Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to kiedyś musiało nastąpić i ciesze się że na placu a nie na autostradzie bo z moimi zapędami to mógłbym źle skończyć, a tak tylko blacha pogięta.. generalnie to musze tam wrócić i se udowodnić że umie.. ale to za pare tygodni :polew:

ja bym próbował na tych tajlach a jak znowu polecisz poskładanym juz furaczem

wsiadaj w bryke i szlifuj drift [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 23:31_________________________________________________lece kimać

przyczepności panowie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taaaaa przyczepności :gwizdanie: :wink4:

też spadam Dobrounoc (jak tobyło po czeskiej dobranocce) :)

Opublikowano

a wiesz jak jest po amerykańsku dobranoc???

Opublikowano

a wiesz jak jest po amerykańsku dobranoc???

Spie***j :mysli:

Opublikowano

a wiesz jak jest po amerykańsku dobranoc???

Spie***j :mysli:

wyrażaj się na katowicach jesteś tu tylko kultura obowiązuje :wink4:

dobranoc- zgaś światło meeeeeeeeen

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a wiesz jak jest po amerykańsku dobranoc???

Spie***j :mysli:

wyrażaj się na katowicach jesteś tu tylko kultura obowiązuje :wink4:

Od kiedy :blink:

:polew:

Opublikowano

ja wam kurwwwwwaaaaaaaa zgaszę światło :wallbash:

Spoty katowickie ? chyba destrakszyn derby ! ! !

Ten co jeździ tym czarnym avantem mi przyyyyyyyjebał w bok, ten tym drugim avantem z SRS dojjjjjjjjebał w ławkę................

Pany na spoty przyjeżdżamy trzeźwi ! ! !

zart ! ! !

Stanley jak dla mnie to sie dogadamy, jutro zadzwonie do kumpla tanio robi, a Kanar jak chcesz to terz przedzwonie w twojej sprawie albo zrobimy wycieczke do Mierzęcic :kox:

[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:23_________________________________________________jaki spot :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

już wszyscy uciekli Miszka? Widzę, że jesteś w czołówce najaktywniejszych użytkowników... :cool1:

Opublikowano

już wszyscy uciekli Miszka? Widzę, że jesteś w czołówce najaktywniejszych użytkowników... :cool1:

Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: qwa nie moge zasnąć wchodze na forum patrze a tu Miszka już szaleje..

i nie SRS a SL :decayed:

już wszyscy uciekli Miszka? Widzę, że jesteś w czołówce najaktywniejszych użytkowników... :cool1:

Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz :polew:

taaa a byś widział tego w tym srebsnym sedanie to cała ta dzicz przy Nim jak przedszkole wyglądała :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: qwa nie moge zasnąć wchodze na forum patrze a tu Miszka już szaleje..

i nie SRS a SL :decayed:

już wszyscy uciekli Miszka? Widzę, że jesteś w czołówce najaktywniejszych użytkowników... :cool1:

Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz :polew:

taaa a byś widział tego w tym srebsnym sedanie to cała ta dzicz przy Nim jak przedszkole wyglądała :polew:

:wink4: No niestety praca mnie zatrzymała! :kwasny::naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: qwa nie moge zasnąć wchodze na forum patrze a tu Miszka już szaleje..

i nie SRS a SL :decayed:

już wszyscy uciekli Miszka? Widzę, że jesteś w czołówce najaktywniejszych użytkowników... :cool1:

Akjam byś widział tą bandę dziś na Muchowcu, kurrrrrrrwa dzicz :polew:

taaa a byś widział tego w tym srebsnym sedanie to cała ta dzicz przy Nim jak przedszkole wyglądała :polew:

ale w nic nie dojebbbbbbbałem :hi:

ale śmiechu i tak było co niemiara :polew:

jest impreza są koszta 4-seta ''oblana'' :good:

jakie leszcze :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: niee po za tym że została po Tobie plama oleju to nic Ci nie dolega :polew: :polew: nie moge tu!!

fakt śmiechu było masa!! :polew:

Opublikowano

:polew: niee po za tym że została po Tobie plama oleju to nic Ci nie dolega :polew: :polew: nie moge tu!!

fakt śmiechu było masa!! :polew:

odddddjebej się :polew: PLAMĘ OLEJU ZOSTAWIŁ KEŻOR (ps.keżor chyba Tobie ciekło albo znów ściemę zapodali)

Opublikowano

Dzięki za wczoraj panowie, było spoko. Wypadki się zdarzają niestety, ale na szczęście obyło się bez ofiar :decayed: Szkoda że ten plac nie jest trochę szerszy byłoby lepiej. Idę w kimę narka :hi:

Opublikowano

siema z rana panowie. :hi:

ja dziś miałem koszmary, a na spocie to się chyba pojawię jak śnieg stopnieje :polew:

cały czas myślę czy zgłosić to z mojego AC ( ale chyba za mała szkoda), czy z OC sprawcy :polew:

Miszka, jasne, że się dogadamy :good:

Opublikowano

:hi:

Jak było by tam trochę szerzej to byłby idealny.

W sumie to można było przewidzieć, że jak ta dzicz ruszy... :shocked:

Opublikowano

:hi:

drifterzy :polew:

Opublikowano

:hi:

drifterzy :polew:

qr**, szkoda słów, to było moje pierwsze pukniecie w życiu :polew:

ale jakby coś to dalej mam auto nie bite :naughty:

Opublikowano

:hi:

drifterzy :polew:

q***wa, szkoda słów, to było moje pierwsze pukniecie w życiu :polew:

ale jakby coś to dalej mam auto nie bite :naughty:

W porównaniu do czarnego awanta nr 2 SR to twoje jest nie bite :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.