Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ja sie pojawie napewno nie wiem na jak dlaugo ale bede :rolleyes:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wszystko sobie dobrze poukładam to może jednak się uda wpaść na opłatek... :cool1:

P.S. teraz to już kontrolka od świec żarowych świeci (miga) cały czas... Chciałem dziś zrobić jakąś diagnozę ale w ASO krzyknęli mi 150 zeta! Może ktoś jednak ma tego nowszego VAGa? :mysli: Próbowałem u kumpla na pru i niestety do sterownika silnika nie można się dostać! :disgust:

Opublikowano

:hi:

Krolu weź jutro vaga bo mi problem wrócił :wink4:

Opublikowano

cześć :krol:

Opublikowano

ja moge sprobowac ci to sprawdzic moim wynalazkiem wiec jak jutro bedziesz to sie sprawdzi

Opublikowano

ja też jutro będę :good:

Opublikowano

Dimna weź vaga... ja mojego super do b7 jeszcze nie zamówiłem... czekam na kase :wallbash:

Opublikowano

Diman ja vaga i kabelek mam ale logów nigdy nie robiłem a trza będzie...

bo dzieje mi się to co wtedy gdy się cieliśmy w drodze z KR :mysli:

Opublikowano

ja moge sprobowac ci to sprawdzic moim wynalazkiem wiec jak jutro bedziesz to sie sprawdzi

Ok! Jak wyjdę wcześniej z pracy to się zjawię. Dzięx z góry! :good:

Opublikowano

albo mi się wydawało albo znowu po 3,5tyś obrotów mam laga na sekunde.... :mysli:

sprawdzę to jeszcze jutro na trasie bo mam do machnięcia z 200km z rana a możliwe że tylko mi się wydawało

Opublikowano

wy weźcie vagi a ja zabiorę swoją wiedze... tylko to mam :tongue4:

Somes, już pamiętam :tongue4:

Opublikowano

dzisiaj prawie mnie bejca łykła więc muszę do tego jutro dojść :mysli::decayed:

Opublikowano

spoko ja wezme mojego waga ale logow na tym nie potrafie zrobic wiec lipa ale posprawdzac czujniki i pierdoly w silniku jak najbardziej

Opublikowano

spoko ja wezme mojego waga ale logow na tym nie potrafie zrobic wiec lipa ale posprawdzac czujniki i pierdoly w silniku jak najbardziej

w porządku ja mam vaga i kabelek więc damy rade :wink4:

Opublikowano

spoko ja wezme mojego waga ale logow na tym nie potrafie zrobic wiec lipa ale posprawdzac czujniki i pierdoly w silniku jak najbardziej

w porządku ja mam vaga i kabelek więc damy rade :wink4:

No to trzeba będzie jednak tak pokombinować żeby wyjść dużo wcześniej z pracy Panowie! :good: Co prawda świece już zamówione ale posprawdzamy czy napewno to jest to?
Opublikowano

spoko ja wezme mojego waga ale logow na tym nie potrafie zrobic wiec lipa ale posprawdzac czujniki i pierdoly w silniku jak najbardziej

w porządku ja mam vaga i kabelek więc damy rade :wink4:

No to trzeba będzie jednak tak pokombinować żeby wyjść dużo wcześniej z pracy Panowie! :good: Co prawda świece już zamówione ale posprawdzamy czy napewno to jest to?

a ile dales za swiece bo tez mam 2 do wymiany gdzie bedziesz wymienial i za ile

Opublikowano

spoko ja wezme mojego waga ale logow na tym nie potrafie zrobic wiec lipa ale posprawdzac czujniki i pierdoly w silniku jak najbardziej

w porządku ja mam vaga i kabelek więc damy rade :wink4:

No to trzeba będzie jednak tak pokombinować żeby wyjść dużo wcześniej z pracy Panowie! :good: Co prawda świece już zamówione ale posprawdzamy czy napewno to jest to?

a ile dales za swiece bo tez mam 2 do wymiany gdzie bedziesz wymienial i za ile

wymienić to nawet ja ci moge za free tylko sobie kup je :gwizdanie:

Opublikowano

Siema z wieczora :hi:

Opublikowano

Siema z wieczora :hi:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.