Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no diman widzisz jakie to wszysto proste i tanie :naughty:

a gdzie jest nadworny mechanik i drugi rezacz krolu??? nie widać go...

"ktoś mu kabel od internetu urwał" :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja tam sie kropkow nie boje nie maja na mnie haka a szacunek to sobie moge wyrobic i bez klubowicza

Opublikowano

ja tam sie kropkow nie boje nie maja na mnie haka a szacunek to sobie moge wyrobic i bez klubowicza

wypijesz 2.0 na głowe i szcunek jest :)[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 21:34_________________________________________________ello rafal :hi:

coś tam słyszałem, czy czytałem że zawieszke zmieniłeś.

jutro to przyczimy :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Siema :hi:

No dziś udało się ukończyć zmianę zawiechy :naughty: Jest mega gleba ale tylko chwilowo bo Keżor mi nie wytłumaczył jak się reguluje :decayed: Jeszcze raz dzięki Keżor za garaż i pomoc :wink4:

Opublikowano

ale jest sie w oczach wszystkich (głównie nowych) jakby wyżej rangą i ma sie taki jakby szacunek :wink4:

No "taki jakby" świetnie to określa :polew:

Opublikowano

Max, a co do Mikołaja, to też mnie rozwalił :polew:

pokażę go ziomkom :naughty:

Św Mikołaj u mnie już był, teraz wysłałem go do Was :gwizdanie:

QCUc9.jpg

Opublikowano

:hi:

jestem jestem nie martwcie się

1. wspólny spot z eu - jestem za wyciągnijmy rękę, jest okres świąteczny więc powiem - bądźmy pasterzami dla zbłąkanych owieczek :polew:

2. tak jak pisał keżor klubowicza robisz dla samego siebie... ja mam szacunek chociaż jestem POCZĄTKUJACY :decayed:

3. Max nie ma sprawy cieszę się, że mogłem Ci pomóc i nie obrażaj się :wink4:

Opublikowano

:hi: wieczorkiem

Ktoś się wybiera na jakieś narty albo snowboard, sanki? :wink4::tongue4::kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi: wieczorkiem

Ktoś się wybiera na jakieś narty albo snowboard, sanki? :wink4::tongue4::kox:

j ana parapet bardzo chętnie :> ale troche lipton ze śniegiem :wallbash:
Opublikowano

:hi: wieczorkiem

Ktoś się wybiera na jakieś narty albo snowboard, sanki? :wink4::tongue4::kox:

j ana parapet bardzo chętnie :> ale troche lipton ze śniegiem :wallbash:

No to musimy się kiedyś zorganizować... :cool1: Teraz w Szczyrku tylko Golgota i Solisko po 30cm... :mysli:
Opublikowano

:hi: wieczorkiem

Ktoś się wybiera na jakieś narty albo snowboard, sanki? :wink4::tongue4::kox:

j ana parapet bardzo chętnie :> ale troche lipton ze śniegiem :wallbash:

No to musimy się kiedyś zorganizować... :cool1: Teraz w Szczyrku tylko Golgota i Solisko po 30cm... :mysli:

jakby co to ja tez sie pisze :naughty:

Opublikowano

Czy ktoś z WAS ma pociągnięty w bagażniku kabelek do zmieniarki cd (bądź ma zmieniarkę) na okrągłą wtyczkę??

Mam ori zmieniarkę i nie wiem czy działa, a nie mam tego jak sprawdzić...

Leży mi a w dodatku doskwiera mi brak miejsca :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Musiałbym sprawdzić Krolu jak to wygląda u mnie..

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

dobre dobre :>

Opublikowano

:hi:

Miszka będziesz na spocie czy Cie Twoja nie puści :decayed:

Opublikowano

Ja postaram się być. :naughty: Będzie miał ktoś VAGa? Tydzień tmu niestety nie dotarłem. :disgust:

Opublikowano

Ja mogę zabrać jak coś..

Opublikowano

Jakiego masz? Wiem, że diman miał coś co hula na bank z B7. :cool1:

Opublikowano

witam panowieee :hi:

już wróciłem :> powiedzmy że cały ten zaległy spam przeczytałem :polew:

co tam słychać??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.