Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :hi:

Co tu taka cisza. Jak ktoś chce dziś będziemy się ślizgać z kolegą pod realem w milowicach ( na przeciwko mercedesa jak się jedzie z katowic do sosnowca ) tak gdzieś koło 22. Fajny slalom można żrobić między drzewkami. Ostatnio trochę tam śmigałem :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurde o 22 mogę byc pod wpływem :wink4:

Opublikowano

Miszka, a co to za koleżanka? bo ja też dostałem zaproszenie na impreze urodzinową koleżanki z tychów :naughty: to może razem pobaunsujemy :kox:

jakis starszy lachon(31lat) z Tychów hmmm to nawet ja nie mam tak starych koleżanek jak moja :no:

ale impra jest w klubie Equinox to wpadaj keżor na :banan1:

kurde o 22 mogę byc pod wpływem :wink4:

na 100% bede pod wpływem :D

dobra zmykam na obiad i wlew

strzałka :hi:

Opublikowano

i znowu wszyscy piją i imprezują hehe ahh... :tongue4:

Opublikowano

panowie, po nowym roku trzeba zgadać sie na tą wspólna pianę

nie ma to tamto :kox:

Opublikowano

Krolu mam chyba twoją czapkę

Opublikowano

Krolu mam chyba twoją czapkę

tak, zauważyłem jak już wracaliśmy, luz dzięki za przejażdżkę :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

luzz później ci prześlę nr konta na jaki wpłacić kasiorkę :tongue4: hehe :polew:

Opublikowano

Dzięki panowie za przybycie :decayed:

Kędzior :quattro: Wymiata ale ośka też można poszaleć :kox:

Opublikowano

Dzięki panowie za przybycie :decayed:

Kędzior :quattro: Wymiata ale ośka też można poszaleć :kox:

nom boczki ci wychodziły eleganckoo :good: jak na pierwsze takie moje ślizganko to myślę że niebyło najgorzej :>

Opublikowano

Teraz jest fajnie na dworze i gdyby nie to że już wypiłem kilka piwek to bym poszedł sobie pojeździć :decayed:

Opublikowano

no ja też bachłem już browar a z chęcią bym pojechał jeszcze razzz

Opublikowano

Nic spadam dalej na jakiś film i piwko. Do następnego :hi:

Opublikowano

trzym się :) dobrze że wpadłeś na pomysł ślizgania na naszym terenie :> :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no ja odebrałem bracika i upalaliśmy klijo po mieście do po 1szej :decayed:

Kędzior Quattro Rulez :quattro: jestem Twoim dłużnikiem :notworthy: :notworthy: :notworthy:

w swoim też se wyrezam Q :slina:

Opublikowano

kac :thumbdown:

Opublikowano

witam z rana to co może dzisiaj powtórka z wczoraj jeszcze więcej śnieguuu :>[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________

hehe od dzis tylko tutaj będę siedział haha

Opublikowano

witam z rana to co może dzisiaj powtórka z wczoraj jeszcze więcej śnieguuu :>[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:22_________________________________________________

hehe od dzis tylko tutaj będę siedział haha

:punk:

Opublikowano

ja już tam na 2 stronie się wypowiadałem i wkleiłem tutaj linka :disgust:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 13:12_________________________________________________Kędzior dzięki za wycieczkę, keżor dzięki za transport :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.