Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przydał by się rabacik na części :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lub też na jakieś prace mechaniczne :gwizdanie:

Opublikowano

lub też na jakieś prace mechaniczne :gwizdanie:

eee tam b5 to nie jakieś zaczarowane pudełko żeby nie szło przy nim samemu pogrzebać :wink4:

Opublikowano

chyba złoże sobie papiery do Audi :gwizdanie: :kox:

albo do porsche za sprzątaczkę :cool1:

Opublikowano

nom tylko trzeba mieć jeszcze gdzie przy nim grzebać :disgust:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 23:34_________________________________________________złóż i to najlepiej do Sosnowca :gwizdanie: z pracy będziesz wbijał do mnie na browar :polew:

Opublikowano

chyba złoże sobie papiery do Audi :gwizdanie: :kox:

albo do porsche za sprzątaczkę :cool1:

możesz u mnie w aucie na próbę posprzątać będziesz wiedział czy się nadajesz :good:

:polew:

Opublikowano

chyba złoże sobie papiery do Audi :gwizdanie: :kox:

albo do porsche za sprzątaczkę :cool1:

możesz u mnie w aucie na próbę posprzątać będziesz wiedział czy się nadajesz :good:

:polew:

u takich jak my to jest zawsze czysto :decayed:

Opublikowano

u mnie niejest za czysto :chytry:, ale czekam na pare dni ladnej pogody i jade na myjke :decayed:

Opublikowano

u mnie niejest za czysto :chytry:, ale czekam na pare dni ladnej pogody i jade na myjke :decayed:

byle w środku było czysto :decayed:

Opublikowano

no właśnie w środku za czysto niemam :disgust:

Opublikowano

a u mnie syf przez te wieczne rezanie :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie powoli przymierzam do zalozenia jakiegos audio w mojej audi hehe

Opublikowano

ja sie powoli przymierzam do zalozenia jakiegos audio w mojej audi hehe

załóż sobie audio firmy boschmann :kox: :kox: :kox:

:polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

ja sie powoli przymierzam do zalozenia jakiegos audio w mojej audi hehe

załóż sobie audio firmy boschmann :kox: :kox: :kox:

:polew:

dobra tak zrobie :tongue4: i wstawię sobie dyskotekowe światła :polew:

Opublikowano

ja kiedys z kumplami jeździłem z "jamnikiem" w 126p

jeden kumpel który siedział z tyłu, trzymał radio ( miał tez CD) i zapodawał muze

jak jeździliśmy na "panny" do kato, to zawsze były łatwe :polew:

Opublikowano

ja kiedys z kumplami jeździłem z "jamnikiem" w 126p

jeden kumpel który siedział z tyłu, trzymał radio ( miał tez CD) i zapodawał muze

jak jeździliśmy na "panny" do kato, to zawsze były łatwe :polew:

o k**wa :polew:
Opublikowano

ja kiedys z kumplami jeździłem z "jamnikiem" w 126p

jeden kumpel który siedział z tyłu, trzymał radio ( miał tez CD) i zapodawał muze

jak jeździliśmy na "panny" do kato, to zawsze były łatwe :polew:

sie nie dziwie maluchem i jeszcze z takim naglosnieniem :naughty:

Opublikowano

no to ładnie basior musiał bebnić

Opublikowano

najlepszy był podjazd koło cmentarza na paderewie a kato:

rozpęd od warszawskiej na maxa, hamowanie awaryjne maluchem (rzucało nas po całej drodze)

kumpel łokieć zimny, komary w zębach i pytanie:

ile bierzesz?

odp np 100zł

a kumpel: a jak się zrzucimy w czterech po 25zl to obsłużysz wszytskich?

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.