Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowych, spokojnych :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych i takich co pisaliście powyżej :>

no i oczywiście "pakiet lenistwo'' i ''pakiet obżarstwo''...........w serii dla każdego :kox: :kox:

Opublikowano

było juz wesołch było radosnych to ja zycze pogodnych świat :decayed:

dostałeś mojego smsa ??

A ja życzę Wam "wyrezanych" Świąt :kox:

Ty idż lepiej po przedłużacz i podłącz wkońcu lampki w pokoju :> :polew:

A po co skoro jest jasno i nie widać, że świeca :decayed:

Opublikowano

było juz wesołch było radosnych to ja zycze pogodnych świat :decayed:

dostałeś mojego smsa ??

A ja życzę Wam "wyrezanych" Świąt :kox:

Ty idż lepiej po przedłużacz i podłącz wkońcu lampki w pokoju :> :polew:

A po co skoro jest jasno i nie widać, że świeca :decayed:

Keżor myśli, że wszyscy mają takie lampki na choinkę jak jego ledy z eS 6 :polew:

Opublikowano

Wesołych! Radosnych! Spokojnych! Alkoholowych! ŚWIĄT!!!!!! :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a tu wszyscy jedzą jeszcze czy co :> ?

Opublikowano

a tu wszyscy jedzą jeszcze czy co :> ?

ja już po :gwizdanie:

Keżor - AWX wlazł pod choinkę? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tu wszyscy jedzą jeszcze czy co :> ?

ja już po :gwizdanie:

Keżor - AWX wlazł pod choinkę? :decayed:

kurde, za mały chojok chyba :wallbash:
Opublikowano

Keżor, no to co, tylko sweterek dostałeś? :>

Opublikowano

Keżor, no to co, tylko sweterek dostałeś? :>

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, no to co, tylko sweterek dostałeś? :>

sweter tyż prezent :gwizdanie:
Opublikowano

ale jak się Pucek spiął że tylko sweter :naughty::polew:

sweterek też prezent poza tym nie liczy się co jak dla mnie :wink4:

Opublikowano

no wiadomo że to dla żartu :>

a ja nie dostałem sweterka :disgust:

Keżor, jakoś słabo tam rezasz...

Opublikowano

ja też nie dostałem :tongue4:

Keżor kiedy maszyne odpalisz? :cool1:

Opublikowano

nie chce zapeszać czy też krakać ale wydaje mi się że po nowym roku :tongue4:

Opublikowano

nie chce zapeszać czy też krakać ale wydaje mi się że po nowym roku :tongue4:

też mam takie nieodparte wrażenie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie chce zapeszać czy też krakać ale wydaje mi się że po nowym roku :tongue4:

jeszcze w aucie jest stary silnik :confused4: jak nie zbiore kasy to będzie lipa i będe musiał naprawiać to co jest :gwizdanie:
Opublikowano

jeszcze w aucie jest stary silnik :confused4: jak nie zbiore kasy to będzie lipa i będe musiał naprawiać to co jest :gwizdanie:

ja tam chętnie Cię wspomogę jak masz coś na sprzedaż dobrego :gwizdanie:

Opublikowano

Keżor, idz na pkp, powieś kartkę na plecy że oddasz się za pieniądze, łatwo i szybko zarobisz :polew:

ps. nie testowałem tego na siebie :decayed:

ja bym jednak za wszelką cenę kombinował kasę, bo taki projekt da Ci wiele radości :)

Opublikowano

Keżor, idz na pkp, powieś kartkę na plecy że oddasz się za pieniądze, łatwo i szybko zarobisz :polew:

ps. nie testowałem tego na siebie :decayed:

ja bym jednak za wszelką cenę kombinował kasę, bo taki projekt da Ci wiele radości :)

dobrze gada polać mu :drunk:

ze wskrzeszanego silnika ciężko będzie potem już większą moc wydusić...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.