Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

machnij 2 piwka i już będziesz miał wene :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie chce pic che gdzieś jechać

Opublikowano
  • Autor

ja może dziś będe miał załatwiony silnik :gwizdanie: to od jutra zaczynam działać :decayed:

Opublikowano

ja może dziś będe miał załatwiony silnik :gwizdanie: to od jutra zaczynam działać :decayed:

czyli jednak będzie v8 16v hehehehe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja może dziś będe miał załatwiony silnik :gwizdanie: to od jutra zaczynam działać :decayed:

czyli jednak będzie v8 16v hehehehe :wink4:

nooo , niepotrzebnie ścierałem napis z klapy :wallbash:
Opublikowano

ja może dziś będe miał załatwiony silnik :gwizdanie: to od jutra zaczynam działać :decayed:

czyli jednak będzie v8 16v hehehehe :wink4:

nooo , niepotrzebnie ścierałem napis z klapy :wallbash:

nic straconego :decayed: ze śniegu sobie ulep lub wykombinuj coś z wodą żeby zamarzła jak należy :>

Opublikowano

Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić :kox: Tylko Ci niebiescy :wallbash: :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>

Opublikowano

Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić :kox: Tylko Ci niebiescy :wallbash: :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>

oczywiście grunt to dobry kierowca :good:

Opublikowano

Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić :kox: Tylko Ci niebiescy :wallbash: :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>

oczywiście grunt to dobry kierowca :good:

dokładnie, ja wczoraj ma mm przeslizgalem się obok stojące ciężarówki z 3 laskami na pokładzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić :kox: Tylko Ci niebiescy :wallbash: :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>

oczywiście grunt to dobry kierowca :good:

dokładnie, ja wczoraj ma mm przeslizgalem się obok stojące ciężarówki z 3 laskami na pokładzie :polew: :polew: :polew:

hehehe ok weź już wyłacz tokjjjo drift :tongue4:

Opublikowano

Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić :kox: Tylko Ci niebiescy :wallbash: :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>

oczywiście grunt to dobry kierowca :good:

dokładnie, ja wczoraj ma mm przeslizgalem się obok stojące ciężarówki z 3 laskami na pokładzie :polew: :polew: :polew:

hehehe ok weź już wyłacz tokjjjo drift :tongue4:

poważnie zapytaj się keżora też jechał ze mną...

Opublikowano

Siema chłopaki. Quattro na pewno kosmos ale ośka też można się fajnie pobawić :kox: Tylko Ci niebiescy :wallbash: :wallbash: W jechałem sobie na parking i lecę kulturalnie bokiem a tu nie wiadomo skąd niebiescy jadą. Na szczęście się nie doczepili :>

oczywiście grunt to dobry kierowca :good:

dokładnie, ja wczoraj ma mm przeslizgalem się obok stojące ciężarówki z 3 laskami na pokładzie :polew: :polew: :polew:

hehehe ok weź już wyłacz tokjjjo drift :tongue4:

poważnie zapytaj się keżora też jechał ze mną...

hehe tak i udawał że jest trzema dziewczynamii? heheeh odstaw tego redsa hehehe

Opublikowano

nie boże łopatologicznie:

ja + 3 laski i keżor... nie chciałem o nim wspominać bo samo ja i 3 laski brzmi lepiej :P

ale jak już chcesz znać szczegóły to on siedział z tyłu z 2 :P

Opublikowano

hmm biorąc pod uwagę że mówisz prawdę to keżor miał lepszą fuchę niż ty :tongue4: mogleś mu dać poprowadzić :>

Opublikowano

ciekawe jak zareagowaly na te 3 mm kezor mo chyba sinaki na udach jak go zlapaly ze strachu

Opublikowano
  • Autor

ja przecież wczoraj cały dzień w domu byłem , co Ty Krolu gadasz ??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hahaha a nie mówiłem :polew: :polew: :decayed: [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 20:59_________________________________________________niema to jak GLEBAAA

index.php?option=com_ponygallery&func=watermark&id=4972&orig=0&no_html=1&Itemid=32

Opublikowano
  • Autor

niema to jak GLEBAAA

w polsce by sie takie przydały :gwizdanie:
Opublikowano

ta i pewnie jeszcze w twoim garażu? hehe :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

ta i pewnie jeszcze w twoim garażu? hehe :rolleyes:

chodzi mi o lawete
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.