Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Miszka

ja wczoraj zgłosiłem swoje ała z polisy AC

zobaczymy co to będzie

to kopsniesz połowę i jesteśmy kwita :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema Miszka

ja wczoraj zgłosiłem swoje ała z polisy AC

zobaczymy co to będzie

to kopsniesz połowę i jesteśmy kwita :gwizdanie:

hehe

oddaje auto do ASO

szukam dwóch programów:

1) mam kamerke w lapku i chciałbym coś przez tą kamere nagrać: co polecacie ( jakis malo skomplikowany programik)

2) cos do zdjec - chcialbym rozmazac np tebl rej w aucie czy twarz itd

Opublikowano

siema Miszka

ja wczoraj zgłosiłem swoje ała z polisy AC

zobaczymy co to będzie

to kopsniesz połowę i jesteśmy kwita :gwizdanie:

hehe

oddaje auto do ASO

szukam dwóch programów:

1) mam kamerke w lapku i chciałbym coś przez tą kamere nagrać: co polecacie ( jakis malo skomplikowany programik)

2) cos do zdjec - chcialbym rozmazac np tebl rej w aucie czy twarz itd

1. nie wiem nie używam żadnego... w skypie można :P

2. nawet paint to potrafi ;) a jak nie to photoshop :wink4:

Opublikowano

siema Miszka

ja wczoraj zgłosiłem swoje ała z polisy AC

zobaczymy co to będzie

to kopsniesz połowę i jesteśmy kwita :gwizdanie:

hehe

oddaje auto do ASO

szukam dwóch programów:

1) mam kamerke w lapku i chciałbym coś przez tą kamere nagrać: co polecacie ( jakis malo skomplikowany programik)

2) cos do zdjec - chcialbym rozmazac np tebl rej w aucie czy twarz itd

1. nie wiem nie używam żadnego... w skypie można :P

2. nawet paint to potrafi ;) a jak nie to photoshop :wink4:

ad1 sprawdze skype

ad2 paint mnie raczej nie satysfakcjonuje ( chodzi mi tylko o delikatne rozmycie zdjecia)

Opublikowano

pojawiam się i znikam :>

Opublikowano

Stanley no to photoshop polecam :>

pojawiam się i znikam :>

czarodziej hehehe

Opublikowano

Stanley no to photoshop polecam :>

pojawiam się i znikam :>

czarodziej hehehe

został gejem czarodziejem :tongue4:

Opublikowano

Kanar, jest sposób na VAG pod 7 x64 jutro się pobawię :cool1:

Opublikowano

Stanley no to photoshop polecam :>

pojawiam się i znikam :>

czarodziej hehehe

został gejem czarodziejem :tongue4:

:shocked: :shocked: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: :baseball::ssij:

Opublikowano

cóż za nerwy hehehe :polew:

Opublikowano
  • Autor

Stanley no to photoshop polecam :>

pojawiam się i znikam :>

czarodziej hehehe

został gejem czarodziejem :tongue4:

:shocked: :shocked: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: :baseball::ssij:

no właśnie, po co te nerwy ??

on żartował ...

z tym czarodziejem :polew: :polew:

Opublikowano

hehe i jutro zaś do pracyyy :disgust:

Opublikowano

pany ale nudu

:( :(

ja nie wiem co ja cały tydzień ze sobą zrobie jak juz dziś nie mam co rocić[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:37_________________________________________________witam ziomali

rozmowę tu zaczynać bo nudno

Opublikowano

Stanley no to photoshop polecam :>

pojawiam się i znikam :>

czarodziej hehehe

został gejem czarodziejem :tongue4:

:shocked: :shocked: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :baseball: :baseball: :baseball::ssij:

tez Cie kocham Max :decayed:

Opublikowano

pany ale nudu

:( :(

ja nie wiem co ja cały tydzień ze sobą zrobie jak juz dziś nie mam co rocić

jak ci się tak nudzi to może idź za mnie do roboty? a ja sobie tam już jakoś czas zajmę hehehe

Opublikowano

pany ale nudu

:( :(

ja nie wiem co ja cały tydzień ze sobą zrobie jak juz dziś nie mam co rocić[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:37_________________________________________________witam ziomali

rozmowę tu zaczynać bo nudno

przytule Cie we wtorek hehe :friends:

Opublikowano

ide po browara ...

albo dwa....

zaraz wracam nie odchodźcie

i widzę że coś zaczyna się dziać [br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:40_________________________________________________

pany ale nudu

:( :(

ja nie wiem co ja cały tydzień ze sobą zrobie jak juz dziś nie mam co rocić[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 21:37_________________________________________________witam ziomali

rozmowę tu zaczynać bo nudno

przytule Cie we wtorek hehe :friends:

no nie wiem :disgust: :disgust: :disgust:

dobra już mi przeszło

Opublikowano

weź sobie od razu 4pak hehe

ta dzisiaj ci się pić zachciało trzeba się było w tyg dołączyć jak żeśmy ze Stanleyem opanowywali świat hehe

pinky.jpg

Opublikowano

weź sobie od razu 4pak hehe

ta dzisiaj ci się pić zachciało trzeba się było w tyg dołączyć jak żeśmy ze Stanleyem opanowywali świat hehe

pinky.jpg

hehe

true

Max ,Ty jestes jakis inny :gwizdanie: :wink4:

jak moja baba, chce mnie dzis opic

wypilem 6 piw, szmpan na pol a teraz zaczynam wóde

cos tu jest nie tak :mysli:

Opublikowano

nienarzekaj Stanley tylko bierz jak daję tzn pij jak daje czy coś tam :evil::wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.