Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Rafał, no w sumie tak, ja patrzyłem po Q a tam ceny są 1400 zł, w takim razie to dobra i normalna cena, nic tylko brać

Pucek już jest tak jakby mój jutro wpłacam zaliczkę i po nowym roku styczeń luty kolega dopiero będzie zmieniał zawias i ten wyląduje u mnie :> Sorki chłopaki że nie dotarłem dziś na gliwice ale Ci koledzy :drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

haha przyznać się kto oglądał Pudziana i Najmana :D cóż za walka! :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

która popirdóła wygrała ? pewnie pudzian bo wyprowadził pierszy ostatni cios :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 00:46_________________________________________________hehe, właśnei odpaliłem youtuba :polew: zgadłem :polew: :polew:

Opublikowano

No przeszedł po Najmanie.... :gwizdanie: P.S> Tak obstawiałem. :good:

Opublikowano

hehe wolał bym zarobić z kopyta od konia niż takiego trepa od pudziana hehehe szkoda że to trochę dłużej niepotrwało i że bardziej niezmasakrował najmana

Opublikowano

hehe wolał bym zarobić z kopyta od konia niż takiego trepa od pudziana hehehe szkoda że to trochę dłużej niepotrwało i że bardziej niezmasakrował najmana

Najman mógłby tego nie przeżyć... W szoku był wielkim! :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sędzia miał szczęście że się pudzian uspokoił bo by mu rączki powyrywał hahaha

Opublikowano

:bry:

nieźle się chłopek nagadał o Pudzianie że to żaden sportowiec itd

hahahahah

i ten nie sportowiec mało go nie za je bał :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:13_________________________________________________mogli pudziana z tym tłustym amerykańcem wystawić

to by mu Dominator pokazał co to polska krew :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Panowie jestem w głębokim szoku :shocked: :shocked: :shocked:

Pudzian...no ja pie.dole co za dzik, niezła szajba

:shocked: :shocked:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:14_________________________________________________sędzia to mój nauczyciel WF-u z podstawóki Bronder :gwizdanie:

założył Pudzianowi dźwignię :good: na jedną rękę- całą :polew: :polew:

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

pudzian jak to określił jak się za coś zabiera to robi to jak najlepiej noi właśnie tak zrobił, ciekaw tylko jestem jak by sie pudzian zachował jak by mu najman pare tub sprzedał hehehe [br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:18_________________________________________________ciekaw jestem czy jest pudzian wytrzymały na ciosy, jak jest to będzie z niego rzeźnik niemiłośierny hehehehehe :naughty: :naughty:

Opublikowano

w Polsce nie ma bolka na Pudziana, musi iść dalej już w EU alb USA

Opublikowano

gołota dłużej wytrzymywał na ringu niż najman :polew: :polew: :polew: :polew: dobrze mu tak tak cfaniaczyl i obrażał pudziana to teraz ma na co zasłużył big brader je**ny hehehe

Opublikowano

No Pudzian Najmana prawie zjadł... :gwizdanie:

Opublikowano

On nie dopuści żeby go ktoś jeb.ą :gwizdanie:

jest skur.wiel mocny , Era Pudziana Rozpoczęta :naughty:

jeszcze trzeba go tylko przekonac żeby se synek A4 kupił :gwizdanie:

dobrej nocy Panowie :)

Opublikowano

Obstawiałem na Pudziana ale żeby aż tak? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale to już działka Keżora :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:26_________________________________________________żeby przekonać Pudziana do A4 :gwizdanie:

Opublikowano

ale to już działka Keżora :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 01:26_________________________________________________żeby przekonać Pudziana do A4 :gwizdanie:

ja mu dam swoją A4 a pudzian niech mi da swoje lambo hehehe noi jeszcze by musiał troche mi dopłacić żeby mi się opłaciło

Opublikowano

Miszka a ty nie śpisz?? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.