Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale motyw podobny więc trochę kicha, nom chyba żeby dać will rub ale to też podobne :confused4: będę musiał dalej kombinować co wymyślić na avka haha

może takie coś ?

1250.gif

:decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 15:07_________________________________________________

szybszy byłem :kox::decayed:

won do garażu :)
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaraz spadam tylko motywacji szukam :decayed:

Opublikowano

Keżor dla mnie też 2 szt w Avancie :yeah:

Opublikowano
  • Autor

Keżor dla mnie też 2 szt w Avancie :yeah:

koloru ? :chytry:
Opublikowano

ale motyw podobny więc trochę kicha, nom chyba żeby dać will rub ale to też podobne :confused4: będę musiał dalej kombinować co wymyślić na avka haha

może takie coś ?

1250.gif

:decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 15:07_________________________________________________

szybszy byłem :kox::decayed:

won do garażu :)

hehehe dobreeee Keżor, tak zrobie :> a przy okazji wyciągne coś z szafeczki i się napiję haha[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 15:24_________________________________________________

szybszy byłem :kox::decayed:

zgapiacz :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 15:26_________________________________________________Co tam Miszka słychać? nadrabiasz zaległe strony? :decayed:

Opublikowano

:wallbash:

dobrnąłem do końca :>

i spadam brak czasu niestety

trzymcie się Lachony

Opublikowano

zaniedbujesz nas hehe

Opublikowano

:hi:

siema ziomki polecielisćie po bandzie !!!!!!!!!!

ja od poniedziałku :beach: :beach: :beach:

to wszystko nadrobie

Opublikowano

siema Max jeszcze trochę i 500 pęknie jak nic hehe szybko to idzie :decayed:

Opublikowano

no widzę że niektórzy sie udzielają :wink4: :wink4: :>

(patrz wypowiedź poprzednika ):good: :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 17:26_________________________________________________mam pytanko do wszystkich kumpela szuka jkiejś fury fajnej do 20000 ma ktos cos na oku nie musi być audi :mysli:

Opublikowano

za 20tys moge jej sprzedać moją lale :tongue4:

a tak na serio mam do sprzedania auto napisałem ci na PW

Opublikowano

kur... jutro do roboty :disgust:

Opublikowano

uuu to co dziś niepijemy? a tak zaopatrzyłem się w pepsi dzisiaj że jej napewno niebraknie hehe

Opublikowano

uuu to co dziś niepijemy? a tak zaopatrzyłem się w pepsi dzisiaj że jej napewno niebraknie hehe

herbate z cytryną :confused4:

chyba w przyszłym tygodniu złoże papiery do Audi, może tam jest lepiej :mysli:

Opublikowano

a to gdzie ty wogolę pracujesz? do ASO Audi? było by dobrze :>

Opublikowano

a to gdzie ty wogolę pracujesz? do ASO Audi? było by dobrze :>

ASO Mercedes :disgust:

Opublikowano
  • Autor

w porsche szukają sprzątaczki jak coś :tongue4:

Opublikowano

w porsche szukają sprzątaczki jak coś :tongue4:

odpowiadała by mi zmiana nocna, jeśli w autach zostawialiby kluczyki ( czy też coś innego co pozwoli odpalaać bryki) :kox:

Opublikowano
  • Autor

w porsche szukają sprzątaczki jak coś :tongue4:

odpowiadała by mi zmiana nocna, jeśli w autach zostawialiby kluczyki ( czy też coś innego co pozwoli odpalaać bryki) :kox:

to juz bym tam robił :decayed:
Opublikowano

w porsche szukają sprzątaczki jak coś :tongue4:

odpowiadała by mi zmiana nocna, jeśli w autach zostawialiby kluczyki ( czy też coś innego co pozwoli odpalaać bryki) :kox:

to juz bym tam robił :decayed:

Keżor, może potrzebują jednego, który wyciera na mokro i drugiego, który wyciera na sucho to składamy CV :gwizdanie: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.