Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z czasem się niestety nieda stać on cały czas do przodu :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z czasem się niestety nieda stać on cały czas do przodu :disgust:

a to Tobie nie staje? :decayed:

nie no tak poważnie to mam na jutro parę zajęć i postaram się podjechać ale nie obiecuje...

Opublikowano

ok szefie :)

Opublikowano

ok szefie :)

wreszcie gadasz sensownie :decayed:

Opublikowano

z czasem się niestety nieda stać on cały czas do przodu :disgust:

a to Tobie nie staje? :decayed:

nie no tak poważnie to mam na jutro parę zajęć i postaram się podjechać ale nie obiecuje...

parę zajęc powiadasz? :boobs: :boobs: (para) hehe

Opublikowano

z czasem się niestety nieda stać on cały czas do przodu :disgust:

a to Tobie nie staje? :decayed:

nie no tak poważnie to mam na jutro parę zajęć i postaram się podjechać ale nie obiecuje...

parę zajęc powiadasz? :boobs: :boobs: (para) hehe

dobrze kombinujesz :kox:

Opublikowano

idę odpocząć hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:boobs: :boobs: (para) hehe

to już jest Quattro :tongue4: pare już jest tu :boobs:

ja jutro będe wyjątkowo :decayed:

ale znając somesa to pewnie jutr obędzie szedł na rekorda z :jerk: także wieczorem nie będzie miał siły prowadzić :polew: :polew:

Opublikowano

nie spij po pracy bo w nocy spac nie bedziesz a rano Fedra !

Opublikowano

:boobs: :boobs: (para) hehe

to już jest Quattro :tongue4: pare już jest tu :boobs:

ja jutro będe wyjątkowo :decayed:

ale znając somesa to pewnie jutr obędzie szedł na rekorda z :jerk: także wieczorem nie będzie miał siły prowadzić :polew: :polew:

na rekord owszem :sexinbed::decayed:

a ja siły do prowadzenia mieć nie muszę :tongue4:

dobra spadam się dalej bawić z felgami :hi:

Opublikowano

ja jutro raczej nie dam rady :mysli:

Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja jutro raczej nie dam rady :mysli:

Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: :tongue4:

to jak jutro Królu płacisz w KFC to nawet ja będę :decayed:

Opublikowano

ja jutro raczej nie dam rady :mysli:

Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: :tongue4:

to jak jutro Królu płacisz w KFC to nawet ja będę :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ello

ziomale doszedłem do siebie

troche mi to zajeło ale żyje

alkohol to najgorsza rzecz na świecie

alkohol to twój wróg,

więc w morde go lejjjjjjjjjjjjjjjjjjj

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 19:59_________________________________________________

ja jutro raczej nie dam rady :mysli:

Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: :tongue4:

to jak jutro Królu płacisz w KFC to nawet ja będę :decayed:

siema pucek

w katowicach do maca chodzimy tak dla odmiany

Opublikowano

ello

ziomale doszedłem do siebie

troche mi to zajeło ale żyje

alkohol to najgorsza rzecz na świecie

alkohol to twój wróg,

więc w morde go lejjjjjjjjjjjjjjjjjjj

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 19:59_________________________________________________

ja jutro raczej nie dam rady :mysli:

Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: :tongue4:

to jak jutro Królu płacisz w KFC to nawet ja będę :decayed:

siema pucek

w katowicach do maca chodzimy tak dla odmiany

no Witaj Max :hi:

alkohol jest bleee

ale trzeba go pić :polew:

MC też może być, nawet Mu dam książeczkę zniżkową żeby miał taniej :polew:

Opublikowano

ello

ziomale doszedłem do siebie

troche mi to zajeło ale żyje

alkohol to najgorsza rzecz na świecie

alkohol to twój wróg,

więc w morde go lejjjjjjjjjjjjjjjjjjj

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 19:59_________________________________________________

ja jutro raczej nie dam rady :mysli:

Jak to Cie jutro nie będzie... wszyscy mają być obowiązkowo :tongue4: :tongue4:

to jak jutro Królu płacisz w KFC to nawet ja będę :decayed:

siema pucek

w katowicach do maca chodzimy tak dla odmiany

no Witaj Max :hi:

alkohol jest bleee

ale trzeba go pić :polew:

