Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pucek wytarza się niunię w wunglu i będzie ciemnoskóra :polew: eno Pucek pokażesz nam troszkę co twoja :a4fan: potrafi :decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pucek wytarza się niunię w wunglu i będzie ciemnoskóra :polew: eno Pucek pokażesz nam troszkę co twoja :a4fan: potrafi :decayed::naughty:

nic takiego nie potrafi :gwizdanie:

zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami :naughty:

Opublikowano

Pucek wytarza się niunię w wunglu i będzie ciemnoskóra :polew: eno Pucek pokażesz nam troszkę co twoja :a4fan: potrafi :decayed::naughty:

nic takiego nie potrafi :gwizdanie:

zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami :naughty:

ja dłużesz odrazu

a bączki ci nie wystarczą

Opublikowano

Pucek trzeba się cieszyć z tego co się ma więc i dolinka dobra :tongue4:

potrafi potrafi niebądź taki skromny :naughty:

Opublikowano

Pucek wytarza się niunię w wunglu i będzie ciemnoskóra :polew: eno Pucek pokażesz nam troszkę co twoja :a4fan: potrafi :decayed::naughty:

nic takiego nie potrafi :gwizdanie:

zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami :naughty:

ja dłużesz odrazu

a bączki ci nie wystarczą

w bączkach nie ma adrenaliny, bardziej mnie kręci kawałek zawiłej drogi :tongue4:

Opublikowano

Pucek wytarza się niunię w wunglu i będzie ciemnoskóra :polew: eno Pucek pokażesz nam troszkę co twoja :a4fan: potrafi :decayed::naughty:

nic takiego nie potrafi :gwizdanie:

zobaczymy, może coś tam pokażę, ale bardziej rajcuje mnie jakiś dłuższy kawałek drogi z zakrętami :naughty:

ja dłużesz odrazu

a bączki ci nie wystarczą

w bączkach nie ma adrenaliny, bardziej mnie kręci kawałek zawiłej drogi :tongue4:

to ci sie słupki poustawia i będzie dobrze

Opublikowano

albo postawimy auta i bedziesz robił slalom :polew:

Opublikowano

albo postawimy auta i bedziesz robił slalom :polew:

no i tu sie z toba nie zgodze kolego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

do kiedy masz ten urlop do końca tygodnia ??

Opublikowano

albo postawimy auta i bedziesz robił slalom :polew:

no i tu sie z toba nie zgodze kolego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

do kiedy masz ten urlop do końca tygodnia ??

ale miszka i stanley sie zgodzą :P

Opublikowano

nie wiem, czy będę na spocie... tata był w Holandii było po 307 i sprzęgło chyba padło... :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

tak do końca tyg mam urlop a o co kaman? hehehe

to musiał ostro palić gumę...

Opublikowano

nie wiem, czy będę na spocie... tata był w Holandii było po 307 i sprzęgło chyba padło... :wallbash: :wallbash:

swój bolid mu oddałeś

krolu czy ciebie bóg opóścił [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:55_________________________________________________

nie wiem, czy będę na spocie... tata był w Holandii było po 307 i sprzęgło chyba padło... :wallbash: :wallbash:

weź nie ściemniaj wyprowadź rower podpompuj i dawaj na 19 dolecisz a potem cie odwioze

Opublikowano

nom ja ostatnio dałem ojcu auto to mi go stuningował i wyje jak oszalała :disgust:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:57_________________________________________________Max ty już lepiej nic niepisz na gliwickich :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak do końca tyg mam urlop a o co kaman? hehehe

to musiał ostro palić gumę...

to robić ci się nie chce

nie wiesz że na śląsku 20000 mieszkańców nie ma prądu

a ty wungla nie chcesz wydobywać żeby im cieplej było

:polew:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:58_________________________________________________

nom ja ostatnio dałem ojcu auto to mi go stuningował i wyje jak oszalała :disgust:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 15:57_________________________________________________Max ty już lepiej nic niepisz na gliwickich :polew: :polew: :polew:

czemu??? :mysli: :mysli:

Opublikowano

już wiesz czemu?? :polew: :polew:

Opublikowano

Mój tata sprowadza samochody...

A ja muszę jechać go zaholować... gdzieś swoim autkiem... :disgust: [br]Dopisany: 19 Styczeń 2010, 16:04_________________________________________________Choć jeszcze nic pewnego... czekam na telefon.. ;(

Opublikowano

Max gdzie uciekłeś? hehe

dasz radę Krolu :wink4:

Opublikowano

jadę na granice... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

uuu nie za fajnie :shocked:

Opublikowano

nooo fest nie dobrze ;/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.