Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś spocik :JC_fan::a4fan: :beer1: :dance2::kox:

Dobry! Ja dziś znowu w pracy ale może uda się wyjść wcześniej i wtedy się pojawię ale nie wiem jak to będzie?

P.S. Coś mi się kontrolka świec żarowych miga! :mysli: Może się dziś podłącze do VAGa jak ktoś będzie miał? :decayed:

może żrówki ci padja ja ostatno wymieniłem i czekam na mrozy

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś spocik :JC_fan::a4fan: :beer1: :dance2::kox:

Dobry! Ja dziś znowu w pracy ale może uda się wyjść wcześniej i wtedy się pojawię ale nie wiem jak to będzie?

P.S. Coś mi się kontrolka świec żarowych miga! :mysli: Może się dziś podłącze do VAGa jak ktoś będzie miał? :decayed:

może żrówki ci padja ja ostatno wymieniłem i czekam na mrozy

Nie mam jednego światła STOP i może to jest to? Hm... Ale pewność bym miał jakbym się zdiagnozował. :good:
Opublikowano

dziś spocik :JC_fan::a4fan: :beer1: :dance2::kox:

Dobry! Ja dziś znowu w pracy ale może uda się wyjść wcześniej i wtedy się pojawię ale nie wiem jak to będzie?

P.S. Coś mi się kontrolka świec żarowych miga! :mysli: Może się dziś podłącze do VAGa jak ktoś będzie miał? :decayed:

może żrówki ci padja ja ostatno wymieniłem i czekam na mrozy

Nie mam jednego światła STOP i może to jest to? Hm... Ale pewność bym miał jakbym się zdiagnozował. :good:

mówie o świecach żarowych jak to światło stopu to by ci wyświetliło na wyświetlaczu mi bynajmniej tak świeci jak mi sie żarówa spali

Opublikowano

co to taka cisza? co jeszcze ostatnie poprawki przed spotem robicie? i tak nikt nieprzebije moich kapsylków haha

Opublikowano

hahah dzięki ekipa!!

13 aut to już niezły wynik jest szkoda że temperatura troche przesadzona była..

Opublikowano

spocik fajny :> było śmiesznie :> pamiętajcie nastepny spot na sportowoooooo

Opublikowano

spocik fajny :> było śmiesznie :> pamiętajcie nastepny spot na sportowoooooo

jak zające :polew: :polew:

Opublikowano

spocik fajny :> było śmiesznie :> pamiętajcie nastepny spot na sportowoooooo

jak zające :polew: :polew:

hahaha KIC KIC KIC hayhahaha

Opublikowano

spocik fajny :> było śmiesznie :> pamiętajcie nastepny spot na sportowoooooo

jak zające :polew: :polew:

hahaha KIC KIC KIC hayhahaha

I zielone narzutki... :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

no mi już nie jest tak śmiesznie jak mi Kędzior wytłumaczył jaka jest różnica między mną a takim zającem.. :embarrassed:

Opublikowano

hehehe :naughty: :naughty: :naughty: takie życie hehe

Opublikowano

no mi już nie jest tak śmiesznie jak mi Kędzior wytłumaczył jaka jest różnica między mną a takim zającem.. :embarrassed:

:mysli: jaka ???

Opublikowano

no smiesznie, wracam na chate, loguje sie na stronce i wkurw :wallbash: zostalo 10000pln do konca miesiąca, a gdzie święta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no smiesznie, wracam na chate, loguje sie na stronce i wkurw :wallbash: zostalo 10000pln do konca miesiąca, a gdzie święta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ech... Też mam ten problem! :tongue4::wink4::polew: :polew:
Opublikowano

niewiem jak wy przeżyjecie do następnej wypłaty hehe

Stanley zapytaj Kanara może ci powie co stwierdziłem hehehe

Opublikowano

no smiesznie, wracam na chate, loguje sie na stronce i wkurw :wallbash: zostalo 10000pln do konca miesiąca, a gdzie święta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ech... Też mam ten problem! :tongue4::wink4::polew: :polew:

kurde Akjam my to się rozumiemy :good:

ale jak ta reszta daje rade..i nigdy nie narzekają :mysli: oni muszą prawdziwe pieniądze zarabiać :mysli:

Opublikowano

no smiesznie, wracam na chate, loguje sie na stronce i wkurw :wallbash: zostalo 10000pln do konca miesiąca, a gdzie święta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ech... Też mam ten problem! :tongue4::wink4::polew: :polew:

kurde Akjam my to się rozumiemy :good:

ale jak ta reszta daje rade..i nigdy nie narzekają :mysli: oni muszą prawdziwe pieniądze zarabiać :mysli:

Taaa i później rezają coś całymi dniami... :cool1:
Opublikowano

no smiesznie, wracam na chate, loguje sie na stronce i wkurw :wallbash: zostalo 10000pln do konca miesiąca, a gdzie święta :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ech... Też mam ten problem! :tongue4::wink4::polew: :polew:

kurde Akjam my to się rozumiemy :good:

ale jak ta reszta daje rade..i nigdy nie narzekają :mysli: oni muszą prawdziwe pieniądze zarabiać :mysli:

ja tam nie mam swojej kasy.

Wypłata na konta żony, a później dostaje tygodniówki :decayed:

Opublikowano

robie porządki przedświąteczne na starej chacie, jak narazie 2 patelnie poszły chce ktoś ? w dobrej cenie bo używki :naughty: jak nie to na allegro wystawiam :cool1:

Opublikowano

hehe tylko niewystaw czasem patelek tak jak jeden koleś wystawił czajnik :gwizdanie: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.