Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema dziołchy :tongue4:

ale wczoraj zapiłem :gwizdanie:

dziś o 11 rano miałem ciemno przed oczami

zjadłbym coś, może być piwo :naughty:

a kobieta w Ikei i nie ma kto iść do sklepu :confused4:

:hi:

ja o 10tej musiłem moją do roboty zawieźć to myślałem że zarzygam auto :thumbdown:

'w Ikei dobre hotdogi są :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nietypowe pytanie ma ktoś dysk przenosny okolo 100 Gb :gwizdanie: pozyczyc, musze formata zrobic a mam tutaj trochę danych i chcialbym to zachowac

i drugie: ma ktoś sprawdzonego windowsa 7 x64 pl ?

Opublikowano

Mam nietypowe pytanie ma ktoś dysk przenosny okolo 100 Gb :gwizdanie: pozyczyc, musze formata zrobic a mam tutaj trochę danych i chcialbym to zachowac

i drugie: ma ktoś sprawdzonego windowsa 7 x64 pl ?

nic z tych rzeczy :confused4:[br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 12:37_________________________________________________

siema dziołchy :tongue4:

ale wczoraj zapiłem :gwizdanie:

dziś o 11 rano miałem ciemno przed oczami

zjadłbym coś, może być piwo :naughty:

a kobieta w Ikei i nie ma kto iść do sklepu :confused4:

:hi:

ja o 10tej musiłem moją do roboty zawieźć to myślałem że zarzygam auto :thumbdown:

'w Ikei dobre hotdogi są :decayed:

mogłeś aviomarin łyknąć :wink4:

jakoś jeść mi się nie chce, jedynie pić :decayed:

Opublikowano

ledwo co mi kawa wchodzi :tongue4:

Opublikowano

siema ludzie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Mam nietypowe pytanie ma ktoś dysk przenosny okolo 100 Gb :gwizdanie: pozyczyc, musze formata zrobic a mam tutaj trochę danych i chcialbym to zachowac

i drugie: ma ktoś sprawdzonego windowsa 7 x64 pl ?

co do dysku to jakaś 80GB by sie znalazła, przejściówke pod usb też bym wytargał, co do 7 64bit to musiałbym zobaczyć co mam w robocie bo w domu takich wynalazków nie trzymam :gwizdanie:

a tak w ogóle to :bry: wszyskim i pytanie na dziś widział ktoś Avatar w kinie?? warto czy nie bardzo?? :>

Opublikowano
:hi: Kanar, no 80 gb tez by mnie ratowało :gwizdanie: ja to w sumie na 1 dzień maks potrzebował bym
Opublikowano
  • Autor

ja jak coś to mam keszeń do dysków na 3,5" :gwizdanie:

Opublikowano

za 15 minut będzie Kanar u mnie z dyskiem :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

za 15 minut będzie Kanar u mnie z dyskiem :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ja będe za godzine :kox: ale nie do Ciebie :)
Opublikowano

ja będe za godzine :kox: ale nie do Ciebie :)

:polew:

Opublikowano

za 15 minut będzie Kanar u mnie z dyskiem :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ja będe za godzine :kox: ale nie do Ciebie :)

To ja też pojadę karnąć się po Kato i wrócę do domu :decayed:

Witam Katowice :hi:

Opublikowano

Witam :hi:

O to efekt dzisiejszych prac z zawiasem :naughty: Air ride i ukręcona śruba w końcówce drążka kierowniczego :wallbash:

d52b7664deb38a1cm.jpg

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

O to efekt dzisiejszych prac z zawiasem :naughty: Air ride i ukręcona śruba w końcówce drążka kierowniczego :wallbash:

d52b7664deb38a1cm.jpg

klin jak chu.j :naughty:
Opublikowano

Rafał, a Ty masz tylko gwint na przodzie?

bo poważnie, klin wyszedł konkretny :>

Opublikowano

Rafał, a Ty masz tylko gwint na przodzie?

bo poważnie, klin wyszedł konkretny :>

a mówiłem mu że pomogę :naughty:

:nabijasie:

Opublikowano
Rafał, a Ty masz tylko gwint na przodzie?

bo poważnie, klin wyszedł konkretny :cheesy:

Gwint jest tylko na przodzie więc luz :decayed:

a mówiłem mu że pomogę :naughty:

:nabijasie:

Daliśmy radę z Keżorem, nie chciałem Cię fatygować :gwizdanie:

Opublikowano

siema ziomale dotarłem cały i bez punktów

ale w czwartek znowu śmigam tym razem do łodzi

tęskniliście no poweidzcie że wam mnie brakowało

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tęskniliście no poweidzcie że wam mnie brakowało

:polew: :polew: :polew:

taaaa, strasznie :gwizdanie:

nie no tęskniliśmy , przynajmniej coś sie działo , a teraz to posłucha jak ch*j :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.