Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

z rana widzę ze wszyscy jeszcze w objęciach Morfeusza

albo w kosciele klęczą i proszą o zdrowie po wczorajszych imprezach

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eee może jednak nie :naughty:

Opublikowano

dobry :)

aż mi się zachciało pograć w sieci :boobs:

jest tu kto ? :dziura:

Opublikowano
  • Autor

dobry :)

aż mi się zachciało pograć w sieci :boobs:

:bry: ale to myślisz że te panny sie pojawiają jak sie odpala Qłeja ? :kox:
Opublikowano

dobry :)

aż mi się zachciało pograć w sieci :boobs:

:bry: ale to myślisz że te panny sie pojawiają jak sie odpala Qłeja ? :kox:

a tak nie jest? :fool::polew:

Opublikowano

:hi:

raz jeszcze jest tu kto

Opublikowano

witam, ja dopiero wstałem hehe poszedłem spać o 7 muhehehehe

Opublikowano

jestem :decayed:

nudzi mi sie :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: ja już po uczelni...
Opublikowano

jestem :decayed:

nudzi mi sie :gwizdanie:

:hi: wszystkim, nom mi Stanley też :polew:

Opublikowano

jestem :decayed:

nudzi mi sie :gwizdanie:

:hi: wszystkim, nom mi Stanley też :polew:

jade do rodziców na jakis rosół

żony nie ma, obiadu nie chce się robic samemu, a fast food w niedziele to tak nie wypada :gwizdanie:

Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

chyba, że nike Gore-tex :)[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 14:01_________________________________________________i mi tam zimno nie jest :)

Opublikowano
:hi: Siemano panowie nadrabiam strony bo wczoraj nie bylo czasu wejsc na forum :confused4:
Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

ja myślę, że juz wtedy zimy nie będzie

może szukaj sandałów :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

takich jeszcze nie widziałem ,

musze poszukać na allegro

Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

tylko nie kup 2 lewych :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

ja myślę, że juz wtedy zimy nie będzie

może szukaj sandałów :gwizdanie: :decayed:

stanlej nie byłbym taki pewien to jednak góry ja kiedyś w maju na czntori śnieg widziałem

Opublikowano

:hi: Siemano panowie nadrabiam strony bo wczoraj nie bylo czasu wejsc na forum :confused4:

no to chyba ci to trochę zajmię hehe :hi:

Max jak nie najk to może reebok? hehehehe :polew:

Stanley jaki wygodniś hehe przyznaj się że poprostu gotować nieumiesz :decayed:

Opublikowano

ja właśnie szukam butów na zimowy zlot w bukowinie bo w neike bedzie mi piz*ziało co możecie polecić

tylko nie kup 2 lewych :gwizdanie: :gwizdanie:

krolu nie obawiaj się kupie dwa prawe to się wymienimy

:polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.