Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

beznadziejny :gwizdanie:

to wole 15 razy srebrny :polew:

Opublikowano

beznadziejny :gwizdanie:

to wole 15 razy srebrny :polew:

Srebrne są :kox: :>

Opublikowano

a gdzie KędziSAN uciekł?

Max pewnie jeszcze pływa :gwizdanie:

Opublikowano

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

Opublikowano

to Ty z Puckiem chciałeś hehe pozatym mowa jest o tej którą pokazałem na fotce hehehehe

Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki :naughty:

a ja różne :polew:

musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie:

a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę :wink4:

a ja wole brunetki bo blondynke mam w domu :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

a Ty wiesz że już prawie nie żyjesz :polew:

:hi:

Opublikowano

to Ty z Puckiem chciałeś hehe pozatym mowa jest o tej którą pokazałem na fotce hehehehe

Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki :naughty:

a ja różne :polew:

musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie:

a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę :wink4:

a ja wole brunetki bo blondynke mam w domu :gwizdanie: :decayed:

:polew:

łączę się z Tobą Diman :decayed:

Opublikowano

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

:hi: Tylko pokaż się na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

a czarny jest jaki ? :baseball:

Opublikowano

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

a Ty wiesz że już prawie nie żyjesz :polew:

:hi:

Jaaaaaaaa??? Czeeeeemuuuuu??? :)

Opublikowano

to Ty z Puckiem chciałeś hehe pozatym mowa jest o tej którą pokazałem na fotce hehehehe

Też nie jest jakoś zniewalająca. Wolę blondynki :naughty:

a ja różne :polew:

musi mi wpaść w oko, żeby nie było :gwizdanie:

a i po takich którym musiał bym zakładać reklamówki na głowę to nie patrzę :wink4:

a ja wole brunetki bo blondynke mam w domu :gwizdanie: :decayed:

:polew:

łączę się z Tobą Diman :decayed:

:good: to se musimy cos w bukowinie znalesc czarnego :decayed:
Opublikowano

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

:hi: Tylko pokaż się na spocie :gwizdanie:

:oops::decayed:

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

a czarny jest jaki ? :baseball:

Czarny jest czarny i taki jak powinien być :tongue4:

Opublikowano

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

:hi: Tylko pokaż się na spocie :gwizdanie:

:oops::decayed:

srebrny jest pedalski ;p

hej zboki :naughty:

a czarny jest jaki ? :baseball:

Czarny jest czarny i taki jak powinien być :tongue4:

:good::decayed:

Opublikowano

Stanley żeś znalazł kolorr hehehe

niema to jak granatowa :naughty: hehehe

a co do lasek to chyba blondi preferuje hehehe

Opublikowano

czarny jest ble :gwizdanie:

wyblakły niebieski jest gites :polew:

Kamil, Ty wiesz czemu, z samej zasady :polew:

Opublikowano

czarny jest superrr nie ma to jak czarna smoła :> tylko każdą ryska widać nom ale wrażenie jest cudne :>

dobra czas na drina niedam rady czegoś niegulnąć :polew:

Opublikowano

Stanley żeś znalazł kolorr hehehe

niema to jak granatowa :naughty: hehehe

a co do lasek to chyba blondi preferuje hehehe

fajny,

ja byłem bliski, żeby jechać do Niemiec po A4 koloru pomaranczowego

miała dosłownie wszystko

tylko korby z tyłu :polew:

Opublikowano

czarny jest ble :gwizdanie:

wyblakły niebieski jest gites :polew:

Kamil, Ty wiesz czemu, z samej zasady :polew:

Łeee... A ja Ci chciałem rurki przygotować do odbioru... :gwizdanie: :evil2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.