Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no wiem ale non stop próbuje oszukać gościa :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie jak możecie to weźcię na jutro komputerek i kabelek bo bym chciał żeby ktoś przesłuchał moją niunię :wink4:

Opublikowano

kabel powinien dojechać być może zanim ja przyjade, kompa ktoś musi wziąć bo swojego sprzedaje ;)

Opublikowano
  • Autor

ja wezme kompa i kabel :good:

Opublikowano

GIT :>

Spadam spać 3mcie sie :hi:

Opublikowano

panowie jak możecie to weźcię na jutro komputerek i kabelek bo bym chciał żeby ktoś przesłuchał moją niunię :wink4:

tzn. ???

Opublikowano
  • Autor

panowie jak możecie to weźcię na jutro komputerek i kabelek bo bym chciał żeby ktoś przesłuchał moją niunię :wink4:

tzn. ???

bo kędziorowy ma za mało niutów :wink4:
Opublikowano

panowie jak możecie to weźcię na jutro komputerek i kabelek bo bym chciał żeby ktoś przesłuchał moją niunię :wink4:

tzn. ???

bo kędziorowy ma za mało niutów :wink4:

ale ja już go vagowałem i wie jakie były błędy :gwizdanie: nic więcje nie można zrobić...

Opublikowano
  • Autor

panowie jak możecie to weźcię na jutro komputerek i kabelek bo bym chciał żeby ktoś przesłuchał moją niunię :wink4:

tzn. ???

bo kędziorowy ma za mało niutów :wink4:

ale ja już go vagowałem i wie jakie były błędy :gwizdanie: nic więcje nie można zrobić...

no tu coś zdupimy , co by miał na co kase wydawać jak na moc nie może :polew: :polew:
Opublikowano

no tu coś zdupimy , co by miał na co kase wydawać jak na moc nie może :polew: :polew:

:good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Krolu , widziałeś ? Miszka był i sie nie odezwał :gwizdanie:

czyżby żona znalazła jego tajną kryjówke gdzie ma neta ?? :mysli:

Opublikowano

:hi: z wieczora

troche żeśta popisali dziś :cool1:,

jest jakiś chętny na jutro na kreske ? prócz:Rafała,Keżora,Stanleya,Kędziora...Wodzunia...i tej całej reszty... :tongue4:

nie no świruje :lol1:

dziś nastąpił przełom :> będę miał kuchnie w domu :polew:

i teraz w końcu ja wkroczę do akcji :decayed:...TV, jakieś kino, może Play3 (jak znajdę skrtyke przed moją albo jej powiem że to amplituner :gwizdanie:) i cała reszta tej elektroniki :>[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:15_________________________________________________

Krolu , widziałeś ? Miszka był i sie nie odezwał :gwizdanie:

czyżby żona znalazła jego tajną kryjówke gdzie ma neta ?? :mysli:

kur.a jakbyś miał neta który chodzi tak jak auto Krola to też by Ci wszyscy tak pisali jak Ty mi, :wallbash: :wallbash:

nieraz jak chce coś napisać to ładowanie strony trwa wieki :wallbash:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 00:17_________________________________________________no tak człowiek jeb.e od rana do nocy :gwizdanie:, przyjdzie na forum to wszyscy ewakuacja i w kime :cool1:

to ja chyba też :mysli:

Opublikowano

ad.1 bo masz

ad.2 mnie uratował wczoraj dupe i troche kasy :gwizdanie:

ad.3 jeździj z dziołchą :P

ad.4 to masz coś nie tak :decayed: ja mam max 9 przy mega zapier...

ad.5 podciągniesz moc to Ci pyknie 230 :P (sorki Stanley że sie kłóciłem , a poleciałem ostanio ponad 230 na zegarach :wallbash: )

:hi: pierwszy :kox:

:good:

nie ma rzeczy niemożliwych :naughty:

a spalanie 9l to ja mam na 150km :decayed:

Opublikowano

dziś spocik :JC_fan::a4fan: :beer1: :dance2::kox:

Opublikowano

Miszka, to co ty masz, za neta że tak za***rdala ? U mnie hamulce są ciągle zaciśnięte (coś mam z tłoczkami) i z Toba tylko o pół długości auta przegrałem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dziś spocik :JC_fan::a4fan: :beer1: :dance2::kox:

Dobry! Ja dziś znowu w pracy ale może uda się wyjść wcześniej i wtedy się pojawię ale nie wiem jak to będzie?

P.S. Coś mi się kontrolka świec żarowych miga! :mysli: Może się dziś podłącze do VAGa jak ktoś będzie miał? :decayed:

Opublikowano

bry

Ja również zobaczę jak skończę pracę ale postaram się zjawić na zielonym :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś biore kompa, ale Akjam , chyba Ci sie nie da wpiąć tak starego vaga :gwizdanie:

musiałbyś zajechać do Gliwic jak będzie Dark

Krolu , czemu jesteś ONLINE :angry: ??

masz być u mnie za 5 minut :gwizdanie:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Keżor masz jakiś wolny termin żeby podjechać do Ciebie na warsztat?? Bo zakupiłem gwint FK takie jak Somes i zdało by się posadzić Audi na święta :kox:

Opublikowano

:hi:

Rafał, no to ładnie, pochwal się gdzie go wyrwałeś i za ile :wink4:

widzę że wszyscy tylko gwint i gwint, to ja się chyba wyłamię i pójdę w same springi :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.