Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ta i może frytki do tego :polew: :polew: :polew: :polew:

niech sie gonią u nas jest najlepiej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________

maxito nowicjusz jest pierwszy potem jest poczatkujacy

czyli jesteśmy głeboko w pupie

na szarym koncu ale mi tam na gore sie nie spieszy :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor, jak dostanę ten pakiet startowy to z chęcią będę do Was wpadał :polew:

Opublikowano
  • Autor

Keżor, jak dostanę ten pakiet startowy to z chęcią będę do Was wpadał :polew:

możesz dostać polo z ełu :gwizdanie:
Opublikowano

ta i może frytki do tego :polew: :polew: :polew: :polew:

niech sie gonią u nas jest najlepiej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________

maxito nowicjusz jest pierwszy potem jest poczatkujacy

czyli jesteśmy głeboko w pupie

na szarym koncu ale mi tam na gore sie nie spieszy :naughty:

mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz

Opublikowano
  • Autor

mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz

Max, jeszcze raz to napisz :mysli:
Opublikowano

mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz

Max, jeszcze raz to napisz :mysli:

po co ???

Opublikowano

bo My tego NE ROZUMIMY :polew:

Opublikowano

bo My tego NE ROZUMIMY :polew:

mam drukowanymi pisać sie czepiata :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz

Max, jeszcze raz to napisz :mysli:

po co ???

to chociaż przecinki wstaw :gwizdanie: bo poważnie nie czaje o co cho :wink4:
Opublikowano

ta i może frytki do tego :polew: :polew: :polew: :polew:

niech sie gonią u nas jest najlepiej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________

maxito nowicjusz jest pierwszy potem jest poczatkujacy

czyli jesteśmy głeboko w pupie

na szarym koncu ale mi tam na gore sie nie spieszy :naughty:

mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz

cza placic a i sie forum zajmowac nowych witac i takie tam nie dla mnie :tongue4:

Opublikowano

:hi:

:polew: Max próbowałem od przodu i od tyłu to czytac i za Chiny nie czaje, ale może zmęczony jestem :tongue4:

Opublikowano

a ja tam go zrozumialem :tongue4:

Opublikowano

ta i może frytki do tego :polew: :polew: :polew: :polew:

niech sie gonią u nas jest najlepiej[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:32_________________________________________________

maxito nowicjusz jest pierwszy potem jest poczatkujacy

czyli jesteśmy głeboko w pupie

na szarym koncu ale mi tam na gore sie nie spieszy :naughty:

mówisz że tam jest tak źle no ta różowe barwy przybierasz

cza placic a i sie forum zajmowac nowych witac i takie tam nie dla mnie :tongue4:

no, chyba że tak ...

i tak mam wydatków kupe, a i jeszcze za forum miałbym bulić,

porażka to ja chce zostać nowicjuszem, no może początkującym co najwyżej.

Ładnie prof.Keżoże :wink4:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 20:55_________________________________________________może zmieńmy temat bo co tu wchodzę to albo kasty mi chcecie przywozić, teraz cd, a to moja fura ma 116 koni teraz wam się nie podoba jak pisze jak mnie nie chcecie to poprostu wystarczy ładnie grzecznie powiedzieć

WYPIERD...J

i sobie pójde do ełu np.

albo sam se a4.cklub.eupl założe

:polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba , prof . Keżorze , ale co ja tam wiem :decayed:

ale tamtego zdania dalej nie rozumiem :gwizdanie:

czy chodziło o: "mówisz że tam jest tak źle (chodzi pewnie o tą wspomnianą góre przez Dimana ;) ) no ta (może miało być "no to kiedy" i wtedy bym zrozumiał ) różowe barwy przybierasz " i naprawde nie chce sie czepiać ,ale nie rozumiem sensu tego zdania tak napisanego jak jest :wink4:

Opublikowano

i bedziesz se prezesem :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

a te 50zł na rok to faktycznie wielkie pieniądze :gwizdanie:

Opublikowano

chyba , prof . Keżorze , ale co ja tam wiem :decayed:

ale tamtego zdania dalej nie rozumiem :gwizdanie:

czy chodziło o: "mówisz że tam jest tak źle (chodzi pewnie o tą wspomnianą góre przez Dimana ;) ) no ta (może miało być "no to kiedy" i wtedy bym zrozumiał ) różowe barwy przybierasz " i naprawde nie chce sie czepiać ,ale nie rozumiem sensu tego zdania tak napisanego jak jest :wink4:

mówisz że tam jest tak źle ? :mysli: :mysli:(chodzi o klubowicza)

no ta... :confused4:(sarkazm)

i różowe barwy przybierasz :wink4::tongue4:(stwierdzenie faktu )

:>

Opublikowano

a te 50zł na rok to faktycznie wielkie pieniądze :gwizdanie:

ale powiedz kezor co oprocz tego ze sie wczesniej na ogolnopolski zapisze bede mial no i wital ludzi na niubie

Opublikowano

a te 50zł na rok to faktycznie wielkie pieniądze :gwizdanie:

ale powiedz kezor co oprocz tego ze sie wczesniej na ogolnopolski zapisze bede mial no i wital ludzi na niubie

diman weź przestań,

bo przygarniesz kropka :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chyba , prof . Keżorze , ale co ja tam wiem :decayed:

ale tamtego zdania dalej nie rozumiem :gwizdanie:

czy chodziło o: "mówisz że tam jest tak źle (chodzi pewnie o tą wspomnianą góre przez Dimana ;) ) no ta (może miało być "no to kiedy" i wtedy bym zrozumiał ) różowe barwy przybierasz " i naprawde nie chce sie czepiać ,ale nie rozumiem sensu tego zdania tak napisanego jak jest :wink4:

mówisz że tam jest tak źle ? :mysli: :mysli:(chodzi o klubowicza)

no ta... :confused4:(sarkazm)

i różowe barwy przybierasz :wink4::tongue4:(stwierdzenie faktu )

:>

no to trzeba było pier**l..ć przecinki :>

a te 50zł na rok to faktycznie wielkie pieniądze :gwizdanie:

ale powiedz kezor co oprocz tego ze sie wczesniej na ogolnopolski zapisze bede mial no i wital ludzi na niubie

a czy ja sie cisne na klubo ? :tongue4: 50zł na rok to jest żaden pieniądz , a pomaga sie w pozycjonowaniu forum ;)

Klubowiczem zostaje sie dla samego siebie raczej, bo to faktycznie prawie nic nie daje , ale jest sie w oczach wszystkich (głównie nowych) jakby wyżej rangą i ma sie taki jakby szacunek :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.