Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to na melanżu to było na melanżu... :drunk::dance:

zastanawiam się czy do spiża dzisiaj jechac hehe

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to na melanżu to było na melanżu... :drunk::dance:

zastanawiam się czy do spiża dzisiaj jechac hehe

dawaj do tarnowskich do onyxu :naughty:

ja spadam będę niebawem :wink4:

Opublikowano

to na melanżu to było na melanżu... :drunk::dance:

zastanawiam się czy do spiża dzisiaj jechac hehe

dawaj do tarnowskich do onyxu :naughty:

ja spadam będę niebawem :wink4:

hehe no jeszcze tam mnie niewidzieli hehehe

Opublikowano

to na melanżu to było na melanżu... :drunk::dance:

zastanawiam się czy do spiża dzisiaj jechac hehe

dawaj do tarnowskich do onyxu :naughty:

ja spadam będę niebawem :wink4:

hehe no jeszcze tam mnie niewidzieli hehehe

no co wpadaj :naughty:

Opublikowano

MAX - nie pisałem nic ani tam ani tu... :thumbdown: po prostu robię coś na lapie a forum mam zawsze włączone...

Opublikowano

to na melanżu to było na melanżu... :drunk::dance:

zastanawiam się czy do spiża dzisiaj jechac hehe

dawaj do tarnowskich do onyxu :naughty:

ja spadam będę niebawem :wink4:

hehe no jeszcze tam mnie niewidzieli hehehe

dawaj dzis do spiza ! :D

Opublikowano

to na melanżu to było na melanżu... :drunk::dance:

zastanawiam się czy do spiża dzisiaj jechac hehe

dawaj do tarnowskich do onyxu :naughty:

ja spadam będę niebawem :wink4:

hehe no jeszcze tam mnie niewidzieli hehehe

dawaj dzis do spiza ! :D

a co idziesz? heheeh

dzisiaj jakoś niemam weny :disgust:

Opublikowano

siema

tęskniłem za wami :decayed:

Opublikowano

My za Tobą też :pociesz:

:polew:

Opublikowano

siema

tęskniłem za wami :decayed:

a my za toba nie :tongue4::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema

tęskniłem za wami :decayed:

ciekawe za czym :gwizdanie:

Opublikowano

siema

tęskniłem za wami :decayed:

ciekawe za czym :gwizdanie:

dobrze, że jest się z kim napić

tyskie juz czeka :naughty:

Opublikowano

siema

tęskniłem za wami :decayed:

ciekawe za czym :gwizdanie:

dobrze, że jest się z kim napić

tyskie juz czeka :naughty:

ja popijam dzis winko :decayed:

Opublikowano

a ja po wczorajszym ogladaniu pijakow przechodze na abstynencje absolutna :decayed:

Opublikowano

siema

tęskniłem za wami :decayed:

ciekawe za czym :gwizdanie:

dobrze, że jest się z kim napić

tyskie juz czeka :naughty:

ja popijam dzis winko :decayed:

ja nielubię jabcoków hehehe wyrosłem z tego :polew: :polew: :polew:

Siemasz Stanley hehe :hi:

Opublikowano

siema

tęskniłem za wami :decayed:

ciekawe za czym :gwizdanie:

dobrze, że jest się z kim napić

tyskie juz czeka :naughty:

ja popijam dzis winko :decayed:

ja nielubię jabcoków hehehe wyrosłem z tego :polew: :polew: :polew:

Siemasz Stanley hehe :hi:

jest ziomal :drunk:

hehe

Opublikowano

ta KędzioSan hehehe

jak tam ci dzień pracy przeleciał? hehe

Opublikowano

ta KędzioSan hehehe

jak tam ci dzień pracy przeleciał? hehe

spoznielem sie 30 min :gwizdanie:

o 10:30 dopiero zrobilem sonie cos do jedzenia i do picia

pozniej przyjechał gosciu Sprinterem i mial zaplacic za naprawe 650 zl i bardzo sie zdziwil

w pewnym momencie mialem dosc jego biadolenia i mu powiedzialem ze to jest autoryzowany serwis mercedes benz, a nie jakas dziupla

w koncu okazalo sie ze gosc ma tylko 600 zl wiec musialem mu dac rabat

http://shootart.pl/

ale dzis Max pojechał ze spamem, co on wziął :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

szkoda ze w audi nierobisz :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.