Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak, keżorowóz stoi na kanale z otwartym silnikiem...

A mam pytanko kto wczoraj był, że 13 autek się nazbierało :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jest już po 22 to wrzuce fajną nute na dobra noc :decayed:

A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić :naughty:

tak wogole to :bry: wszystkim

Opublikowano

jest już po 22 to wrzuce fajną nute na dobra noc :decayed:

A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić :naughty:

na Gliwicach same geje się panoszą :gwizdanie:

Opublikowano

no to niech sie uwinie z tym rezaniem :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:03_________________________________________________no to zes poszol po bandzie :polew:

Opublikowano
  • Autor

no to niech sie uwinie z tym rezaniem :)[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:03_________________________________________________no to zes poszol po bandzie :polew:

spoko Victor, daj mi dwa tygodnie i zjeżdżam :wink4: ale tak poważnie to co masz do roboty ? bo może sie obędzie bez kanału ? [br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:07_________________________________________________

jest już po 22 to wrzuce fajną nute na dobra noc :decayed:

A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić :naughty:

na Gliwicach same geje się panoszą :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jest już po 22 to wrzuce fajną nute na dobra noc :decayed:

A na gliwickie to nie łaska coś takiego wrzucić :naughty:

na Gliwicach same geje się panoszą :gwizdanie:

chyba będę się musiał stamtąd przenieść :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 11:08_________________________________________________

tak, keżorowóz stoi na kanale z otwartym silnikiem...

A mam pytanko kto wczoraj był, że 13 autek się nazbierało :mysli:

rozsypał się czy kolejne mody :decayed:

Opublikowano

rozsypał się czy kolejne mody :decayed:

Skromne cele:

najszybszy diesel w Polsce, rezacz roku 2010 :gwizdanie:

Opublikowano

tylny tyfer chca obejzec i te skur czujniki abs na przodzie a co z sobotom

Opublikowano
  • Autor

tylny tyfer chca obejzec i te skur czujniki abs na przodzie a co z sobotom

no z moim kanałem troche lipa jest bo nie widzi mi sie mojego wypychać z garażu , a innej opcji nie ma :/

a co do czujnika to możesz podjechać kiedy chcesz, bo to można bez kanału zrobić ;)

co do soboty to raczej odpadam jeżeli chodzi o opole . ale jeszcze potwierdze ;)

Opublikowano
  • Autor

rozsypał się czy kolejne mody :decayed:

Skromne cele:

najszybszy diesel w Polsce, rezacz roku 2010 :gwizdanie:

:kox:
Opublikowano

rozsypał się czy kolejne mody :decayed:

a czyli autko stoi przez caly 2010 na kanale

Skromne cele:

najszybszy diesel w Polsce, rezacz roku 2010 :gwizdanie:

a czyli autko stoi na kanale caly 2010
Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje że w 2010 już będzie śmigać :wink4:

Opublikowano

nie 1.01.2010 wrzucimy na forum taki mod, że i tak nas przez cały rok nikt nie przebije :decayed:

Opublikowano

Szkoda że kupiłem gwint bo bym kupił od Ciebie te wtryski Keżor.. A tak kasę będę miał gdzieś styczeń luty.. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że kupiłem gwint bo bym kupił od Ciebie te wtryski Keżor.. A tak kasę będę miał gdzieś styczeń luty.. :wallbash:

a nie dasz rady wykołować chociaż części kasy ?? myśle że jakiś rabacik bym Ci dał jako spotowiczowi ;)

wolałbym to puścić znajomemu :)

Opublikowano
a nie dasz rady wykołować chociaż części kasy ?? myśle że jakiś rabacik bym Ci dał jako spotowiczowi wink

wolałbym to puścić znajomemu

Jakbym sprzedał moje wtryski to coś w okolicach 700-800zł myśle że jakoś bym skrecił a reszte po nowym roku. Tylko cieżko chyba sprzedać wtryski od AFN-a :wallbash:

Opublikowano
  • Autor
a nie dasz rady wykołować chociaż części kasy ?? myśle że jakiś rabacik bym Ci dał jako spotowiczowi wink

wolałbym to puścić znajomemu

Jakbym sprzedał moje wtryski to coś w okolicach 700-800zł myśle że jakoś bym skrecił a reszte po nowym roku. Tylko cieżko chyba sprzedać wtryski od AFN-a :wallbash:

w AFNie masz wtryski 0.205 w 1Z AFF AHU masz 0.195 także chętni sie znajdą , a 3-4 stówki za dobre wtryski weźmiesz na pewno , chętni też sie znajdą ;) to kombinuj i zarezerwuje je dla Ciebie :naughty:
Opublikowano

Ok wystawiam ogłoszenie na forum :naughty: Na allegro warto wystawiać coś takiego??

Opublikowano
  • Autor

Ok wystawiam ogłoszenie na forum :naughty: Na allegro warto wystawiać coś takiego??

myśle że szybko pójdą na forum :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.