Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

panowie nie uwierzycie....kupiłem sobie dzis buty jak byłem u góry na 3 stawach,przymierzyłem wszystko ok, kupiłem, teraz tak patrzę :shocked: DWA LEWE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:44_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

panowie nie uwierzycie....kupiłem sobie dzis buty jak byłem u góry na 3 stawach,przymierzyłem wszystko ok, kupiłem, teraz tak patrzę :shocked: DWA LEWE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jaki jeleń :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Miszka :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:confused4: no co :mysli:

Opublikowano

słyszałem że można mieć 2 lewe ręce ale żeby obie nogi?? jak można gaz naciskać lewą nogą?? hamulec to jeszcze bym zrozumiał bo mi sie czasem zdarza ale gazu mi sie nie udało :slina:

Opublikowano
  • Autor

miszka , to były buty odłożone dla Rasiaka , i teraz chłop nie będzie miał w czym chodzić :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znalazłęm tusz do HP kolorowy oznaczenie 22 nie wiem czy nie zaschnięty, ja użyłem go z 15 razy max, chce ktoś ? ? ( i to piszę na poważnie) jak ktoś chce to dam z free ja k nie to kosz bo moje urządzenie wielofunkcyjne padło ostatnio)

to cześć Wam

keżor jak o to dzwoń jeżdże po śląsku to może akurat

mikefoto dzieki za ten mechanizm, uratowałeś mi życie, myślę, że piwko choć w części Ci wynagrodzi moją wdzięcznośc :hi:

Opublikowano

Miszka :polew: :polew: :polew:

jesteś the best :polew:

Opublikowano

Miszka jak masz na zbyciu to bardzo chętnie bo moje urządzenie jeszcze działa :cool1:

ja znikam spać 3mcie się :)

Opublikowano
  • Autor

jest już po 22 to wrzuce fajną nute na dobra noc :decayed:

Opublikowano

Keżor, bardzo fajny mix song :decayed:

znane "hity" no i myślę że spokojnie przed 22 mogłeś to pokazać :>

Opublikowano

Dzięki za spota było spoko tylko cholernie zimno. Trzeba od razu uderzać do maka przy takich temperaturach.

Keżor widzę że grubo się szykuje bo jeśli leon to pewnie chodzi o ARL-a :gwizdanie:

P.S. Jak coś to mogę Ci coś tam pomóc w miarę możliwości czasowych. Numer masz więc jak coś dzwoń

Spadam spać. Na dworze jest masakra ubierzcie się ciepło!!

Opublikowano

do :bry:

no i znowu pierwszy z rana :decayed:

Opublikowano

no zważywszy że Rafał dopiero sie wybierał spać to tak.. jesteś pierwszy :>

:hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

no zważywszy że Rafał dopiero sie wybierał spać to tak.. jesteś pierwszy :>

:hi: :hi:

:cool:

Opublikowano

:hi: wszystkim

ja jade zamienic jednego lewego buta na prawego :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: wszystkim

ja jade zamienic jednego lewego buta na prawego :polew:

do jakiego sklepu ? bo chętnie bym zobaczył ten skecz :polew: :polew:
Opublikowano

to weź to nagraj bo też bym sie pośmiał :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czes szefie autko stoi na kanale bo mom zamiar odwiedzic monster garaz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.