Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ty już jesteś stary :polew: :polew: :polew: joke :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 12:21_________________________________________________to "szara strefa" brzmi ciekawie :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale ty już jesteś stary :polew: :polew: :polew: joke :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 12:21_________________________________________________to "szara strefa" brzmi ciekawie :naughty:

moj promotor powiedział:

"pana praca to takie jakby śledztwo dziennikarskie" :polew:

dzwoniłem kiedys do jedenj firmy, która zajmuje się recyklingiem pojazdow i pytalem szefa czy moge przyjechac pogadac, porobic zdjecia itd. To mi odpowiedzial ze przez takich jak ja to sie kiedys musial przez klika dni ukrywac, podobno mowili o nim w TVNie :polew:

Opublikowano

hehehe to widzę ciekawą masz do napisania pracę :>

kurde muszę mykać pozdrawiam będę później

Opublikowano

Siema wszystkim

Opublikowano
:hi: auuuuuuuu
Opublikowano

krolu sprawdzałes jaki masz ten wieloklin ?

Opublikowano

ja pier.. jakie warunki no ja nie mam pytań :shocked: ledwo sie dotoczyłem do siebie pod blok :blink:

Opublikowano

siema koledzy

kurde wsszyscy coś modzą

może ja tez cos wymodze :gwizdanie:

bo az mi sie przykro robi :confused4:

Opublikowano

krolu sprawdzałes jaki masz ten wieloklin ?

nie bo keżor ma mój klucz [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 13:08_________________________________________________

ja pier.. jakie warunki no ja nie mam pytań :shocked: ledwo sie dotoczyłem do siebie pod blok :blink:

A ja bylem w gliwicach.. dojechałem ale prowadzący nie dojechał i puścili nas od domu... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ty ale to wystarczy tylko poduche odkrecic

Opublikowano

no mi mody póki co przeszły, i musze zanabyć zimówki bo niepojeżdże tej zimy jak tak dalej bedzie :kwasny:

nie no ja też w Zabrzu byłem i jak jechałem do Zabrza to spoko ale teraz co sie rozsypało to ja wysiadam :kwasny:

jeszcze nocka w robocie dziś i znów bede musiał odśnieżać :angry:

Opublikowano

ja może bede szukał kupca na moje alu 15" + letnie opony Vredestein, wszystko w bdb stanie :naughty:

Opublikowano

ja pier.. jakie warunki no ja nie mam pytań :shocked: ledwo sie dotoczyłem do siebie pod blok :blink:

warunki są super mogę jeździć cały czasss :decayed::quattro::palacz:

Opublikowano

ja chyba jestem jeszcze wczorajszy

nie potrafie się skupić :doh1:

Opublikowano

kupiłem właśnie zimówki bo moje sie nie nadają :thumbdown:

Opublikowano

kupiłem właśnie zimówki bo moje sie nie nadają :thumbdown:

Jakie sobie kupiles oponki ?

Opublikowano

kupiłem właśnie zimówki bo moje sie nie nadają :thumbdown:

jakie? mam nadzieje, że nie Barum, bo mam na przodzie i to jest porażka

z tyłu Continental i nie ma porównania :good:

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Rafał znasz namiary na jakichś dobrych mechaników w naszej okolicy?

Kędzior jest taki jeden dość zaufany warsztat niby..

Pirelli SottoZero 195/65/15 kupiłem tutaj przebiegly

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_nowe_opony_zimowe_1956515-t110894.0.html

BDB wybór Kanar słyszałem o nich bardzo dobre oponie :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.