Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak no tylko że to bedzie trwało, coś mi sie widzi tydzień urlopu jak sie rozciepli żeby to poskładać wszystko :embarrassed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema co tam słychać wieczorem. Szkoda Keżor że nie sprzedajesz swoich wtrysków bo znalazł się chyba kupiec na moje :gwizdanie:

Opublikowano

coś tu cicho strasznie,

Opublikowano

No właśnie nie wiem co tak cicho. Kanar kiedy turbo itp :gwizdanie: Moje już leży w domku i czeka na zmiane

Opublikowano
  • Autor

uwierz mi że chciałbym teraz nie mieć wtrysków , tylko pompowtryski ;)

no ale trudno :wink4:

Opublikowano

W poniedziałek muszę popytać mechaników o zmianę turbiny bo byłem już u 3 i żaden nie chciał się podjąć :confused4:

Opublikowano

turbina to dopiero jak poskładam przód auta w całość bo nie mam gdzie trzymać gratów :kwasny:

skąd brałeś turbo?? allegro czy ktoś znajomy?? i AWX czy coś większego :chytry:

Opublikowano

Z alledrogo z gwarancja. AWX tylko nie ma sensu ładować większej bo potem trzeba większe wtryski, pompe 11mm itp a to dość duże koszty.

Opublikowano

no właśnie powoli też rozważam zakup z allegro z gwarancją bo były jeszcze niedawno 3 i to w rozsądnej cenie :mysli:

Opublikowano

No trzeba polować na okazję. Ja kupiłem za 600zł. Sprawdzałem tak jak Keżor mówił luz na wirniku i wydaje się być ok

Opublikowano

zobaczymy, na razie moge sie rozglądać już dzś sie dowiedziałem że długa droga przede mną :confused4:

a 600zł plus 75zł przejściówka to dobra cena mi sie wydaje :)

ja musze kupić jeszcze halogenyz kratkami, włącznik tychże halogenów plus wszystko co potrzebne żeby pociągnąć instalacje do zderzaka.. żeby było śmieszniej to jeszcze nie mam pojęcia jak są podpinane spryskiwacze ze zderzaka bo przypuszczam że też plug&play nie będzie.. ale jak zacząłem to nie bede przerywał przecież :decayed:

Opublikowano

No pewnie nie ma sensu iść na łatwiznę. A efekt będzie na pewno super. Sam mam zamiar zakładać spryski plus halogeny. :gwizdanie:

Opublikowano

siema z rana

ktoś tu siedzi ????

czy tylko ja ????

Opublikowano

Chyba siema w nocy :decayed: Ja siedzę ale zaraz idę w kime bo już późno :kox:

Opublikowano

ralf co ty gadasz

młoda godzina ja dopiero 15 drina se zalewam...

Opublikowano

Helo!

A co Wy spać nie możecie?! :naughty:

Opublikowano

Ja skończyłem właśnie 4 piwko i spadam do łóżka. Narka panowie :hi:

Opublikowano

Ale Ci dobrze! Ja kur.. w pracy!!!!

Opublikowano

Helo!

A co Wy spać nie możecie?! :naughty:

a ty możesz ???

czy w pracy siedzisz ???

pewnie samoloty nie odlatują przez tą pogode [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 02:27_________________________________________________

Ja skończyłem właśnie 4 piwko i spadam do łóżka. Narka panowie :hi:

ralf już spać miałeś ???

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

omg dopiero skończyłem robić zadanie na zajęcia do szkoły masakra :kwasny: i jutro/dzisiaj na 8 muszę być już w szkole :wallbash: :wallbash: :wallbash: masakra jednym słowem :kwasny:

Rafał znasz namiary na jakichś dobrych mechaników w naszej okolicy?

Max ty pijokuuuu :polew:

Akjam jak zwykle udajesz zapracowanego? hahaha

więc żegnam panowiee trzeba się trochę zdrzemnąć :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.