Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czarny jest superrr nie ma to jak czarna smoła :> tylko każdą ryska widać nom ale wrażenie jest cudne :>

dobra czas na drina niedam rady czegoś niegulnąć :polew:

wiedziałem

cheers :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czarny jest ble :gwizdanie:

wyblakły niebieski jest gites :polew:

Kamil, Ty wiesz czemu, z samej zasady :polew:

Łeee... A ja Ci chciałem rurki przygotować do odbioru... :gwizdanie: :evil2:

odbiorę je na spocie, tam u Ciebie na tej wsi :rolleyes:

Opublikowano

czarny jest ble :gwizdanie:

wyblakły niebieski jest gites :polew:

Kamil, Ty wiesz czemu, z samej zasady :polew:

Łeee... A ja Ci chciałem rurki przygotować do odbioru... :gwizdanie: :evil2:

odbiorę je na spocie, tam u Ciebie na tej wsi :rolleyes:

Spot dopiero za tydzień. Wytrzymasz? :polew:

Opublikowano

czarny jest superrr nie ma to jak czarna smoła :> tylko każdą ryska widać nom ale wrażenie jest cudne :>

dobra czas na drina niedam rady czegoś niegulnąć :polew:

wiedziałem

cheers :decayed:

:drinks:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:14_________________________________________________ooo takkkk tego właśnie mi brakowało mmmmmmm

Opublikowano

To bawcie się dziewczyny ja spadam spać :hi:

Opublikowano

czarny jest ble :gwizdanie:

wyblakły niebieski jest gites :polew:

Kamil, Ty wiesz czemu, z samej zasady :polew:

Łeee... A ja Ci chciałem rurki przygotować do odbioru... :gwizdanie: :evil2:

odbiorę je na spocie, tam u Ciebie na tej wsi :rolleyes:

Spot dopiero za tydzień. Wytrzymasz? :polew:

jaaaasne :gwizdanie:

ja dopiero za tydzień w sobotę mogę wyciągać ten mój a wkładać ten z respektu, bo jeszcze coś muszę z Gregorym zrobić :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:20_________________________________________________to narazie Rafał :hi:

Opublikowano

czarny jest ble :gwizdanie:

wyblakły niebieski jest gites :polew:

Kamil, Ty wiesz czemu, z samej zasady :polew:

Łeee... A ja Ci chciałem rurki przygotować do odbioru... :gwizdanie: :evil2:

odbiorę je na spocie, tam u Ciebie na tej wsi :rolleyes:

Spot dopiero za tydzień. Wytrzymasz? :polew:

jaaaasne :gwizdanie:

ja dopiero za tydzień w sobotę mogę wyciągać ten mój a wkładać ten z respektu, bo jeszcze coś muszę z Gregorym zrobić :wink4:

ławeczkowe tajemnice hehehehehehe [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:21_________________________________________________Rafał jaki śpioch hehehe :hi:

Opublikowano

cos w tej laweczce jest :tongue4::decayed:

Opublikowano

różowa ławeczka :polew:

Opublikowano

nie no Pany, po prostu chcemy zrobić test porównawczy jakie są różnice między tym małym ori a tym chińskim :decayed:

coś dla potomnych :>

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: wczoraj był niezły klimat muhehehe w niektórych momentach to myślałem ze padnę ze śmiechu hehehe :polew: :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: wczoraj był niezły klimat muhehehe w niektórych momentach to myślałem ze padnę ze śmiechu hehehe :polew: :polew:

jak Ci ten tłumik odleciał? :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: wczoraj był niezły klimat muhehehe w niektórych momentach to myślałem ze padnę ze śmiechu hehehe :polew: :polew:

jak Ci ten tłumik odleciał? :polew:

to akurat jest sprawa do przemilczenia :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

siemka

przebrnąłem przez te wypociny troche pojechali z tymi stronami

i po mnie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

ja mam kaloryfer w zabudowie a nie bojler jak go nazwałeś

ty jak będziesz wpieprzał te chisburgry w Macu to zawias strzeli

Tłumik już poszedł

Opublikowano

siemka

przebrnąłem przez te wypociny troche pojechali z tymi stronami

i po mnie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

ja mam kaloryfer w zabudowie a nie bojler jak go nazwałeś

ty jak będziesz wpieprzał te chisburgry w Macu to zawias strzeli

Tłumik już poszedł

siema Max

Ty to chyba dziś 50 km przepłynąłeś

chyba ze preferujesz jacuzzi :decayed:

Opublikowano

właśnie a propos dziś na wysokości go sport o 16 50 widziałem czarne b6 rej SK i nie wiem kto to mógł być ale miał nasze klubowe tablice [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________

siemka

przebrnąłem przez te wypociny troche pojechali z tymi stronami

i po mnie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

ja mam kaloryfer w zabudowie a nie bojler jak go nazwałeś

ty jak będziesz wpieprzał te chisburgry w Macu to zawias strzeli

Tłumik już poszedł

siema Max

Ty to chyba dziś 50 km przepłynąłeś

chyba ze preferujesz jacuzzi :decayed:

ta 50

ja na brodziku siedze i wiesz po warszawsku daje rade :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemka

przebrnąłem przez te wypociny troche pojechali z tymi stronami

i po mnie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

ja mam kaloryfer w zabudowie a nie bojler jak go nazwałeś

ty jak będziesz wpieprzał te chisburgry w Macu to zawias strzeli

Tłumik już poszedł

z tym bojlerem to chodziło o mnie, czytaj dokładnie Max :tongue4:

Opublikowano

Pany, może Ci co jadą na SG w piątek zadeklarowali by się w odpowiednim temacie i u odpowiedniego Prezesa :>

Opublikowano

właśnie a propos dziś na wysokości go sport o 16 50 widziałem czarne b6 rej SK i nie wiem kto to mógł być ale miał nasze klubowe tablice [br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 22:30_________________________________________________

siemka

przebrnąłem przez te wypociny troche pojechali z tymi stronami

i po mnie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

ja mam kaloryfer w zabudowie a nie bojler jak go nazwałeś

ty jak będziesz wpieprzał te chisburgry w Macu to zawias strzeli

Tłumik już poszedł

siema Max

Ty to chyba dziś 50 km przepłynąłeś

chyba ze preferujesz jacuzzi :decayed:

ta 50

ja na brodziku siedze i wiesz po warszawsku daje rade :polew: :polew: :polew:

skąd ci ludzie maja nasz ramki ? :evil::baseball:

Opublikowano

tututut robie kolejnego drina :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.