Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hm... to nie lepiej R8 albo a5 :mysli:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wolał bym tego mesia haha :jerk:

Opublikowano

Mietki są fajansiarskie i takie nijakie :thumbdown:

konkurencja ładniejsza - Passat CC :tongue4:

Opublikowano

wolał bym tego mesia haha :jerk:

mój prezes ma CL500 i GLa

ale zeby byc w porządku ma również A8 4.2 TDI Q :kox:

Opublikowano

wolał bym tego mesia haha :jerk:

mój prezes ma CL500 i GLa

ale zeby byc w porządku ma również A8 4.2 TDI Q :kox:

sorry ale ja nie mam żadnego Mercedesa :polew:

Opublikowano

wolał bym tego mesia haha :jerk:

mój prezes ma CL500 i GLa

ale zeby byc w porządku ma również A8 4.2 TDI Q :kox:

sorry ale ja nie mam żadnego Mercedesa :polew:

buhahaah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co tam Stanley co tam Miszka pijoki jednee hehehe

Stanley zoba Max wczoraj zaszalał i dzisiaj już wysiadł hehe ciekawey co by powiedział jak by tak poprzedni tydzień z nami nawijał :drunk:

Opublikowano

wolał bym tego mesia haha :jerk:

mój prezes ma CL500 i GLa

ale zeby byc w porządku ma również A8 4.2 TDI Q :kox:

sorry ale ja nie mam żadnego Mercedesa :polew:

buhahaah :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

co tam Stanley co tam Miszka pijoki jednee hehehe

Stanley zoba Max wczoraj zaszalał i dzisiaj już wysiadł hehe ciekawey co by powiedział jak by tak poprzedni tydzień z nami nawijał :drunk:

Max kumuluje energie na nastepny tydzien :polew:

czekam na żone jak wroci z pracy, ma przyniesc jakies piwko :decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 17:24_________________________________________________

wolał bym tego mesia haha :jerk:

mój prezes ma CL500 i GLa

ale zeby byc w porządku ma również A8 4.2 TDI Q :kox:

sorry ale ja nie mam żadnego Mercedesa :polew:

masz 50 % A8 :tongue4:

Opublikowano

hehe no wczoraj cię żonka nieźle podpiła hahaha coś widzę że ci ostatnio dogadza hehe chyba będzię czegoś chciała hehe

Opublikowano

hehe no wczoraj cię żonka nieźle podpiła hahaha coś widzę że ci ostatnio dogadza hehe chyba będzię czegoś chciała hehe

niech bierze co chce

swój portfel juz schowałem :decayed::polew:

Opublikowano

może ty masz 20-tego wypłatę i dlatego hehe moja kobitka zawsze była miła przed 10-tym hehehe :polew:

Opublikowano

może ty masz 20-tego wypłatę i dlatego hehe moja kobitka zawsze była miła przed 10-tym hehehe :polew:

do jałmużny zostalo 2 tyg :confused4::blink:

Opublikowano

Stanley ale powiedz mi po co chodwac pusty portfel ? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Stanley ale powiedz mi po co chodwac pusty portfel ? :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

że daleko do wypłaty, to nie znaczy że pusty :naughty:

Opublikowano

ta Stanley pracuje w mercu także wiesz...

Opublikowano

hehehe a to sory.... :) czyli slyszalem ze jutro podjazd dilizansami pod MC'D lub kfc i Stanley stawia :D i placi ;p

Opublikowano

hehehe a to sory.... :) czyli slyszalem ze jutro podjazd dilizansami pod MC'D lub kfc i Stanley stawia :D i placi ;p

prawie wszystko sie zgadza oprocz jednego :cool1:

jutro Krolu płaci :decayed::naughty:

Opublikowano

ja jutro raczej nie dam rady :mysli:

Opublikowano

no no to nie ciekawie..... jutro impreza a ciebie nie bedzie ?

Opublikowano

jeszcze zobaczę jak będę z czasem stał

Opublikowano

orange podobno da sei wykupic pakiet dodatkowych minut jak ci brakuje :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.