Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka dobrze gada :good: Pały zapili i teraz zdychają

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Albo poprawiają po wczorajszym czyli powtórka z rozrywki... :gwizdanie:

Opublikowano

dzięki że wpadliście

a wiecie co jest najlepsze... Rafał, ja się nie kapłem że to TY :polew:

bo w SK byłem raz i nie pamiętam wszystkich :decayed:

Miszkę to trudno nie znać :naughty:

jeszcze raz dzięki za spota :good:

Opublikowano

jednak ktos tu jeszcze zagląda :tongue4:

Opublikowano

Leci ktoś jutro gdzieś na narty albo coooś? :kox:

Opublikowano

Leci ktoś jutro gdzieś na narty albo coooś? :kox:

jutro to nie, ale we wtorek tak :decayed:

Opublikowano

Spoko Pucek na następny raz stawiasz jakąś flachę i nie będę się gniewał :decayed:

Opublikowano

albo coooś? :kox:

no ja wybrałem właśnie to :polew:

Opublikowano

Leci ktoś jutro gdzieś na narty albo coooś? :kox:

jutro to nie, ale we wtorek tak :decayed:

A gdzie? Nie wiem jak pracuje bo może byśmy pojechali większą ekipą? :mysli: Ja jutro cisnę na deskę na Słowację - Wielka Racza! :evil:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________

albo coooś? :kox:

no ja wybrałem właśnie to :polew:

Butelke zawsze można jakąś zrobić... :gwizdanie:
Opublikowano

ja nie miałem nic konkretnego na mysli dlatego odpisałem, że coś :polew:

Akjam widzę niedopity :tongue4:

Opublikowano

ja nie miałem nic konkretnego na mysli dlatego odpisałem, że coś :polew:

Akjam widzę niedopity :tongue4:

Ciągle mało... :tongue4::wink4::tongue4::wink4:
Opublikowano

Akjam, wejdz sobie na gliwickie, mamy w podwieszonym poście wszystko :wink4:

Opublikowano

Akjam - Wielka Racza :good:

na Słowacji właśnie tam najwięcej śmigam :wink4:

Opublikowano

Akjam, wejdz sobie na gliwickie, mamy w podwieszonym poście wszystko :wink4:

Dzięx za info! :good:

Akjam - Wielka Racza :good:

na Słowacji właśnie tam najwięcej śmigam :wink4:

No zobaczymy jak jutro będzie z ilością ludzi bo to teraz przerwa w pracy ale mam nadzieję, że sie jakoś pojeździ... :cool1:
Opublikowano

Akjam, wejdz sobie na gliwickie, mamy w podwieszonym poście wszystko :wink4:

Dzięx za info! :good:

Akjam - Wielka Racza :good:

na Słowacji właśnie tam najwięcej śmigam :wink4:

No zobaczymy jak jutro będzie z ilością ludzi bo to teraz przerwa w pracy ale mam nadzieję, że sie jakoś pojeździ... :cool1:

osobiście bym w ten wekend nie jechał ale życzę jak najlepiej :wink4:

też właśnie mieliśmy jechać w wekend ale wolimy w tygodniu - tymbardziej że ten wekend jest o tyle specyficzny że dużo ludzi będzie wracało z sylwestra :)

Opublikowano

Akjam, wejdz sobie na gliwickie, mamy w podwieszonym poście wszystko :wink4:

Dzięx za info! :good:

Akjam - Wielka Racza :good:

na Słowacji właśnie tam najwięcej śmigam :wink4:

No zobaczymy jak jutro będzie z ilością ludzi bo to teraz przerwa w pracy ale mam nadzieję, że sie jakoś pojeździ... :cool1:

osobiście bym w ten wekend nie jechał ale życzę jak najlepiej :wink4:

też właśnie mieliśmy jechać w wekend ale wolimy w tygodniu - tymbardziej że ten wekend jest o tyle specyficzny że dużo ludzi będzie wracało z sylwestra :)

No też o tym myśleliśmy ale decyzja zapadła! Najwyżej zostanie się dłużej. :wink4::kox:
Opublikowano

sprawdzałeś na ich stronie - wszystkie trasy czynne ?

Opublikowano

sprawdzałeś na ich stronie - wszystkie trasy czynne ?

Taaa... Szukałem dobrych barów. :kox: Ceny karnetu w ten weekend też wyższe niż w innych terminach. 26,50 Euro do 03.01.10!

Spadam już w kimono bo o 6ej pobudka! Narta!

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jest tu ktoś ?

jak nie ma to z nudów sobie wątek od początku przeczytam- to tylko 300 stron - 3 dni spamu na gliwickich :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.