Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba Wam jeszcze nie mówiłem co chcę pod choinkę.... :decayed:

pewnie turbo z AWX , co byś nie musiał programu zmieniać ?? :polew:

może już tam siedzi :naughty:

dziś mnie przydymił jakiś black killer AMG :gwizdanie:, ale to chyba nie wstyd ( z resztą ja jeżdzę do 3000 obr/min) :tongue4:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 19:05_________________________________________________

aale mam gadżet tjuningujący felgi hehehe panowie nikt takiego niema hehehe

świecące zaworki :>

hehe blisko :> czerwone kapselki na wentylkach :polew: :polew: :polew:

chyba Wam jeszcze nie mówiłem co chcę pod choinkę.... :decayed:

ciekaw jestem jaką nam pamiątkę przywiozłeś z wycieczki...

przywiozłem to, że po tej codziennej jeździe po serpentynach zbliża się okres wymiany hamulców z tyłu i chyba zaczynam słyszeć przeguby :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

głośniej muzyka i nie będziesz ich słyszał :gwizdanie: a co da hamulców to też mam do wymiany z tyłu

Opublikowano
:hi: z wieczora
Opublikowano

hej ludziska...

chyba nie dam rady jutro wpasc do was :(

ale oczywiscie stawiam jak wpadne (teraz czy kiedy indziej) zeby nie bylo, ze sie wymiguje... :wink4:

Opublikowano

hej ludziska...

chyba nie dam rady jutro wpasc do was :(

ale oczywiscie stawiam jak wpadne (teraz czy kiedy indziej) zeby nie bylo, ze sie wymiguje... :wink4:

wyślij kurierem tylko dobrze zapakuj :tongue4:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hej ludziska...

chyba nie dam rady jutro wpasc do was :(

ale oczywiscie stawiam jak wpadne (teraz czy kiedy indziej) zeby nie bylo, ze sie wymiguje... :wink4:

Trudno przeżyjemy :good:

Opublikowano

soRRRRRRRRy, ale przenoszę się z moim spawaniem gdzie indziej i w związku z tym mam ZERO czasu na cokolwiek innego...

Opublikowano

soRRRRRRRRy, ale przenoszę się z moim spawaniem gdzie indziej i w związku z tym mam ZERO czasu na cokolwiek innego...

luz totalny :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

soRRRRRRRRy, ale przenoszę się z moim spawaniem gdzie indziej i w związku z tym mam ZERO czasu na cokolwiek innego...

coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie ;) więc już możesz szukać większego lokum na zapas :wink4::naughty:

Opublikowano

soRRRRRRRRy, ale przenoszę się z moim spawaniem gdzie indziej i w związku z tym mam ZERO czasu na cokolwiek innego...

coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie ;) więc już możesz szukać większego lokum na zapas :wink4::naughty:

a co Ty masz jeszcze w planach oprócz FMIC ?

może klatkę chcesz zrobić :tongue4:

Opublikowano

sie nie bójjj przelotowy wydech też mi sie widzi.. a klatka przydałaby sie do jakiejś tylnionapędówki :naughty:

Opublikowano

soRRRRRRRRy, ale przenoszę się z moim spawaniem gdzie indziej i w związku z tym mam ZERO czasu na cokolwiek innego...

coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie ;) więc już możesz szukać większego lokum na zapas :wink4::naughty:

Jakby tak było nie miałbym nic przeciwko. Sama przyjemność takie robótki. :)

soRRRRRRRRy, ale przenoszę się z moim spawaniem gdzie indziej i w związku z tym mam ZERO czasu na cokolwiek innego...

coś mi sie zdaje że dzięki temu forum roboty Ci nie zabraknie ;) więc już możesz szukać większego lokum na zapas :wink4::naughty:

a co Ty masz jeszcze w planach oprócz FMIC ?

może klatkę chcesz zrobić :tongue4:

I żona by mnie w niej zamknęła... :kox::decayed:

Jakby moje auto nie było rodzinnym kombi to kto wie. :)

Nie chcę za dużo robić: FMIC, TIP, DP i customowy wydech z kwasówki do końca. Tak żeby dwójka się z przodu pokazała. Jak się uda to potem coś żeby ten trup ładniejszy był. :)

Opublikowano

no mi by wystarczył wynik Stanley'a więc celuje w 170 a ile sie uda to życie pokaże :wink4:

ogólnie to dziś zrobiłem 7500km odkąd kupiłem a4 i mam pare spostrzeżeń:

1.wciąż wydaje mi sie że mam napędzaną złą oś,

2.ABS włącza się zdecydowanie zbyt często

3.opona z prawej strony zjedzie mi sie 2x szybciej niż z lewej bo jedyny moment jak nie buksuje to jak skręcam w prawo i jes na maxa dociążona

4. miało być oszczędnie a mi spalanie non stop rośnie jestem na poziomie 8,5-9L

5. niby wszystko pięknie i ładnie ale 200 to jest max który osiągam na autobanie i nie podoba mi sie jak siada mi na ogonie jakaś madafaka tuningowana beemka i miga długimi żebym sie cofnął.. więc trzeba nad tym popracować.

Mimo wszystko ogólne wrażenia są zdecydowanie na plus i jeśli dopracować pare szczegółów to coś mi sie wydaje że sie z tym autem zaprzyjaźnię :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

ad.1 bo masz

ad.2 mnie uratował wczoraj dupe i troche kasy :gwizdanie:

ad.3 jeździj z dziołchą :P

ad.4 to masz coś nie tak :decayed: ja mam max 9 przy mega zapier...

ad.5 podciągniesz moc to Ci pyknie 230 :P (sorki Stanley że sie kłóciłem , a poleciałem ostanio ponad 230 na zegarach :wallbash: )

Opublikowano

ad.1 bo masz

ad.2 mnie uratował wczoraj dupe i troche kasy :gwizdanie:

ad.3 jeździj z dziołchą :P

ad.4 to masz coś nie tak :decayed: ja mam max 9 przy mega zapier...

ad.5 podciągniesz moc to Ci pyknie 230 :P (sorki Stanley że sie kłóciłem , a poleciałem ostanio ponad 230 na zegarach :wallbash: )

tez chciałem tak odpisać ale dałem sobie spokój jedynie co do 2 pkt różnica - może zainwestuj w dobre opony :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co do 2 pkt różnica - może zainwestuj w dobre opony :gwizdanie:

boś nie widział to nie pierd... :decayed: dojechałem na centymetry do głównej drogi przed sam autobus ... na nówkach (2008r) dunlopach 3D :gwizdanie:
Opublikowano
ad.4 to masz coś nie tak ja mam max 9 przy mega zapier...

w to niechce mi się wierzyć :decayed:

Opublikowano

co do 2 pkt różnica - może zainwestuj w dobre opony :gwizdanie:

boś nie widział to nie pierd... :decayed: dojechałem na centymetry do głównej drogi przed sam autobus ... na nówkach (2008r) dunlopach 3D :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

http://www.joemonster.org/filmy/20561/Striptiz_boski je***y :disgust:

musze większe felgi kupić chyba to może nie bedzie zrywać lacia na starcie..

co do jazdy z dziewczyną to moja dziś wymiękła jak przy 170 zrobiliśmy slalom bo banda łosiów nie wie że tu obowiązuje ruch prawostronny :angry:

co do spalania też mi sie wydaje że coś za dużo wpier.. :kwasny::mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.