Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Miszka, Rafał a wy jakie macie założone xenony? 4300K 5000K 6000K ... ?

Ja mam Kedzior 6000K i jest spoko

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

witam z rana, wolne wolnym ale wstać trzeba było jeszcze wcześniej niż do roboty :>

Opublikowano

Ja już ciężko pracuje... 12 tysi na niewiele starcza... racja... :wink4:

Opublikowano

Ja już ciężko pracuje... 12 tysi na niewiele starcza... racja... :wink4:

sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie :polew:

Opublikowano

Ja już ciężko pracuje... 12 tysi na niewiele starcza... racja... :wink4:

sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie :polew:

Ech...
Opublikowano

Ja już ciężko pracuje... 12 tysi na niewiele starcza... racja... :wink4:

sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie :polew:

Ech...

kryzys :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja już ciężko pracuje... 12 tysi na niewiele starcza... racja... :wink4:

sam widzisz, że nie ma łatwo a ja już tak 2 miesiąc o samej podstawie :polew:

Ech...

kryzys :polew: :polew: :polew: :polew:

Taaaa... I coraz więcej A4ek widzę na drogach... :polew: :polew:

Widzę, że Max wpadł na chwilę z pytaniem na FORUM i nawet się nie przywitał. :bicz: Będzie wymieniał termostat... :gwizdanie:

Opublikowano

Max wpadł w doła po tym jak go Krolu objechał i teraz tylko na technicznym siedzi :lol1:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 09:31_________________________________________________ja robie ewakuacje na salony kuchenne, bo cos mi sie wydaje, że mój ziomek co mi miał robic kuchnie troche drogo chce ale to sie okaże

Miłego dnia dziewczyny

:radocha::nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
:siema: kolejny piękny dzień na rezanie :kox:
Opublikowano

:siema: kolejny piękny dzień na rezanie :kox:

:hi::good: :good: co rezamy ? ja dzis kończe (w koncu) felgi a efekt mnie średnio zadowala :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:siema: kolejny piękny dzień na rezanie :kox:

:hi::good: :good: co rezamy ? ja dzis kończe (w koncu) felgi a efekt mnie średnio zadowala :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Co tam dziś chłopaki robicie przy swoich autkach? :naughty: :naughty: Co rbisz krolu z felami?
Opublikowano
  • Autor

:siema: kolejny piękny dzień na rezanie :kox:

:hi::good: :good: co rezamy ? ja dzis kończe (w koncu) felgi a efekt mnie średnio zadowala :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to ja mam paste polerską w doma to wpadej :naughty:
Opublikowano

:siema: kolejny piękny dzień na rezanie :kox:

:hi::good: :good: co rezamy ? ja dzis kończe (w koncu) felgi a efekt mnie średnio zadowala :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Co tam dziś chłopaki robicie przy swoich autkach? :naughty: :naughty: Co rbisz krolu z felami?

Polerowałem stalówki bo była na nich rdza... l mega ciężko to idzie a i tak rdza się "wżarła" w tą stal i zostają ślady... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

to ja mam paste polerską w doma to wpadej :naughty:

Ja to na nowo lakierowałem na połysk... [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 10:40_________________________________________________W sumie można powiedzieć, że zdzierałem stara farbę aż do gołej stali (niezły pakiet chrom był przed malowaniem) a nie polerowałem

Opublikowano

Sam to robiłeś? Ja mam te fele polerowane co ostatnio Wam pokazywałem na spocie i chyba oddam je do polerki bo mi się nie chce i nie mam czasu aby to zrobić a może zrobią to tak jak trzeba! :mysli:

BTW Może chce ktoś gumy zimowe '18? :cool1:

Opublikowano

Sam to robiłeś? Ja mam te fele polerowane co ostatnio Wam pokazywałem na spocie i chyba oddam je do polerki bo mi się nie chce i nie mam czasu aby to zrobić a może zrobią to tak jak trzeba! :mysli:

BTW Może chce ktoś gumy zimowe '18? :cool1:

Sam i tydzień z życia wyjęty...

Opublikowano
  • Autor

Sam to robiłeś? Ja mam te fele polerowane co ostatnio Wam pokazywałem na spocie i chyba oddam je do polerki bo mi się nie chce i nie mam czasu aby to zrobić a może zrobią to tak jak trzeba! :mysli:

BTW Może chce ktoś gumy zimowe '18? :cool1:

Sam i tydzień z życia wyjęty...

Ty to mosz krzepe synek :good:
Opublikowano

Sam to robiłeś? Ja mam te fele polerowane co ostatnio Wam pokazywałem na spocie i chyba oddam je do polerki bo mi się nie chce i nie mam czasu aby to zrobić a może zrobią to tak jak trzeba! :mysli:

BTW Może chce ktoś gumy zimowe '18? :cool1:

Sam i tydzień z życia wyjęty...

No właśnie tydzień z głowy ale kaska zaoszczędzona... :mysli:

Opublikowano

Sam to robiłeś? Ja mam te fele polerowane co ostatnio Wam pokazywałem na spocie i chyba oddam je do polerki bo mi się nie chce i nie mam czasu aby to zrobić a może zrobią to tak jak trzeba! :mysli:

BTW Może chce ktoś gumy zimowe '18? :cool1:

Sam i tydzień z życia wyjęty...

No właśnie tydzień z głowy ale kaska zaoszczędzona... :mysli:

wcale nie ponad 100 zł wydałem na szczotkę do wiertarki podkłady i farby...

Opublikowano
:hi: pogratulował 300 spamerzy :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:hi: pogratulował 300 spamerzy :tongue4:

przyszedł... idziemy stąd

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.