Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema panowie :hi: slyszalem, ze dzisiaj znowu rozbijacie auta ? :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedzie ktos z Zabrza albo okolic do Kato dzis ?

Opublikowano

cześć laski :siema:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

Jedzie ktos z Zabrza albo okolic do Kato dzis ?

z zabrza chyba nikt nie jedzie , ale z Gliwic chyba ktoś pociska, a czemu pytasz? miejscówka jest przy samej autostradzie , także trafisz na pewno :wink4:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:03_________________________________________________co chiałeś Somesie wczoraj ? :cool1:
Opublikowano

siema Keżor nie pamiętam już właśnie :mysli:

Opublikowano

Nie pal tyle :polew:

Opublikowano

ello ziomki

pada śnieg jak miło

keżor weź dzis aparat to może jakąś fajną fotke pstyrykniesz na dolinie coś byśmy zmienili w tym naszym opisie gliwice ładne zdjęcie mają bie bądzmy gorsi...

co ty na to

a tak w ogóle kto dziś się melduje ???? :cool1:

Opublikowano

Nie pal tyle :polew:

:polew: :polew:

Max :hi:

będzie delegacja z gliwickich :naughty:

Opublikowano

Nie pal tyle :polew:

:polew: :polew:

Max :hi:

będzie delegacja z gliwickich :naughty:

a jakieś szczegóły

bo jak mirom przyjedzie to może gangol założe

jak tylko pucek to dres

Opublikowano

a jakieś szczegóły

bo jak mirom przyjedzie to może gangol założe

jak tylko pucek to dres

:polew: :polew: :polew:

to w dresach jedziemy :decayed:

Opublikowano

no coż generalnie lubie dres

stego co widziałem to kędziorowi sie dupić na grubie nie chce ciekawe gdzie ta menda jest :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

a właśnie co ze stanlejem on będzie czy mu juz rozebrali furacza

Opublikowano

hehe dobra Maxiu ja spadam... dzisiaj choć jedna felga musi wyjechać mi z lokalu :tongue4:

Opublikowano

Siema panowie :hi: slyszalem, ze dzisiaj znowu rozbijacie auta ? :gwizdanie:

zapraszamy na dzisiejsze destruction derby :decayed:

"Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? "

:blink::disgust:

Opublikowano

hehe dobra Maxiu ja spadam... dzisiaj choć jedna felga musi wyjechać mi z lokalu :tongue4:

i good luckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

i do zoba...[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________

Siema panowie :hi: slyszalem, ze dzisiaj znowu rozbijacie auta ? :gwizdanie:

zapraszamy na dzisiejsze destruction derby :decayed:

"Uwaga - podczas pisania wysłano 8 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? "

:blink::disgust:

:hi: :hi: :hi:

stanley co tam będziesz rozumiem[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:54_________________________________________________coś w temacie :ON: wiadomo rokminiłeś temat z szefem[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 12:55_________________________________________________ello rafał

fukc byście jakoś wszyscy razem na to forum wchodzili bo nie już ręka boli od podnoszenia kapulusz

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

już nikogo nie witam

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jeszcze auta nie oddałem

czekam jak do mnie pedał rzeczoznawca zadzwoni

a dzisiaj oczywiście będę (mogę się ciut spóźnić)

trzeba troche gliwickich fur porozwalać :decayed:

Opublikowano

:bry:

Kolce w opony wkręcone i naostrzone,

Orurowanie ala Lord Waider założone

Czuje się już bezpiecznie

Mogę się dziś ślizgać :kox: :>

Opublikowano

a wy psy

spodobało wam się

musimy jakiś większy plac znaleść

a za oknem pada i pada i pada

i dobrze niech ten śnieg napierdala :kox: :kox: :kox: :kox:

:evil: :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 13:25_________________________________________________dobra ziomale spadam na basen

wiloryb musi popływać

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a wy psy

spodobało wam się

musimy jakiś większy plac znaleść

a za oknem pada i pada i pada

i dobrze niech ten śnieg nap***a :kox: :kox: :kox: :kox:

:evil: :evil: :evil: :evil:

Spodobało się bo można się trochę ogrzać w :audi: i trochę piruetów pokręcić :ad:

Opublikowano

No widzę, że plany srogie... :kox: :kox: :kox: Jak mi się uda to wpadnę! :good:

Opublikowano
  • Autor

najlepszy plac to jest "patelnia" , ale przy takim zmrożonym śniegu nie da sie już tam jeździć , ale w pierwszy śnieg jest wypasik , a tak to ja i tak wole po mieście polatać bokami jak popada :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.