Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

doba teraz 100% ewakuacja

zamykam ten wątek do końca roku :closed:

HEPI NJU JER 2 0 1 0

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1EpOiS.jpg

Opublikowano
34dih47.jpg
Opublikowano

Witajcie w Nowym Roku... :kox: :kox: :drunk: Ufff.... Najlepszego... :drunk:

Opublikowano

Witajcie w Nowym Roku... :kox: :kox: :drunk: Ufff.... Najlepszego... :drunk:

noooo

Najlepszego K.O jest ale nie do konca[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:20_________________________________________________Hepi k**wa Nju Jir !!!

Opublikowano

Witajcie w Nowym Roku... :kox: :kox: :drunk: Ufff.... Najlepszego... :drunk:

noooo

Najlepszego K.O jest ale nie do konca[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:20_________________________________________________Hepi ku***a Nju Jir !!!

No ja nie wiem czy nie do końca!?!?!?!?!? :tongue4: :tongue4: :tongue4: [br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:24_________________________________________________No k...wa szczęśliwego! :kox: :kox:
Opublikowano

jakaś k**wa odjebała mi lusterko w Tychach, przysięgam złapię zajebe[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:27_________________________________________________ktoś musiał buta za***ać bo już było klejone, sk***ysyny j**ane, bo inaczej nie da się tej patologii nazwqać[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:28_________________________________________________

1EpOiS.jpg

34dih47.jpg

a Wy nie kumacie co to jest zamknięty wątek :kox:

Opublikowano

jakaś ku***a odjebała mi lusterko w Tychach, przysięgam złapię zajebe[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 03:27_________________________________________________ktoś musiał buta za***ać bo już było klejone, sku***ny j**ane, bo inaczej nie da się tej patologii nazwqać

Coś masz pecha do tych luesterek! No trzeba taką bandę lać... :bicz: :bicz:
Opublikowano

c**j z nimi bo to nawet złodzieje ni są, zwykłe patałachy, dewastatorzy, wypije piwo dwa i...efekty są

idę spać

k**wy j**ane, bo inaczej netgo nie da sie nazwać

Opublikowano

ch***j z nimi bo to nawet złodzieje ni są, zwykłe patałachy, dewastatorzy, wypije piwo dwa i...efekty są

idę spać

k**wy j**ane, bo inaczej netgo nie da sie nazwać

:good: :good: No ja też inaczej tego nie potrafię nazwać! Może tak... Kur.y je.ane! :wink4: :wink4: :wink4: Też już spadam! Bajo!
Opublikowano

:bry:

najpierw to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W TYM NOWYM ROKU

szczególnie dla Ciebie Miszka, masz pecha jak nie wiem na te lusterka

Keżor, na te urodziny :decayed: :decayed: :decayed::drunk:

to z szczególnych wyróżnień, a dla WSZYSTKICH SPEŁNIENIA MOTORYZACYJNYCH MARZEŃ I FAJNYCH d*p :>

TEGO WAM ŻYCZĘ KOLEDZY :drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

:hi:

dobry w 2010 ale sie skułem wczoraj K.O było...i z forum sie dowiedziałem, że mi ktoś lusterko z buta potraktował bo ja tego nie pamiętam :gwizdanie:

chłopaki Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :punk:

Opublikowano

:hi:

dobry w 2010 ale sie skułem wczoraj K.O było...i z forum sie dowiedziałem, że mi ktoś lusterko z buta potraktował bo ja tego nie pamiętam :gwizdanie:

chłopaki Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :punk:

:polew: :polew: :polew:

nie mogę, znowu zrobisz zakup w tesco :polew:

a na serio to współczuje

jeszcze raz zycze wam wszystekigo dobrego, żeby wam turbiny dobrze pompowały w tym 2010 roku :decayed:

a kto nie ma pompki ten c.i.p.a :tongue4:

Opublikowano

Siema chłopaki :hi:

Miszka czatuj przy aucie cały czas i dorwij skop do bagażnika i do lasu to sie nauczą debile

Opublikowano

Rafał :hi:

wpadasz dzisiaj do Nas?

Opublikowano
wpadasz dzisiaj do Nas?

A macie spota dziś bo podobno miało nie być :gwizdanie:

Opublikowano
wpadasz dzisiaj do Nas?

A macie spota dziś bo podobno miało nie być :gwizdanie:

ale jest, Knurów, to jest bliżej niż do centrum Gliwic, oczywiście od autostrady :wink4:

wpadaj, Miszka też będzie :)

czyli Knurów, intermarche :)

Opublikowano

Ok to sie zbieram :wink4:

Opublikowano

:hi:

co tu taka patologia dziś, wszyscy pały pozalewali czy jak ? a w SG a w zasadzie w SGL spota już nawet mieli

leszcze pić trzeba umić :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.