Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie że aktualny :wink4: Tylko musimy od razu w jakieś ciepłe miejsce jechać :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie że aktualny :wink4: Tylko musimy od razu w jakieś ciepłe miejsce jechać :gwizdanie:

to nie będzie upalania? ;(

:decayed:

Rafał mamy biznes do ugadania więc trza być :decayed:

Opublikowano

W katowicach nie wiem gdzie tam jakieś miejscówki są o upalania ale jak coś jestem chętny. To biznesy lepiej w jakimś ciepłym miejscu lepiej :>

Opublikowano

W katowicach nie wiem gdzie tam jakieś miejscówki są o upalania ale jak coś jestem chętny. To biznesy lepiej w jakimś ciepłym miejscu lepiej :>

ja też aż tak dobrze kato nie znam :mysli:

Opublikowano
ja też aż tak dobrze kato nie znam :mysli:

Miejscowi godać gdzie jakieś fajne miejscówki do upalania są :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:11_________________________________________________Filmik z dzisiejszego ślizaganka http://www.fotosik.pl/video/4c092c05ea8d7f99.html[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 00:12_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item849064708_5x112_oryginal_audi_s4_vw_seat_cult_style.html

Nic tylko brać. :decayed: Ja pitole koleś chyba chciał zrobić auto z kosmosu na takich felgach masakra albo już za dużo wypiłem mleka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to może zapodamy spota od razu na maku albo jakaś knajpa ? ? ? taka wigilia klubowa, a zdecydowanie lepiej siąćś w ciepełku niż stać i skakać jak ci co ostatnio biegali w koło markietu :naughty:

to co panowie ? może City Rock albo jakaś inna spośród wielu knajp w K-ce

jak się Wam to widzi ?

Opublikowano

Siema Miszka :hi:

Ja jestem jak najbardziej za żeby od razu gdzieś jechać do ciepłego a później na upalanie :kox:

Opublikowano

Siema Miszka :hi:

Ja jestem jak najbardziej za żeby od razu gdzieś jechać do ciepłego a później na upalanie :kox:

a co Wy chcecie upalać ?

Opublikowano
a co Wy chcecie upalać ?

Jak to co śnieg :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na płyte lotniska da sie wjechać jak coś :kox:

siema z rańca :hi:

Opublikowano
na płyte lotniska da sie wjechać jak coś :kox:

Tam może być fajne ale ciemno jak w d...e u murzyna pewnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
na płyte lotniska da sie wjechać jak coś :kox:

Tam może być fajne ale ciemno jak w d...e u murzyna pewnie :gwizdanie:

to dobrze, bo jak niebiescy wpadną , to gasimy światła i nas ni mo :dziura:
Opublikowano

witam z popołudnia :hi: oj śnieżek zaczyna topnieć :disgust: nom ja też był bym za tym żeby gdzieś w ciepełku się ugadać, tylko jakiś parking by pasował wiekszy co by się nasze lale pomieściły :>

Opublikowano

coś sie pomyśli, może Sky Bar tam jest duży parking :polew:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2009, 14:49_________________________________________________a tu widzę cisza po całości, co robicie porządki świąteczne czy jak ? zamarznąć nie mogliście bo temperatura podniosła się :naughty:

Opublikowano

ja się nie wypowiadam, bo nie wiem jeszcze czy dam radę podjechać.

jakby co to do kogoś z Was zadzwonie :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

siemka zyje to drogi nie odśnieżone i jest fajnie można bokami polatać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

na gliwickich nie ma spamu to się tutaj przychodzi? :cool1::decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.