Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu dzięki za czapkę hehe :wink4: a pomysł ze ślizganiem wymyślił Rafał więc to jemu się należy grat za pomysł :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu dzięki za czapkę hehe :wink4: a pomysł ze ślizganiem wymyślił Rafał więc to jemu się należy grat za pomysł :>

Jak Ci pasuje to sobie ją zostaw :decayed: niech będzie kupiłem ją chyba za 12 zł bo kiedyś byłem na łyżwach było zimno i wskoczyłem do carrfoura po czapkę i kupiłem 1 - lepszą :decayed:

Opublikowano

hehehe niemartw się leży sobie naszykowana na wtorek na spota :P

Opublikowano

A wracając do VR6 - jest to silnik wolnossący ale można go uturbic za straszną kasę...

Opublikowano

nom tak jak myślałem więc niewiem o co chodziło temu gościowi

Opublikowano
  • Autor

:hi:

powtórka jak najbardziej :kox: to kędzior wpadaj po mnie :decayed:

Opublikowano

Siema panowie To kiedy powtórka z rozrywki :>

Opublikowano
  • Autor

Siema panowie To kiedy powtórka z rozrywki :>

ja mam za 15 minut obiad, także jak ktoś po mnie przyjedzie z Q to moge jechać :wink4:
Opublikowano
ja mam za 15 minut obiad, także jak ktoś po mnie przyjedzie z Q to moge jechać :wink4:

Jaki się wybredny zrobiłeś po wczorajszym dniu.. :naughty:

Opublikowano

jak zrobię przegub to wam pokaże jak eSa lata :D

Opublikowano

temat jest tak konkretny że jeśli mnie ktoś bedzie szukał na forum to jestem TAM :naughty:

Kupiłem sobie dzisiaj alkoholomierz i jak dnuchnąłem 12 godzin po tym jak skończyłem pić to skala pokazała ponad pół promila jeszcze :blink: chyba mam słabą przemiane materii

a na 18 znów do roboty :disgust:

Opublikowano

Siema panowie To kiedy powtórka z rozrywki :>

ja mam za 15 minut obiad, także jak ktoś po mnie przyjedzie z Q to moge jechać :wink4:

hehe przyjade zrobimy lampy i możemy jechać się ślizgać hehehe

Opublikowano

To co panowie z dzisiejszym ślizganiem?? Bo zaraz spadam do laski i nie wiem czy zbywać ją wcześniej czy później :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nie no , ja mam dziś roboty troche ;) jutro uczelnia :gwizdanie:

Opublikowano

jaki pilny uczeń hehehe :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 16:17_________________________________________________ale cisza... wszyscy driftują czy co? hehehe

Opublikowano
  • Autor

jaki pilny uczeń hehehe :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 16:17_________________________________________________ale cisza... wszyscy driftują czy co? hehehe

nie, ja sie ucze :polew: :polew:
Opublikowano

jaki pilny uczeń hehehe :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 16:17_________________________________________________ale cisza... wszyscy driftują czy co? hehehe

ja mam kaca i jestem nie w sosie więc mógłbym komuś dokuczyć dlatego wolę nic nie pisać :polew:

wczoraj zaliczyłem mega wlew piwka+wóda+łycha=mix KO, nie piję do sylwestra :polew:

dopiero po kolacji mnie puścił kac,

Opublikowano

jak po kolacji cię puścił kac to mogłeś zjeść wcześniej kolację haha

panowie potrzebował bym trochę fakturek z paliwka w szczególności z dizelka, jeśli ktoś mogłby dla mnie jakieś uzbierać był bym wdzięczny, jak coś dane do faktury prześlę na pw, oczywiścię jakaś nagroda będzie :beer1: :beer1: :beer1:

Opublikowano

podesli szczegóły nie będzie tego dużo ale raz w miesiącu za 250-300 zl napewno

Opublikowano

jak po kolacji cię puścił kac to mogłeś zjeść wcześniej kolację haha

panowie potrzebował bym trochę fakturek z paliwka w szczególności z dizelka, jeśli ktoś mogłby dla mnie jakieś uzbierać był bym wdzięczny, jak coś dane do faktury prześlę na pw, oczywiścię jakaś nagroda będzie :beer1: :beer1: :beer1:

ja mam średnio na 2-3 kółka w miesiącu za ropę ale też potrzebuję :wink4:

więc jak Kędzior będzie miał za dużo też chętnie przygarnę :decayed:

spot we wtorek aktualny? :cool1:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.