Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest ktoś chętny jutro na spot do Krakowa skoczyć?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ta ja jestem bo musze do szkoly na zajęcia jechać hehe :tongue4: a

Opublikowano

ta ja jestem bo musze do szkoly na zajęcia jechać hehe :tongue4: a

ale o 17 :gwizdanie:

Opublikowano

o 17 to ja będę :read: :read: :think2: :think2: na zajęciach a pozatym w poniedziałek trzeba iść do pracy więc pasowało by się wyspać hehe

Opublikowano
Jest ktoś chętny jutro na spot do Krakowa skoczyć?

Ja bym byl ale nie mam chwilo zimówek więc raczej lipa..

Opublikowano
  • Autor

no ja bym mógł jechać w sumie do krakowa :naughty: Rafał, to możesz jechać ze mną furą, bo i tak już biore Krola i Krolową :hi:

od 11 sie jeba...my z dwoma wahaczami :wallbash: teraz Wolf pojechał. Idzie sie ktoś poślizgać :naughty: ??

Opublikowano

ja się już ślizgałem :decayed: niema to jak latać na letnich kapciach :tongue4:

Opublikowano
Rafał, to możesz jechać ze mną furą,

Pewnie mnie moja nie puści :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Rafał, to możesz jechać ze mną furą,

Pewnie mnie moja nie puści :thumbdown:

to przekonaj Mame i daj znać :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:18_________________________________________________ja spadam na miasto na jakąś bibke :decayed:
Opublikowano
Rafał, to możesz jechać ze mną furą,

Pewnie mnie moja nie puści :thumbdown:

ooo widzę że zaczynasz mieć to co Miszka :tongue4: nie za dobrze to wróży hehe [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:19_________________________________________________a ty Keżor przestań chlać tyle i może wkońcu byś coś przy aucie porobił a nie tylko imprezy i imprezy :P

Opublikowano

Keżor gdzie jakieś bibki? :kox: panienki? :slina: bo napić się z kim nie ma :polew:

Opublikowano

czesc

mamy problemy z zainstalowaniem vag'a...

manadżer urządzeń nie wykrywa nam ross-tech hex ani key usb interface... :|

skąd można ściagnac takie sterowniki?

albo kórego vag'a warto ściągnąć?

Opublikowano

ja używałem 3.11 ale 4.xx też powinien złapać.

poślij mi maila adres mailowy na pw to podeśle Ci sterowniki do kabla, których używam razem z instrukcją :wink4:

BTW dzięki pierwszym objawom zimy przypomniałem sobie że mam napędzaną złą oś jak po strzale ze sprzęgła zamiast polecieć bokiem poleciałem przodem na krawężnik.. nawyki to złooooo :embarrassed:

Opublikowano
to przekonaj Mame i daj znać

Witam z rana :hi: Gdyby to chodziło o mamę... :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

siemka wszystkim dawno nie nie było i widzę że 300 pękło ja ślizganko zaliczyłem wczoraj dwa razy dziś jakiś parking przed supermarkrtem dobrze że esp można wyłączyć bo z tym to lipa totalna

Opublikowano

cześć spamerzy, wróciłem :punk:

Opublikowano
:bry: jeszcze tylko dyżur przy telefonie do 20 i w końcu bede miał weekend :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

czesc

mamy problemy z zainstalowaniem vag'a...

manadżer urządzeń nie wykrywa nam ross-tech hex ani key usb interface... :|

skąd można ściagnac takie sterowniki?

albo kórego vag'a warto ściągnąć?

sprawdź w menadżerze urządzeń -> zaawansowane -> który com wybrał twój kabelek średnio to wybierają COM20... a w komputerze masz 4 USB zmień na np.COM2 i będzie hulać

Opublikowano

cześć spamerzy, wróciłem :punk:

Siema wszystkim, ooo i jak wrażenia Stanley? hehe jak widzisz u nas też jest śnieżek hahaha

Opublikowano

cześć spamerzy, wróciłem :punk:

Siema wszystkim, ooo i jak wrażenia Stanley? hehe jak widzisz u nas też jest śnieżek hahaha

jak to się mówi, przywiozłem Wam zimę

teraz musze dać odpoczać wątrobie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.