Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam u ciebie slychac cos cie nie bylo ostatnio

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co tam u ciebie slychac cos cie nie bylo ostatnio

no przeprowadzka, lipa w robocie bo trza sp***dalac chyba z obecnej :mysli: chyba ale jeszcze nie wiem i jestem taki niedojeb.ny :wallbash: a dzis z rańca lapek spadł mi na zol i sie matryca wyj.bała :wallbash:

Opublikowano

co tam u ciebie slychac cos cie nie bylo ostatnio

no przeprowadzka, lipa w robocie bo trza sp***dalac chyba z obecnej :mysli: chyba ale jeszcze nie wiem i jestem taki niedojeb.ny :wallbash: a dzis z rańca lapek spadł mi na zol i sie matryca wyj.bała :wallbash:

;( solidaryzuje sie z twoim bulem
Opublikowano

spoko Diman :confused4:

Opublikowano

Miszka, nic tylko się napić :naughty:

kupisz sobie nowy lapek, przeciez masz niezła podstawę :wink4:

pewnie nie byłeś u żadnego lakiernika ?

Opublikowano

:hi: K-ce

Kezor ja wezme dwie naklejeczki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

siemka z wieczora :siema:

Arek :good:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:27_________________________________________________

to gówno , zrobione z twardego plastiku , mnie taka osłona sie rozleciała na autostradzie :wink4:
Opublikowano
to gówno , zrobione z twardego plastiku , mnie taka osłona sie rozleciała na autostradzie

mowisz :mysli:

Opublikowano

:hi: Siemano ludzie. Krolu jak bedziesz to wrzuc te dane z vaga :decayed:

wieczorem wysle ci pw - brak czasu...

Ok dzieki :notworthy:

Opublikowano

siema z wieczora :)

Krolu, a sprawdziłeś może tendrugi błąd od kumpla?

Opublikowano

nie, nie zrobiłem jeszcze nic... tacie siadł dysk firmowy i męczę się z odzyskaniem danych :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

nie, nie zrobiłem jeszcze nic... tacie siadł dysk firmowy i męczę się z odzyskaniem danych :kwasny: :kwasny: :kwasny:

spoko

Opublikowano

nie, nie zrobiłem jeszcze nic... tacie siadł dysk firmowy i męczę się z odzyskaniem danych :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Krolu, a moge ci zajac chwile bo wiem, ze ty napewno mi pomozesz :rolleyes:

Opublikowano

nie, nie zrobiłem jeszcze nic... tacie siadł dysk firmowy i męczę się z odzyskaniem danych :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Krolu, a moge ci zajac chwile bo wiem, ze ty napewno mi pomozesz :rolleyes:

wal:) teraz się robi regeneracja :)

Opublikowano

sprawa ma sie tak:

na blacie wskazowka temp. mi sie nie podnosi, na climatroniku na kanale 49 temp. podnosi mi sie raz do 88 i zaraz spada do 30, a raz do 70 i znow spada do 30. domyslam sie, ze do wymiany jest czujnik temp. cieczy chlodzacej (chyba tak sie nazywa)? jesli tak to gdzie on sie znajduje i czy jest ich kilka rodzaji do AFN/AVG?

Opublikowano

sprawa ma sie tak:

na blacie wskazowka temp. mi sie nie podnosi, na climatroniku na kanale 49 temp. podnosi mi sie raz do 88 i zaraz spada do 30, a raz do 70 i znow spada do 30. domyslam sie, ze do wymiany jest czujnik temp. cieczy chlodzacej (chyba tak sie nazywa)? jesli tak to gdzie on sie znajduje i czy jest ich kilka rodzaji do AFN/AVG?

G2 lub G62... masz Kabelek ?

Wkleję Ci procedurę sprawdzenia tego...

Bo są 2 :gwizdanie:

Opublikowano

nie mam kabelka ale moj tesc (nieszczesny :disgust: ) ma to bede musial sie do niego wybrac.

jak to sprawdzic i gdzie one sie znajduja?

Opublikowano

nie mam kabelka ale moj tesc (nieszczesny :disgust: ) ma to bede musial sie do niego wybrac.

jak to sprawdzic i gdzie one sie znajduja?

http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html

tam masz :

termostat oraz G2/G62

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.