Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ty niebądź taki cfany :naughty: jestem zmęczony po ciężkiej pracy więc prosze mnie niedenerwować rewirancie :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panie ściemniaczu, chyba boli Cie wszystko od deski na której siedziałeś :polew:

kontaktuj się z Królem, noo i widzimy się na spocie, obejrzymy dokładnie tego parcha :decayed:

Opublikowano

znowu chcesz popatrzec na moje wspaniałe drewienko? :cool1: mówiłem że podziwiasz las w moim aucie :polew: hehe dzisiaj raczej niedam rady przyjechać może następnym razem :wink4:

Opublikowano

następnym razem czyli w przyszłym roku...

pipa z Ciebie :tongue4:

Opublikowano

a tam od razu pipa hehe a co opłatkiem się chciałes ze mną połamać :decayed:

Opublikowano

nie, na cegłach auto postawić :wink4:

Opublikowano

ehehe ta i wymontować jeszcze drewienko hehe chciałbyś :tongue4:

Opublikowano

jak bym wymontował drewienko to tylko po to żeby podpalić :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: hehe zmykam będę póniej
Opublikowano

ale tu dziś spokojnie

Co wszyscy do Keżora na garaż pojechali ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ale tu dziś spokojnie

Co wszyscy do Keżora na garaż pojechali ? :mysli:

ta wszyscy u mnie rezają , a ja na spoty sobie latam do Gliwic :decayed:
Opublikowano

ale tu dziś spokojnie

Co wszyscy do Keżora na garaż pojechali ? :mysli:

ta wszyscy u mnie rezają , a ja na spoty sobie latam do Gliwic :decayed:

klijówą ? :tongue4:

Opublikowano

nie eSą :gwizdanie:

Opublikowano

nie eSą :gwizdanie:

:mysli:

ja bym chciał jakimś RWD pojeździć, nawet poczciwym poldkiem :kox:

Opublikowano

nie eSą :gwizdanie:

:mysli:

ja bym chciał jakimś RWD pojeździć, nawet poczciwym poldkiem :kox:

;( ;( ;( ;( nooooo

Opublikowano

nie eSą :gwizdanie:

:mysli:

ja bym chciał jakimś RWD pojeździć, nawet poczciwym poldkiem :kox:

;( ;( ;( ;( nooooo

nie eSą :gwizdanie:

:mysli:

ja bym chciał jakimś RWD pojeździć, nawet poczciwym poldkiem :kox:

;( ;( ;( ;( nooooo

sprobuje pozyczyc mojego poldka ktorego sprzedalem kolezance.

Jak co, to Kanar, dzwonie do Ciebie i jedziemy opanowywać miasto :naughty:

Jedyny problem w tym, że koleżanka jest teraz w Łodzi ( ale damy radę)

zawsze się we mnie kochała :polew:

Opublikowano
  • Autor

eSą eSą , i nawet mogłem nią pojeździć :gwizdanie: lata jak szalona :>

Opublikowano

:hi:

ja rezam na chacie więc znó cały weekend zajęty, wczoraj wlewka w Kato-miałem spotkanie klasowe, a dziś wlewka w Tychach urodziny koleżanki od mojej a w niedziele wszywka w placy :polew:

Mike dzieki część sie przydała ale no nie powiem o mały włos złamałbym też tą od Ciebie :wallbash:

ale cierpliwość i precyzja wygrała :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Miszka, a co to za koleżanka? bo ja też dostałem zaproszenie na impreze urodzinową koleżanki z tychów :naughty: to może razem pobaunsujemy :kox:

Opublikowano

:hi: z rana jak wstałem :>

a wy tylko baunsy i baunsy hehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.