Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dużo ludzisków? BEEMKI? :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

wsadziłem podłokietnik i od razu inna kultura jazdy jest :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

wsadziłem podłokietnik i od razu inna kultura jazdy jest :gwizdanie:

Wiadomo, auto bez podłokietnika to nie auto... :cool1::decayed:

Opublikowano
:hi: K-ce
Opublikowano

:hi: A-rek :decayed:

:hi:

wsadziłem podłokietnik i od razu inna kultura jazdy jest :gwizdanie:

Wiadomo, auto bez podłokietnika to nie auto... :cool1::decayed:

no nie podejrzewałem nawet że tyle frajdy mi to da :)

To TDi też takie coś wyrezasz jeśli tak to byłbym chętny :>

to byłoby nas już dwóch jak co :naughty:

Opublikowano

Ja jako nowy na forum, musze sie z wami spotkac :> bede w ten wtorek, lub nastepny w miare wolnego czasu Pozdro ;)

Jaworzno ;) zapraszamy we wtorek!

Opublikowano
  • Autor

siema, chce ktoś kompletne wtryski 0.216 ?? 1100zł , trzeba sie szybko zdecydować , może jeszcze są :gwizdanie:

wtryski kompletne z AFN (0.205) są warte od 300-400zł także można sobie odjąć. nie sprzedaje swoich , ale Teslic ma załatwić ;)

Opublikowano
:hi: wszystkim, ja trenuje cały czas boki :kox:
Opublikowano

jakbym miał 1100 to bym se życie układał :rolleyes: ale za miesiąc dwa jeśli dalej bedzie miał to sie pewnie skusze ;)

Opublikowano

pierwszy dzień w robocie i czuje się jak młody pierwszy dzień w wojsku, tyle dookoła się dzieje, że jestem w szoku :blink:

Opublikowano

pierwszy dzień w robocie i czuje się jak młody pierwszy dzień w wojsku, tyle dookoła się dzieje, że jestem w szoku :blink:

też Cie wszyscy od "kotów" wyzywają?? :chytry:

piękne czasy to były.. z chęcią bym sie przeszedł jeszcze raz :naughty:

Opublikowano

Za duża kasa Keżor żeby skołować na szybko. Jakbym miał od razu kupca na swoje to jeszcze ale to lipa

Opublikowano
:hi: wszystkim, co za zimnica sakramenckaaaa
Opublikowano

:hi: wszystkim, ja trenuje cały czas boki :kox:

:bry:

Miszka to po ilu już browarach jesteś :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka jutro wezmę kamerke na spocisza to może jak śniegu dowali to se bokami polatamy :good:

Opublikowano

a ja mam już zimóóówwkkiiiiii i jezu jak sie przyjemnie jedzie coż za komfort nierzuca jak na alusachhh teraz czuję komfort podczas jazdy:> ale mam gadżet tjuningujący felgi hehehe panowie nikt takiego niema hehehe

Opublikowano
  • Autor

aale mam gadżet tjuningujący felgi hehehe panowie nikt takiego niema hehehe

świecące zaworki :>
Opublikowano

chyba Wam jeszcze nie mówiłem co chcę pod choinkę.... :decayed:

Opublikowano

aale mam gadżet tjuningujący felgi hehehe panowie nikt takiego niema hehehe

świecące zaworki :>

hehe blisko :> czerwone kapselki na wentylkach :polew: :polew: :polew:

chyba Wam jeszcze nie mówiłem co chcę pod choinkę.... :decayed:

ciekaw jestem jaką nam pamiątkę przywiozłeś z wycieczki...

Opublikowano
  • Autor

chyba Wam jeszcze nie mówiłem co chcę pod choinkę.... :decayed:

pewnie turbo z AWX , co byś nie musiał programu zmieniać ?? :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.