Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jakze :tongue4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 22:01_________________________________________________miszka co tak u ciebie slychac dawno cie nie widzialem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

a sio mi stąd :bicz3:

Opublikowano

a jakze :tongue4:

chodź na warszawskie :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 22:02_________________________________________________

:hi:

a sio mi stąd :bicz3:

Miszka bo sobie pogadamy jutro? :cool1::kwasny:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

a sio mi stąd :bicz3:

chcialbys

dobra spadamy stad

Opublikowano

a zamułka na maxa, trzeba by jakiego mega spota zrobić :good:

może wpadniecie jutro do Kato wiekszą ekipą takie wigilijne spotowanie :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 22:07_________________________________________________już cała chołota sie zleciała... a tak spokojnie było :polew:

Opublikowano

a zamułka na maxa, trzeba by jakiego mega spota zrobić :good:

może wpadniecie jutro do Kato wiekszą ekipą takie wigilijne spotowanie :naughty:

już nam się nie chce :foch:

przychodzimy ładnie w gości to nas wyganiają ;(

:decayed:

Opublikowano

a zamułka na maxa, trzeba by jakiego mega spota zrobić :good:

może wpadniecie jutro do Kato wiekszą ekipą takie wigilijne spotowanie :naughty:

już nam się nie chce :foch:

przychodzimy ładnie w gości to nas wyganiają ;(

:decayed:

no fakt kapelusz był na wstępie :hi:

Opublikowano

ta a mielismy jutro wpasc do was ale teraz to juz nigdzie nie jade :foch:

Opublikowano

już nie bądźcie takie cipuchy obrażalskie,

diman co na wache szkoda ? :polew:

Opublikowano

ta a mielismy jutro wpasc do was ale teraz to juz nigdzie nie jade :foch:

masz racje Diman może zrobimy sobie gdzieś ta na 3ech stawach sami spota co? :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

mi rzadko bylo szkoda palifko jak cza jezdzic to cza i lac wiec szkoda mi nie jest

spoko wezmiemy ekipe z kato i pojdziemy se gdzie indziej sapotowac a miszka niech marznie na parkingu

Opublikowano

Wieczór! Ja znowu jutro w pracy ale może udasię wyjść wcześniej jak tydzień temu i wpadnę złożyćWam życzenia! :naughty::kox:

Opublikowano

akjam :hi:

Opublikowano

Wieczór! Ja znowu jutro w pracy ale może udasię wyjść wcześniej jak tydzień temu i wpadnę złożyćWam życzenia! :naughty::kox:

:hi:

ok to już wysyłam privy do wszystkich prócz Miszki że przenosimy spota :wink4::decayed:

Opublikowano

Wieczór! Ja znowu jutro w pracy ale może udasię wyjść wcześniej jak tydzień temu i wpadnę złożyćWam życzenia! :naughty::kox:

:hi:

ok to już wysyłam privy do wszystkich prócz Miszki że przenosimy spota :wink4::decayed:

a będziesz wiedział do kogo wysłać ? ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

widzę kto tu pisze :przebiegly::decayed:

nie no dobra koniec żartów :gwizdanie:

Opublikowano

widzę kto tu pisze :przebiegly::decayed:

nie no dobra koniec żartów :gwizdanie:

ok koniec żartów

to możesz przyjechać

Opublikowano

widzę kto tu pisze :przebiegly::decayed:

nie no dobra koniec żartów :gwizdanie:

ok koniec żartów

to możesz przyjechać

:polew: :polew: :polew:

przecież ja się nie będę Ciebie pytał :no::decayed:

Opublikowano

no nie musisz, już Ci pozwoliłem :polew:

nie no ok

przyjeżdżacie jutro ?

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.