Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

obys nie zaspal do roboty Kedzior

narka wszystkim

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam wolne słabo coś wróżysz hehehe

Opublikowano

mam wolne słabo coś wróżysz hehehe

przeciez nie napisalem ze jutro :decayed:

nr 2 jutro bedziesz pil piwo :decayed:

Opublikowano

nr 2 raczej trafione hehehe patrz to:

STATYSTYKI

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Kędzior86 11

stanley 9

hahaha zajeliśmy 2 pierwsze miejsca buhehehee

Opublikowano

Kędzior, gasisz światło

Śpij dobrze

PS jak byłem a Austrii na nartach z początkiem grudnia, to po wypiciu pewnej ilości alko śniło mi się, że włączają mi sie notlaufy :no:

koszmar :slina:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 01:04_________________________________________________

nr 2 raczej trafione hehehe patrz to:

STATYSTYKI

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Kędzior86 11

stanley 9

hahaha zajeliśmy 2 pierwsze miejsca buhehehee

Kedzior, trzeba to oblać jak nic :drunk:

Opublikowano

że co ci się włącza? hehehe[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 01:05_________________________________________________

Kedzior, trzeba to oblać jak nic

zgadzam się jak najbardziej :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

że co ci się włącza? hehehe[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 01:05_________________________________________________

Kedzior, trzeba to oblać jak nic

zgadzam się jak najbardziej :polew: :polew: :polew:

hehe. to tylko zly sen :embarrassed:

Kędzior gasiasz światło

dam ci cos do przemyslenia na noc

dasz mi sie we wtorek pozlizgac twoją niunią ? :polew: (powaga)

do dzisiaj rano :decayed:

Opublikowano

Stanley pogadamy o tym na spocie :cool1::wink4:

ok no to gaszę światło :wallbash: i nastała ciemność :dziura:

Opublikowano

Siema chłopaki czytałem ten wasz spam i nie mogę. Hamburgery :good::polew: :polew:

Krolu też myślę o takim felunku tylko nie mogę się zdecydować jakoś :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

przebrnąłem przez ten syf 15 stron :wallbash: o cipkach przebranych za hamburgiery :cool1:

Opublikowano

:hi:

Szukam chłopaki jakiegoś dobrego serwisu z klimą

okolice Będzin Sosnowiec Katowice ????

Może ktoś coś poleci

Opublikowano

:hi:

Spamerzy :wallbash:

Opublikowano

:hi:

Szukam chłopaki jakiegoś dobrego serwisu z klimą

okolice Będzin Sosnowiec Katowice ????

Może ktoś coś poleci

wiem, że hipppek się tym zajmuje napisz mu na PW o co chodzi

siema oko1234

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Opublikowano

Wiecie kto z klubu ma do sprzedania oleje MOTULA??

Opublikowano

Wiecie kto z klubu ma do sprzedania oleje MOTULA??

ktoś z Krk ale osobiście nie wiem Keżor kupował niedawno :gwizdanie:

Opublikowano

Wiecie kto z klubu ma do sprzedania oleje MOTULA??

ktoś z Krk ale osobiście nie wiem Keżor kupował niedawno :gwizdanie:

kezor kupował chyba w Gliwicach...

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 10:44_________________________________________________

:hi:

Szukam chłopaki jakiegoś dobrego serwisu z klimą

okolice Będzin Sosnowiec Katowice ????

Może ktoś coś poleci

mikołów nr tel 226 28 73[br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 10:45_________________________________________________

Wiecie kto z klubu ma do sprzedania oleje MOTULA??

Tomek z forum sprzedaje nr tel 604 247 010

sklep w wawie, wysyłka kurierem Siódemką, ja płaciłem za Motul Specific 5W40 165zł

brałem już od niego 3 razy i zero problemów

w przyszłym miesiącu biorę znowu

Opublikowano
  • Autor

:bry:

http://www.allegro.pl/item871037703_motul_8100_x_cess_5l_hurt_gliwice_tanio.html tylko trzeba powiedzieć jak sie podjedzie że sie przez allegro kupuje to wtedy jest cena z allegro , bo normalnie jakoś 170zł kosztuje :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.