MC też może być, nawet Mu dam książeczkę zniżkową żeby miał taniej :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a co to w piatek jest jakaś biba w gliwicach

bo krolu zaprasza że niby do was [br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 20:08_________________________________________________dobra chopoki idę na film potem wróce

to pospamujemy jak będzie z kim

i na jutro zapowiada się że będziemy mieli świeży puch na dolinie

wybornie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dokładnie Max, oblewamy i objadamy 2000 stronę :decayed:

czyli piwko + koryto w fajnej knajpie, nie drogo a smacznie i wesoło :)

Opublikowano

Panowie, tak sobie mysle

jezeli bylo by troche osob chetnych moge porozmawiac ze swoim prazesem w temacie tankowania ON ( tam gdzie pracuje mamy wlasna stacje benzynowa, niestety tylko ON), cena w tej chwili to ok 3,109/l

nie wiem po ile jest na stacjach bo zawsze tankuje u siebie, towar w bdb jakosci bo porosto z rafinerii ( nasza firma firma posiada 250 ciągników siodłowych + tankują u nas inne firmy)

Mysle, ze mozna bylo by to zrobic tak, że raz lub dwa razy w miesiacu podjezdzacie do mnie do pracy i tankujecie wszyscy po kolei.

Mysle ze dla kazdego oszczednosc na baku 40-50 zl to zawsze cos.

Minus tego taki ze trzeba podjechac do Pyskwic kolo Gliwic.

Ogolnie temat do obgadania przez nas a pozniej poszedlbym do swojego prezesa i albo powie tak, albo nie.

jakby coś to obgadamy to jutro

Jeżeli wszystko poszlo by w dobrym kierunku, oczywiscie zapraszam Gliwice

Czekam na info chlopaki :)

Opublikowano

Panowie, tak sobie mysle

jezeli bylo by troche osob chetnych moge porozmawiac ze swoim prazesem w temacie tankowania ON ( tam gdzie pracuje mamy wlasna stacje benzynowa, niestety tylko ON), cena w tej chwili to ok 3,109/l

nie wiem po ile jest na stacjach bo zawsze tankuje u siebie, towar w bdb jakosci bo porosto z rafinerii ( nasza firma firma posiada 250 ciągników siodłowych + tankują u nas inne firmy)

Mysle, ze mozna bylo by to zrobic tak, że raz lub dwa razy w miesiacu podjezdzacie do mnie do pracy i tankujecie wszyscy po kolei.

Mysle ze dla kazdego oszczednosc na baku 40-50 zl to zawsze cos.

Minus tego taki ze trzeba podjechac do Pyskwic kolo Gliwic.

Ogolnie temat do obgadania przez nas a pozniej poszedlbym do swojego prezesa i albo powie tak, albo nie.

jakby coś to obgadamy to jutro

Jeżeli wszystko poszlo by w dobrym kierunku, oczywiscie zapraszam Gliwice

Czekam na info chlopaki :)

jak paliwko jest dobre to czemy nie na oszczednosci w dobie kryzysu jestem otwarty

Opublikowano

Witojcie! :naughty:

Panowie, tak sobie mysle

jezeli bylo by troche osob chetnych moge porozmawiac ze swoim prazesem w temacie tankowania ON ( tam gdzie pracuje mamy wlasna stacje benzynowa, niestety tylko ON), cena w tej chwili to ok 3,109/l

nie wiem po ile jest na stacjach bo zawsze tankuje u siebie, towar w bdb jakosci bo porosto z rafinerii ( nasza firma firma posiada 250 ciągników siodłowych + tankują u nas inne firmy)

Mysle, ze mozna bylo by to zrobic tak, że raz lub dwa razy w miesiacu podjezdzacie do mnie do pracy i tankujecie wszyscy po kolei.

Mysle ze dla kazdego oszczednosc na baku 40-50 zl to zawsze cos.

Minus tego taki ze trzeba podjechac do Pyskwic kolo Gliwic.

Ogolnie temat do obgadania przez nas a pozniej poszedlbym do swojego prezesa i albo powie tak, albo nie.

jakby coś to obgadamy to jutro

Jeżeli wszystko poszlo by w dobrym kierunku, oczywiscie zapraszam Gliwice

Czekam na info chlopaki :)

Ledwo co wlazłem na neta a tu takie dobre wieści! :good: Jestem ZA wspólnym tankowaniem... :wink4: :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.