeważnie mnie oślepiają, bo jakieś barany sobie wkładają 12k do zwykłych reflektorów w jakiś starych trupach. :confused4::przebiegly:

mi też się niepodobają takie "kolorowę" wole czystą biel, jak to mówi Zygmunt Chajrez "śnieżnobiała biel" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wieczór... Co tak Was tu mało? :naughty:

Opublikowano

przyszedłem to uciekli :beksa: hehehe

Opublikowano

przyszedłem to uciekli :beksa: hehehe

:polew:
Opublikowano

jestem ciekaw kto stawia browar na 300 stronkę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no panowie ladnie spamujecie :good:

a gdzie odliczanko :decayed:

12

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:35_________________________________________________odliczanko nie, bo gliwice powiedzą ze zgapili...[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:36_________________________________________________ :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:36_________________________________________________a nam się nie spieszy :gwizdanie: nawet nie wiadomo kto na 300 stawia :gwizdanie:
Opublikowano

a tam bedziesz sie przejmowal, a nie wymyslily tego Katowice :mysli:

10 :decayed:

Opublikowano

Miszka jest przy kasie to ja obstawiam na niego :tongue4: ooo albo wiemmmm Stanley hehe taką niespodzianke mu zrobimy haha :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Miszka jest przy kasie to ja obstawiam na niego :tongue4: ooo albo wiemmmm Stanley hehe taką niespodzianke mu zrobimy haha :polew: :polew: :polew:

Nooo ja nie wiem... Z lusterkami z tesco i lampami oliwnymi.... :gwizdanie:

Opublikowano

a tam bedziesz sie przejmowal, a nie wymyslily tego Katowice :mysli:

10 :decayed:

będę nie skromy, wysiliłem to z Piterrą na gliwickich :decayed: (1 raz chyba na 900 stronę)

Opublikowano

a kto stawial na 100, a kto na 200?

6

Opublikowano

cz-ti-żi :kox:

Opublikowano

a kto stawial na 100, a kto na 200?

6

ja nie wiem, ja nie stąd :decayed:

Opublikowano

Didi miales pińć :wink4:

czi

Opublikowano

zwei

kto otworzy 300 ten stawia :naughty: i będzie po problemie i cisza na forum 2tyg. :gwizdanie:

Opublikowano

yy Keżor stawiał na 200 i ja przy okazji do wkupnego hehehehehehe

UNO

Opublikowano

No tak, nie ma jak umieć liczyć... aaaaaaaaahahhahaha. :decayed:

Sorry. ZIROŁŁŁ !!!

Opublikowano

no i juz wiadomo kto stawia :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.