Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

418496.jpg

co by było przyjemniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :slina: :slina: :slina:

:naughty: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:22_________________________________________________AudiRS4_024.jpg[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:23_________________________________________________AudiRS4_010.jpg[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:23_________________________________________________AudiRS4_012.jpg

AudiRS4_009.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor mam kilka jej fotek hehe :wink4:

:hi: wszystkim którzy już poszli :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:25_________________________________________________2 foto jest najlepsze przecudowna dupencjaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupcia mega koks :kox: ale brunetki też dają rade ;)

4195080542_a34b06ce34_b.jpg

library_-_1797.jpg[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 22:31_________________________________________________

Chlopaki mam do was pytanie. Gdzie mozna znalesc numer silnika, da sie do sprawdzic Vagiem? Nie chce zakladac nowego tematu a tu widze spory ruch :tongue4: Kurcze musze sie wybrac wkoncu do Kato na spota :gwizdanie:

masz na dole silnika, w miejscu prawie ni edostępnym , a drugi numer masz wypisany na sterowniku :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dają radę oj dają hehehe Keżor daj spokój z tymi fotami bo mi się aż słabo robi hahaha krew odpływa buehehehe

nalepka w kole zapasowym i 5 pozycja to zdaje mi się to czego szukasz :> dobrze mówię czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że jest już po 22 :naughty:

Kedzior fajne te pierwsze zdjęcie co zapodałeś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nalepka w kole zapasowym i 5 pozycja to zdaje mi się to czego szukasz :> dobrze mówię czy się mylę?

nie wiem :gwizdanie: zostawiłem auto w garażu :tongue4:

dobrze, że jest już po 22 :naughty:

pojedzony ? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne mi to jest do dowodu rejestracyjnego, nie wiem po co :blink:

http://zapodaj.net/674c122e39d5.jpg.html

Czy chodzi o ta naklejke? :mysli:

no kędzior , zczytaj Wiciowi numer silnika z wlepki :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do dowodu to nr nadwozia ci jest potrzebny a nie silnika[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________dobra pomylilem się :polew: ale oznaczenie literowe jest:P hehehe niedoczytałem do końca instrukcji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do dowodu to nr nadwozia ci jest potrzebny a nie silnika[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:02_________________________________________________dobra pomylilem się :polew: ale oznaczenie literowe jest:P hehehe niedoczytałem do końca instrukcji :tongue4:

mistrz Kędzi :notworthy:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:05_________________________________________________

Potrzebne mi to jest do dowodu rejestracyjnego, nie wiem po co :blink:

http://zapodaj.net/674c122e39d5.jpg.html

Czy chodzi o ta naklejke? :mysli:

AJM :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale napisałem że niejestem pewien :tongue4: no źle doczytałem instrukcję sorryyy

KędziSAN hahahaha :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale napisałem że niejestem pewien :tongue4: no źle doczytałem instrukcję sorryyy

KędziSAN hahahaha :polew:

Mr Kedzi MiyagiSAN :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJM bestia ;P Tylko czeka na mody i fotki i pochwale sie bryczka :gwizdanie: No nic dzieki za pomoc :notworthy: Jak ktos bedzie mial, jeszcze jakies propozycje to sledze caly czas watek :decayed::hi:

wpadaj we wtorek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zmienie sobie login na MrKędziSan hahahaha :polew: [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 23:14_________________________________________________Wiciu sprawdzisz się ze Stanleyem AJM vs AJM :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...