Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

trzeba jeszcze sciągnąc naszego przodowego- Kędziora :decayed:

ale chyba nie macie takich sióstr

Strzegomski Kurewki

hardcore :gwizdanie:

chyba, że ja już taki stary jestem :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przejebana jest ta laska widziałem to w strefie śmiechu :naughty:

komu co polać? :gwizdanie:

c453cbae7f86d8f4med.jpg

Opublikowano

stanley chyba jesteś stary :polew:

chociaż bardziej śmieszne niż żenujące :tongue4:

Opublikowano

stanley chyba jesteś stary :polew:

chociaż bardziej śmieszne niż żenujące :tongue4:

aż taki stary ? chyba nie.

chyba za długo jeździłem polonezem :mysli:

i teraz taki zacofany jestem, hehe

chyba juz nie chcę mieć dzieci, poproszę żonę żebysmy adoptowali jakąs 18 letnią tajkę czy cos takiego :decayed::kox:

no i laska z tego filmiku

http://nasza-klasa.pl/profile/12998327

pełna inwigilacja :cool1:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:26_________________________________________________

przejebana jest ta laska widziałem to w strefie śmiechu :naughty:

komu co polać? :gwizdanie:

c453cbae7f86d8f4med.jpg

jacka chętnie walnę :naughty:

Opublikowano

Stanley już miałem tego linka do profilu wklejać :decayed:

Opublikowano

Stanley już miałem tego linka do profilu wklejać :decayed:

hehe

Ty, to widzę masz wtyki :naughty::kox:

a masz ją w znajomych ?

hehe

Opublikowano

Stanley już miałem tego linka do profilu wklejać :decayed:

hehe

Ty, to widzę masz wtyki :naughty::kox:

a masz ją w znajomych ?

hehe

nie ale chyba dodam żeby te komentarze tam poczytać :polew:

Opublikowano

nom zdażyłem na 500 hehehe

Somes to ja jacka poproszę hehehe

a ty Stanley które piwko konsumujesz?

Opublikowano

nom zdażyłem na 500 hehehe

Somes to ja jacka poproszę hehehe

a ty Stanley które piwko konsumujesz?

to wpadaj może nie wypije zanim dojedziesz :tongue4:

nie no najpierw furę na parking trza zaprowadzić :mysli:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

nom zdażyłem na 500 hehehe

Somes to ja jacka poproszę hehehe

a ty Stanley które piwko konsumujesz?

ja na dziś mam tylko 2 szt

jutro na rano do roboty

dziś to byly w robocie gwiezdne wojny :doh1:

nie zapowiada się żeby jutro był spokoj :no:

Opublikowano

nom zdażyłem na 500 hehehe

Somes to ja jacka poproszę hehehe

a ty Stanley które piwko konsumujesz?

ja na dziś mam tylko 2 szt

jutro na rano do roboty

dziś to byly w robocie gwiezdne wojny :doh1:

nie zapowiada się żeby jutro był spokoj :no:

to dawaj dziś na noc gdzieś na impreze a jutro wpadniesz to będzie Ci wszystko jedno :polew:

Opublikowano

Siemasz Rafał :>

tak nie ma nic lepszego niż iść do roboty na bani :kox: wtedy jest ostry klimat :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:43_________________________________________________a wogóle co sądzicie na temat mojego avatarka?

Opublikowano

Kędzior tak jak bym Cię widział :decayed:

Opublikowano

nom zdażyłem na 500 hehehe

Somes to ja jacka poproszę hehehe

a ty Stanley które piwko konsumujesz?

ja na dziś mam tylko 2 szt

jutro na rano do roboty

dziś to byly w robocie gwiezdne wojny :doh1:

nie zapowiada się żeby jutro był spokoj :no:

to dawaj dziś na noc gdzieś na impreze a jutro wpadniesz to będzie Ci wszystko jedno :polew:

hehe, nie pomyślałem o tym, tylko że musiałbym jeszcze z rańca klina przywalić, to bym przyjąc na serwis nawet koparkę :decayed:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:45_________________________________________________

Kędzior tak jak bym Cię widział :decayed:

wszystko w temacie :polew:

Opublikowano

hehe starałem się co by mnie jakoś odzwierciedlał avek (choć odrobinę) dlatego go wybrałem hehe [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 22:50_________________________________________________

Kędzior tak jak bym Cię widział :decayed:

mam trochę wiecej włosów hehehe

Opublikowano

Witam raz jeszcze z wieczorka. :hi:

Byłem piwku i właśnie wróciłem ale zaraz spadam bo jutro na deskę... :gwizdanie: Co tam u Was Panowie?

Kędzior no avatar spox - i komentarz juz był odpowiedni. :kox:

Somes skończyłeś już polerkę? :naughty:

Opublikowano

Witam raz jeszcze z wieczorka. :hi:

Byłem piwku i właśnie wróciłem ale zaraz spadam bo jutro na deskę... :gwizdanie: Co tam u Was Panowie?

Kędzior no avatar spox - i komentarz juz był odpowiedni. :kox:

Somes skończyłeś już polerkę? :naughty:

Somes d*py na necie oglada :gwizdanie:

Opublikowano

Witam raz jeszcze z wieczorka. :hi:

Byłem piwku i właśnie wróciłem ale zaraz spadam bo jutro na deskę... :gwizdanie: Co tam u Was Panowie?

Kędzior no avatar spox - i komentarz juz był odpowiedni. :kox:

Somes skończyłeś już polerkę? :naughty:

Somes d*py na necie oglada :gwizdanie:

to zboczeniec jeden jak tak można :gwizdanie:

Opublikowano

Akjam :hi:

skończyć nie skończyłem... 2ga felga dziś wyjechała :tongue4: jestem na 3ciej :kox: teraz już pójdzie z górki i przez weekend trochę więcej czasu na to poświęcę... może do niedzieli wieczora skończę :decayed:

a d*p to mi mało ostatnio :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.