Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiedziałem no qwa wiedziałem ;(

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam to robiłeś? Ja mam te fele polerowane co ostatnio Wam pokazywałem na spocie i chyba oddam je do polerki bo mi się nie chce i nie mam czasu aby to zrobić a może zrobią to tak jak trzeba! :mysli:

BTW Może chce ktoś gumy zimowe '18? :cool1:

Sam i tydzień z życia wyjęty...

No właśnie tydzień z głowy ale kaska zaoszczędzona... :mysli:

wcale nie ponad 100 zł wydałem na szczotkę do wiertarki podkłady i farby...

No to raczej się nie będę dłużej zastanawiał tylko oddam te fele do polerki. :good:

Opublikowano
  • Autor

śmiechy chichy , a ja poważnie musze spadać :) widzim sie na albo pod forum :hi:

Opublikowano

:bry:

Keżor ty już zostaw ten samochód w spokoju bo wkońcu zrobisz z niego F1 lub F16 hehehe :decayed:

Opublikowano

przyszedł podłokietnik :travolta::radocha::yeee::yeah:

Opublikowano

hmmmm no po mojemu to brzeszczot w dłoń i jedziesz :)

Opublikowano

bla bla bla ... hehehe

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: wszystko jest na forum [br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 15:19_________________________________________________Dlaczego zmodyfikowałeś POSTA :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

hehe żebyś niepodpatrzył projektu :tongue4:

na forum o tym akurat niema, są ale inne projekty

Opublikowano

hehe żebyś niepodpatrzył projektu :tongue4:

na forum o tym akurat niema, są ale inne projekty

zakład ? użytkownik f16mysliwiec ma tak i jest foto story :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 15:22_________________________________________________Poza tym mi się tka nie podoba jak już to cały kokpit z poliftu navi 2 din i klimatronik ori

Opublikowano

hehe żebyś niepodpatrzył projektu :tongue4:

na forum o tym akurat niema, są ale inne projekty

zakład ? użytkownik f16mysliwiec ma tak i jest foto story :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2009, 15:22_________________________________________________Poza tym mi się tka nie podoba jak już to cały kokpit z poliftu navi 2 din i klimatronik ori

ożesz tyy a ja kiedyś szukałem i nieznalazłem tego projektu, Ty to jesteś jak wujek google wszystko wiesz :> :notworthy: hehe

Opublikowano

Gwint zarezorwowany od kolegi Cristofo :kox: :kox: teraz muszę kaskę skołować

Opublikowano

no Rafał, miałem Ci własnie pokazywać tego linka, bo też to widziałem, ale zbyt tanio chce za ten gwint i to mnie dziwi...

Opublikowano

a ja nadal niemoge wymyślic co zakupić hehe :confused4:

Opublikowano

Czemu tanio nówke można dorwać za 1000zl i to w gliwicach. Myślę że to dobra cena.

Opublikowano

a ja nadal niemoge wymyślic co zakupić hehe :confused4:

proste kompresor -> moc przede wszystkim

Opublikowano

hehehe tak moc moc moc hehehe kompresor pod koniec przyszłego roku może się wstawi :> zależy jak mi się autko będzie spisywało i czy trafie 6 w totka :decayed:

co do zawiechy no to chcę 1BE wstawić ale nima tego nigdzieee, albo źle szukammm ehehe

Opublikowano

niedawno było 1BE na forum, do Q oczywiście :decayed:

pamiętaj że jestem pierwszy jeśli mowa o Twoim gwincie :>

Rafał, no w sumie tak, ja patrzyłem po Q a tam ceny są 1400 zł, w takim razie to dobra i normalna cena, nic tylko brać :wink4:

Opublikowano

jak bys zauważył taki 1BE dla mnie to dej znaka:) będę pamiętał o Tobie pucek :wink4:

Opublikowano

dobra przyznawać się kto mi na mojej dzielni długimi pomachał :chytry:

a teraz ide popatrzeć jak sie ex strongman z prawie bokserem bedą tłuc :naughty:

a wszystko to w pracy.. także możecie spamować już mnie dziś nie bedzie :polew: :polew: :hi: nara

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.