Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

dokładnie

z tego co wiem to długopisy się robią... :)

Opublikowano

Max szarpnij na szybko z 2-3 browaru i od razu spam pójdzie szybciej Ps. sprawdzony system hehehehe

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

nie nuda tylko spokój i harmonia

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj

diman mam pytanie dotyczące marca

chodzi o wyjazd

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

dokładnie

z tego co wiem to długopisy się robią... :)

Pucek bij mi stąd pijaku hehehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

dokładnie

z tego co wiem to długopisy się robią... :)

chińczyki je składają :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miron cos wpominal zeby mu adresy wylac na pw bedzie te dlugopisy rozwozil osobiscie :polew: :polew:

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

dokładnie

z tego co wiem to długopisy się robią... :)

Pucek bij mi stąd pijaku hehehe :polew: :polew: :polew:

przecież ja piję tylko okazjonalnie :rolleyes:

Opublikowano

miron cos wpominal zeby mu adresy wylac na pw bedzie te dlugopisy rozwozil osobiscie :polew: :polew:

:polew: :polew:

ty byłes na zimowym w zeszłym roku

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj

diman mam pytanie dotyczące marca

chodzi o wyjazd

wal :cool1:
Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

dokładnie

z tego co wiem to długopisy się robią... :)

Pucek bij mi stąd pijaku hehehe :polew: :polew: :polew:

przecież ja piję tylko okazjonalnie :rolleyes:

co piątek

sobota

niedziela

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

miron cos wpominal zeby mu adresy wylac na pw bedzie te dlugopisy rozwozil osobiscie :polew: :polew:

:polew: :polew:

ty byłes na zimowym w zeszłym roku

nie gregor byl ja bylem na letnim
Opublikowano

no co Wy

ja ostatni raz na takiej bani byłem w grudniu jeszcze, więc nie przesadzajcie, ale robicie mi złą opinię :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:34_________________________________________________Maxito, musisz mieć duuuużo vódki, reszta się nie liczy, o nic się nie martw :polew:

Opublikowano

no co Wy

ja ostatni raz na takiej bani byłem w grudniu jeszcze, więc nie przesadzajcie, ale robicie mi złą opinię :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:34_________________________________________________Maxito, musisz mieć duuuużo vódki, reszta się nie liczy, o nic się nie martw :polew:

hehe tak chcemy ci odebrać klubowicza hahaha :polew: :polew: i jak Pucek wyrwałeś co wczoraj? :naughty:

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj

diman mam pytanie dotyczące marca

chodzi o wyjazd

wal :cool1:

jak byłeś rok temu tam to pewnie juz wiesz jak tam dojechać więc może zosałbyś pilotem wycieczki

i im bliżej było by wyjazdu trzebaby może jakis wątek zarzucić plan wycieczki kolejnoś wyjadu itd

co ty myślisz o tym chociaż keżor też tam był tylko jak go puścimy na szpicy to nie koniecznie wszyscy razem dojedziemy [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________czyli pilotem nie zostaniesz dimanie :mysli:

Opublikowano

przecież Keżor powoli jeździ :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no co Wy

ja ostatni raz na takiej bani byłem w grudniu jeszcze, więc nie przesadzajcie, ale robicie mi złą opinię :polew:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:34_________________________________________________Maxito, musisz mieć duuuużo vódki, reszta się nie liczy, o nic się nie martw :polew:

hehe tak chcemy ci odebrać klubowicza hahaha :polew: :polew: i jak Pucek wyrwałeś co wczoraj? :naughty:

wyrwal niezla banie :tongue4:

Opublikowano

może zrobimy kasting na pilota wycieczki

Opublikowano

hahaha wyrwał grzywą o kant blatu hehehe

Opublikowano

wpadajcie na gliwice spamowac tu jest nuda :decayed::polew:

właśnie może byście wspomogli ziomali za granicy i może byście pogadychy przenieśli tutaj

diman mam pytanie dotyczące marca

chodzi o wyjazd

wal :cool1:

jak byłeś rok temu tam to pewnie juz wiesz jak tam dojechać więc może zosałbyś pilotem wycieczki

i im bliżej było by wyjazdu trzebaby może jakis wątek zarzucić plan wycieczki kolejnoś wyjadu itd

co ty myślisz o tym chociaż keżor też tam był tylko jak go puścimy na szpicy to nie koniecznie wszyscy razem dojedziemy [br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 18:37_________________________________________________czyli pilotem nie zostaniesz dimanie :mysli:

moge spokojnie zostac pilotem orbisu jak chcesz :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.