Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo filmiki na bluraya albo gierki na PS3 - nie muszą być ORI... :gwizdanie:

ori to ja mam tylko grill z eSy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dysk Miszka chyba chciał nie?? bo już sie gubie :wink4:

jak nie chce to weźmiesz mi go na spota za tydzień i będzie GIT ;)

Opublikowano

dysk Miszka chyba chciał nie?? bo już sie gubie :wink4:

jak nie chce to weźmiesz mi go na spota za tydzień i będzie GIT ;)

no to się z nim skontaktuje :)

Opublikowano

czy ktoś mógłby mi znaleźć numer części zbiorniczka spryskiwaczy pod dwie pompki?? :>

bo na allegro nie widze takiego sprzętu więc chciałbym się dowiedzieć ile mnie za to w ASO skasują

Opublikowano

czy ktoś mógłby mi znaleźć numer części zbiorniczka spryskiwaczy pod dwie pompki?? :>

bo na allegro nie widze takiego sprzętu więc chciałbym się dowiedzieć ile mnie za to w ASO skasują

Sam sobie wyrezaj 2 dziurę :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 12:13_________________________________________________300aa4ab3b85750f.jpg[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 12:17_________________________________________________http://images44.fotosik.pl/250/300aa4ab3b85750f.jpg

Opublikowano

Tyyyyyy fajny ten program dlaczego go jeszcze nie mam..

Opublikowano

siema z rana :polew:

Kędzior prąd mi wczoraj luje wylaczyli w nocy i nie mialem mozliwosci nic Ci napisac

A ten zbiorniczek nie za maly? 3,5 l?

mysle ze tego typu zbiorniczki maja ponad 5 l :mysli:

Opublikowano

no ktoś gdzieś pisał że ma 6L

chociaż myśle że póki co to podepne to pod jedną pompke i zobacze jak sie spisuje :)

Opublikowano
  • Autor

no ktoś gdzieś pisał że ma 6L

chociaż myśle że póki co to podepne to pod jedną pompke i zobacze jak sie spisuje :)

nie wyrobisz na dolewanie płynu , jak za każdym psiknięciem na szybe będzie Ci psikać na lampy :wink4:
Opublikowano

no właśnie tak też myślałem ;(

z resztą nie ma się co martwić na razie bo to jeszcze odległa przyszłość zanim to poskładam do kupy :thumbdown:

Opublikowano

ide pływać :naughty:

Opublikowano

ide pływać :naughty:

czytać basen w Kochłowicach zamknięty bo ktoś orkę uwolnił :tongue4:
Opublikowano

:hi: witam ja niedawno wstałem i tylko dlatego że mnie kurier obudził bo przesyłkę dostarczał hehe

no właśnie tak mówie ani się nie porzegnałeś ani nic hehehe pewnie Stanley żona ci odłączyła hehe[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 14:10_________________________________________________Jak widzą że Max idzie to szybko w popłochu zamykają basen i udają że nikogo niema :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

dziś widziałem w Katowicach , koło Famuru , A4 B5 sedan granat chyba z naklejką klubową z rej. SMI ...XX , któż to ? bo na spotach chyba nie widziałem :gwizdanie:

Opublikowano

Ten właściciel tego autka był na spocie w SK w jakiś czwartek, ale to już jakiś czas temu :) [br]Dopisany: 20-01-2010, 14:56:55_________________________________________________Siemanko :hi:

Opublikowano
  • Autor

mam dla Ciebie tajle Gracjan.

Opublikowano

To postaram się wpaść, będziesz w hacie koło 17.00 ?

Opublikowano

Tyyyyyy fajny ten program dlaczego go jeszcze nie mam..

bo napisałeś do tej pory :

Krolu nagraj mi ETKę :wink4:

Opublikowano

Siema panowie :hi:

Krolu nagrasz mi win7 jak Ci podrzucę płytkę?

Opublikowano

a ja mam problem z Etka w ruskim jezyku mi sie wyswietla i ze musze sie zarejestrowac czy cos, niewiesz moze jak to zmienic krolu jakis crack czy cos w tym stylu?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.