Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

siema z wieczora :kox:

czajcie kawał :

Gdzieś Południowej Karolinie, w miasteczku, na ulicy znaleziono zwłoki murzyna. Szeryf je ogląda: osiemnaście dziur po kulach w klatce, jedenaście w głowie. Patrzy i zaraz mówi:

-Dwadzieścia trzy lata pracuję jako szeryf, ale tak brutalnego samobójstwa jeszcze nie widziałem.

:polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafał jak Pucek dobrze zapłaci to i go przewieźć i podszkolić w drifcie możesz hehe[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:58_________________________________________________

siema z wieczora :kox:

czajcie kawał :

Gdzieś Południowej Karolinie, w miasteczku, na ulicy znaleziono zwłoki murzyna. Szeryf je ogląda: osiemnaście dziur po kulach w klatce, jedenaście w głowie. Patrzy i zaraz mówi:

-Dwadzieścia trzy lata pracuję jako szeryf, ale tak brutalnego samobójstwa jeszcze nie widziałem.

:polew: :polew:

buehehehehe nieżebym był rasistą ale bardzo mi się podobaaa hehehehehehe :good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Myślę że Pucek pojęcie ma o drifcie :wink4:

Opublikowano

Keżor :hi:

Rafał :hi:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 22:59_________________________________________________

Myślę że Pucek pojęcie ma o drifcie :wink4:

kosiarką po trawię :polew: :polew: :polew:

żartuję Pucuś hehe

zobaczymy co nam jutro zaprezentujesz :decayed:

Opublikowano

Kędzior, a wiesz po co jadę na spota???

zakosić Ci gwinta :>

mnie tam nikt uczyć niczego nie musi :)

nie ma prezentacji, dyfer mi się rozleci i jak będę ośką jeździł :polew: przecież tym jechać nie idzie

Opublikowano

Kędzior, a wiesz po co jadę na spota???

zakosić Ci gwinta :>

mnie tam nikt uczyć niczego nie musi :)

nie ma prezentacji, dyfer mi się rozleci i jak będę ośką jeździł :polew: przecież tym jechać nie idzie

wiem dlatego jutro przyjeżdzam na sankach hehehe :polew:

nienerwuj tylko żartujemy :naughty:

Opublikowano

ja jestem baaaaaardzo spokojny :)

Opublikowano

no nic trza się zawijać spać bo jutro jak zwykle trzeba dać z siebie wszystko w pracy aby wspomóc państwo :kox:

baju panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

ja też spadam , 3m Cie sie , do spota :hi:

Opublikowano

na mnie też już pora :hi:

Opublikowano

z wieczora :hi:

Krolu ok w takim razie będę jak zappraszasz :tongue4:

Opublikowano

sanley ON pierwsza klasa można brać na wynos ja bym nawet i 200 l mógł zatankować jakby źródełko wyschło

jak jutro chłopaki z gliwic wpadna zabierzemy ich na ślizgawkę

możemy obgadać jutro temet ewentualnych odwiedzin gliwic w piątek

ja jade myśle że ktoś sie jeszcze ze mna wybierze

Opublikowano

wstawać nieroby jedne hehehe ja poszedłem do pracy ale podczas podróży zdecydowałem że sobie wezmę wolne i tak też zrobiłem hehehe więc do końca tyg WOLNEE :kox: :kox: :kox:

a pozatym to dobry z rana :hi:

i tak wogóle to pierwszy :polew:

Opublikowano

wstawać nieroby jedne hehehe ja poszedłem do pracy ale podczas podróży zdecydowałem że sobie wezmę wolne i tak też zrobiłem hehehe więc do końca tyg WOLNEE :kox: :kox: :kox:

a pozatym to dobry z rana :hi:

i tak wogóle to pierwszy :polew:

dobry Kędzior

ja zabieram się do pracy

musze zrobić kalkulację powypadkową, a na aucie ledwo kabinę kierowcy widać :shocked:

Opublikowano

wstawać nieroby jedne hehehe ja poszedłem do pracy ale podczas podróży zdecydowałem że sobie wezmę wolne i tak też zrobiłem hehehe więc do końca tyg WOLNEE :kox: :kox: :kox:

a pozatym to dobry z rana :hi:

i tak wogóle to pierwszy :polew:

dobry Kędzior

ja zabieram się do pracy

musze zrobić kalkulację powypadkową, a na aucie ledwo kabinę kierowcy widać :shocked:

postaw kolesiowi browara i powiedz że mu styknie hehehe

Opublikowano

Dobry dzień :hi:

Halo!?!?! Ma ktos jakieś fajne gierki na PS3 albo jakieś filmiki na blue-raya? :kox:

piraty czy ori >> ?? :gwizdanie:

Ropie mowie tak :wink4:

Obojętnie... :wink4:
Opublikowano

witam katowice :hi:

Opublikowano

witam katowice :hi:

:hi:

Wpadniecie dziś na spota? Ja znowu siedzę w pracy i nie wiem czy wcześniej uda mi się wyjść!? :kwasny:

Opublikowano

witam katowice :hi:

:hi:

Wpadniecie dziś na spota? Ja znowu siedzę w pracy i nie wiem czy wcześniej uda mi się wyjść!? :kwasny:

jasne ze wpadniemy somes pucek i ja na pewno moze sie jescze ktos od nas dolaczy tego nie wiem :wink4:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.