Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
hmmm no może masz i racje że nie ma sensu długo wydziwiać tylko trzeba brać póki jest :mysli:

fakt faktem taniej niz w laptop24h.pl go nigdzie nie ma

Bierz póki jest Kanar bo mi się spodobał i chyba pojadę go kupić :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kanar poczekaj tak z pół roku to napewno sporo potanieją :polew:

Opublikowano
:mysli: ale nieeee za pół roku to już na bank nie bede miał takiej kasy do wydania :polew:
Opublikowano

:hi:

no tak to jest, że chcemy kupic jak najtaniej, a gdy znajdziemy najtaniej to chcemy jeszcz taniej :polew:

ja do chaty kupuje wszystko na necie i jest najtaniej, tv, piekarniki itp itd....

Opublikowano
  • Autor

siemka dziołchy , co tak cicho tu :przebiegly: ? gdzie pijecie ? :kox:

Opublikowano

w doma bo na rano do roboty :rolleyes:

Opublikowano

Siema :hi:Ja byłem na kręglach i mnie palce bolą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a ja byłem w górach i nie ma śniegu :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

a ja byłem w górach i nie ma śniegu :gwizdanie:

Gdzie byłeś keżor?
Opublikowano
a ja byłem w górach i nie ma śniegu :gwizdanie:

To nie dobrze bo mam zamiar jechać 30 grudnia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

byliśmy , Ja krolu 2xania i kierowca :) na równicy , zero null śniegu , nawet chyba zasp nie było z tego co sie przyglądałem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 01:19_________________________________________________

a ja byłem w górach i nie ma śniegu :gwizdanie:

To nie dobrze bo mam zamiar jechać 30 grudnia :gwizdanie:

weź se lepiej rower :gwizdanie:
Opublikowano

:hi:

no śniegu nie ma tez byłem w 1 dzeiń świat u matki w Bielsku i nic, zero a temperatura 15 stopni :naughty:

[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 09:54_________________________________________________a co do Równicy to fajna miejscówka...tam miałem pierwsza przygode z ........ :sexinbed:

:naughty:

Opublikowano

:hi:

To kto ma pożyczyć bagażnik dachowy co bym ten rower zabrał?? :naughty:

Opublikowano

:hi:

To kto ma pożyczyć bagażnik dachowy co bym ten rower zabrał?? :naughty:

Rafał ja mam ale będę w domu jutro wieczorem lbo w środę :mysli:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 10:06_________________________________________________aha, ale mam sama bazę, w sensie te dwa pręty

Opublikowano
Rafał ja mam ale będę w domu jutro wieczorem lbo w środę :mysli:

Dopisany: 27 Grudzień 2009, 10:06aha, ale mam sama bazę, w sensie te dwa pręty

Nie no przełożę wyjazd bo nie mam sensu jechać jak nie ma śniegu :gwizdanie:

Opublikowano

Nie było śniegu ale u góry piździało jak skur.... :gwizdanie:

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 11:37_________________________________________________Keżor jakieś postępy przy pracach?

Opublikowano
  • Autor

:bry:

zgodze sie że piździało :) ale tylko w drodze do knajpy hehe , bo jak wracaliśmy to mi tam było ciepło :kox:

Opublikowano

nie mów nic o alko :sick3:

Opublikowano

siema dziołchy :tongue4:

ale wczoraj zapiłem :gwizdanie:

dziś o 11 rano miałem ciemno przed oczami

zjadłbym coś, może być piwo :naughty:

a kobieta w Ikei i nie ma kto iść do sklepu :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.