Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra to jedziemy do tarnowskich hehe Somes za ile będziesz? hahahaha

trochę się odpicuję i jadę bo dostałem telefon od koleżanki :polew:

:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niezapomnij wazeliny :polew:

Opublikowano
  • Autor

dobra, ja uciekam spać pijoki :hi:

Opublikowano

niezapomnij wazeliny :polew:

hehe, cięty dowcip po 4 drinie, w wersji strong

ty pieronie :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nom wiadomo KędziSan się włączyło

trzym się Keżor

good luck Somes narka, jutro opowiesz coś zdziałał hehe

Opublikowano

dobra to jedziemy do tarnowskich hehe Somes za ile będziesz? hahahaha

trochę się odpicuję i jadę bo dostałem telefon od koleżanki :polew:

:decayed:

somes to wpadaj po mnie zabiore sie z toba kolezanka ma napewno kolezanke :gwizdanie:

Opublikowano

Diman jesteś 3 w kolejce hehe

Opublikowano

Diman jesteś 3 w kolejce hehe

spoko byle sie zalapac :naughty:
Opublikowano

Diman jesteś 3 w kolejce hehe

spoko byle sie zalapac :naughty:

hehe byle by nie po kimś hahahha :polew:

Opublikowano

Diman jesteś 3 w kolejce hehe

spoko byle sie zalapac :naughty:

hehe byle by nie po kimś hahahha :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

ok to żeśmy sie pośmiali a teraz czas iść spać narka :hi:

Opublikowano
:hi: Siemano ludzie. Krolu jak bedziesz to wrzuc te dane z vaga :decayed:
Opublikowano

ok to żeśmy sie pośmiali a teraz czas iść spać narka :hi:

szybko cos ale nara :hi:
Opublikowano

Diman jesteś 3 w kolejce hehe

spoko byle sie zalapac :naughty:

Kedzior, a kto jest drugi ? :gwizdanie: :polew:

ja oglądam po raz siódmy epidemie

ale przynajmniej nie musze sie skupiac, bo wiem o co loto :decayed:

dobra spadam

sąsiadka przyszła, bo od dwóch dni prądu nie ma u siebie i chce żeby ją oświecić :decayed:

1A_Pji.jpg

Opublikowano

Kędzior ja wyjechałem na trasę przy trzech stawach :kox:

Myślałem, że pociągniesz za mną bo przez chwile się zastanawiałeś czy jechac widziałem.

Stanley mój nick ma jeszcze _

_oko1234 :foch:

:buhaha:

<br>

Widzę, że niezłe pijaństwo mnie tu dziś ominęło </br>

Opublikowano

no zebys wiedzial bylo grubo ale szybko popadali :tongue4:

Opublikowano

No coś bardzo szybko padli :polew: Ja dopiero teraz wróciłem na chatę a jutro o 10 po auto :kox:

Opublikowano

wróciłem :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 03:17_________________________________________________teraz moge z czystym sumieniem (albo i nie czystym) iść spać :kox:

:hi:

Opublikowano

:hi:

kolejny dzień świastaka :disgust:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 07:07_________________________________________________

Kędzior ja wyjechałem na trasę przy trzech stawach :kox:

Myślałem, że pociągniesz za mną bo przez chwile się zastanawiałeś czy jechac widziałem.

Stanley mój nick ma jeszcze _

_oko1234 :foch:

:buhaha:

<br>

Widzę, że niezłe pijaństwo mnie tu dziś ominęło </br>

wiem, chciałem nawiązać do tematu :decayed:

hehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.