Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek na alledrogo za 500zł :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jakiego macie VAGa? :mysli:

Jakby ktoś miał jakieś kołpaki '15 to weźcie, pls. Jak się zjawię to pohandlujemy. :gwizdanie: :good:

Opublikowano

no to fajnie Rafał :good:

Opublikowano

Jak poskładam wszystko do kupy to podjadę na gliwice może wtedy mi się uda, bo narazie to zawsze coś mi przeszkadza.. :gwizdanie:

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Keżor masz jakiś wolny termin żeby podjechać do Ciebie na warsztat?? Bo zakupiłem gwint FK takie jak Somes i zdało by się posadzić Audi na święta :kox:

witam z rana:P hehe

Rafał weź je na spota przełożymy na szybkoo :P

ta Pucek gwint jest affeee :polew:

Opublikowano

Nie no będę je miał pod koniec tygodnia muszą mi dostarczyć..

Opublikowano

Rafał weź mi płytkę ok? :>

ale jestem zmęczony masakraaaa,

co do badania mojej niuni to chciałbym zobaczyć czy mi jakiś błedów niewywaliło nowych

Opublikowano

No ok i tak miałem zabrać.

Opublikowano

ugadujemy się na wyjazd? hehe

Opublikowano
ugadujemy się na wyjazd? hehe

Ja jadę po laskę do pracy i potem dopiero na spota

Opublikowano

yhyyy ale się jej dajesz :wink4:

muszę jakiś kożuch wyciagnąć bo chyba zamarzne na spocie hehe ale moze sobię jakiś koksownik rozpalimy? hehe

Opublikowano

no możnaby zrobić tak jak na filach o bronxie... 5 murzynów przy płonącej beczce na każdym rogu ulicy :P

:hi: z południa

Opublikowano

Siema Kanar :hi:

Ciepło nam będzie jak przyjedzie jedno auto na gaz i ktoś wezmie zapalniczkę lub zapałki :>

Miszka ma auto na gaz a to drugie to zawsze się znajdzie :naughty:

Opublikowano

Ty Kędzior tak nie kozacz, tylko ściągaj ten gwint i przywoź mi go na Gliwice, oczywiście cena jak dla mnie więcej niż dobra :naughty:

Rafał, to wpadaj wpadaj, jedyna okazja to teraz w piątek, bo za tydzień to wiesz...święta :gwizdanie:

Opublikowano
Rafał, to wpadaj wpadaj, jedyna okazja to teraz w piątek, bo za tydzień to wiesz...święta :gwizdanie:

To ten piątek niestety odpada bo mam nocki w pracy :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ty Kędzior tak nie kozacz, tylko ściągaj ten gwint i przywoź mi go na Gliwice, oczywiście cena jak dla mnie więcej niż dobra :naughty:

Rafał, to wpadaj wpadaj, jedyna okazja to teraz w piątek, bo za tydzień to wiesz...święta :gwizdanie:

nom pewnie jak dla ciebie toza darmo hehehe jak dla ciebie hmmmm a niech strace 2tys za 1 szt sprężyny i amora czyli za komplet 8tys myślę że to odpowiednia cena :polew:

Opublikowano

8 zł za sztukę to mogę dać :>

Opublikowano

:hi:

macie ku.wa cos do LPG :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________można skoczyć gdzieś na góre na 3 stawy i tam zicnąć bo zimno bedzie na bank

Opublikowano

:hi:

macie ku.wa cos do LPG :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 15:50_________________________________________________można skoczyć gdzieś na góre na 3 stawy i tam zicnąć bo zimno bedzie na bank

Ale ktoś musi pilnować autek... :wink4: To zrobi się jakieś losowanie. :good:
Opublikowano

albo skoczyc do maka hahaa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.